Fakty i opinie

Po narkotykach wsiadła na motocykl i ukradła paliwo

32-latka sama powiedziała policjantom, że jest pod wpływem amfetaminy. Pobrano jej krew do badań, aby potwierdzić te zeznania.
32-latka sama powiedziała policjantom, że jest pod wpływem amfetaminy. Pobrano jej krew do badań, aby potwierdzić te zeznania. fot. policja

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 32-letnią motocyklistkę, która wcześniej ukradła paliwo ze stacji paliw w Gdańsku. Zatrzymana kobieta zachowywała się bardzo dziwnie, sama przyznała policjantom, że jest pod wpływem substancji psychoaktywnych.Czy zdarzyło ci się zrobić coś głupiego po zażyciu narkotyków?

nie, bo nigdy ich nie zażywała(e)m 65%
nie, nigdy nie przesadziła(e)m z narkotykami 15%
tak, ale nic spektakularnego 15%
tak i miała(e)m z tego powodu spore problemy 5%
zakończona Łącznie głosów: 1940
Do zatrzymania kobiety doszło w weekend. Policjanci patrolujący rejon al. Jana Pawła II na Zaspie dostali zgłoszenie, z którego wynikało, że na pobliskiej stacji paliw doszło do kradzieży. Jej sprawczynią miała być motocyklistka, która najpierw zatankowała swój pojazd, a później uciekła bez płacenia za paliwo.

Policjanci zauważyli motocyklistkę i ruszyli za nią. Po krótkim pościgu udało im się ją zatrzymać.

- W trakcie rozmowy z motocyklistką policjanci zaczęli podejrzewać, że kobieta znajduje się pod wpływem środków odurzających, kobieta potwierdziła ich podejrzenia i powiedziała, że zażywała amfetaminę. Policjanci podjęli decyzję o przewiezieniu 32-latki na pobranie krwi do badania - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Co więcej, okazało się, że do motocyklu przyczepiona była tablica rejestracyjna innego pojazdu.

- 32-letnia kobieta wkrótce usłyszy zarzut kradzieży paliwa oraz posługiwania się tablicami rejestracyjnymi od innego pojazdu. Jeżeli badanie krwi wykaże, że faktycznie kierowała motocyklem pod wpływem amfetaminy, odpowie także za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających - dodaje Kamińska.

Opinie (127) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.