Fakty i opinie

stat

Zderzenie 17 aut na Estakadzie Kwiatkowskiego


Nad ranem w piątek na Estakadzie Kwiatkowskiego zderzyło się 17 samochodów. Poszkodowana została jedna osoba. Droga jest zablokowana.Aktualizacja godz. 9:34 Nie ma już utrudnień w ruchu w rejonie miejsca kolizji. Korki powinny tam odpuszczać. Rozbite samochody zostały zabrane przez pomoc drogową.

Aktualizacja godz. 7:16 Liczba samochodów uczestnicząca w zdarzeniu na estakadzie wzrosła do 17.

- Pierwotnie byliśmy wezwani do zderzenia 11 aut. W trakcie prowadzonych działań doszło do kolejnej kolizji, tym razem sześciu samochodów - mówi Łukasz Płusa, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.
Okazało się też, że nie dwie, a jedna osoba została ranna.

Utrudnienia w miejscu zdarzenia potrwają do trzech godzin.


Tuż przed godz. 6 na Estakadzie Kwiatkowskiego - w rejonie ul. Unruga - nitka do ul. Morskiej zobacz na mapie Gdyni, zderzyło się 11 samochodów. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku, ale świadkowie twierdzą, że do kolizji przyczyniła się nieostrożna jazda i gołoledź, która pojawiła się na jezdni.

- W wyniku tego zdarzenia zostały poszkodowane dwie osoby - mówi dyżurny ze stanowiska kierowania komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.
Na miejscu jest policja i służby ratownicze. Estakada Kwiatkowskiego na razie jest zamknięta do ul. Morskiej. Objazd został utworzony drogą pod estakadą do ul. Unruga zobacz na mapie Gdyni i dalej w stronę ul. Wiśniewskiego zobacz na mapie Gdyni.

Opinie (321) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.