Fakty i opinie

Zderzenie 17 aut na Estakadzie Kwiatkowskiego


Nad ranem w piątek na Estakadzie Kwiatkowskiego zderzyło się 17 samochodów. Poszkodowana została jedna osoba. Droga jest zablokowana.Aktualizacja godz. 9:34 Nie ma już utrudnień w ruchu w rejonie miejsca kolizji. Korki powinny tam odpuszczać. Rozbite samochody zostały zabrane przez pomoc drogową.

Aktualizacja godz. 7:16 Liczba samochodów uczestnicząca w zdarzeniu na estakadzie wzrosła do 17.

- Pierwotnie byliśmy wezwani do zderzenia 11 aut. W trakcie prowadzonych działań doszło do kolejnej kolizji, tym razem sześciu samochodów - mówi Łukasz Płusa, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.
Okazało się też, że nie dwie, a jedna osoba została ranna.

Utrudnienia w miejscu zdarzenia potrwają do trzech godzin.


Tuż przed godz. 6 na Estakadzie Kwiatkowskiego - w rejonie ul. Unruga - nitka do ul. Morskiej zobacz na mapie Gdyni, zderzyło się 11 samochodów. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku, ale świadkowie twierdzą, że do kolizji przyczyniła się nieostrożna jazda i gołoledź, która pojawiła się na jezdni.

- W wyniku tego zdarzenia zostały poszkodowane dwie osoby - mówi dyżurny ze stanowiska kierowania komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.
Na miejscu jest policja i służby ratownicze. Estakada Kwiatkowskiego na razie jest zamknięta do ul. Morskiej. Objazd został utworzony drogą pod estakadą do ul. Unruga zobacz na mapie Gdyni i dalej w stronę ul. Wiśniewskiego zobacz na mapie Gdyni.

Opinie (321) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.