Fakty i opinie

Zdradził go przeciążony bagażnik

11 włazów do studzienek kanalizacyjnych ukradł mieszkaniec Gdańska. Na szczęście szybko go złapano.
11 włazów do studzienek kanalizacyjnych ukradł mieszkaniec Gdańska. Na szczęście szybko go złapano.

Aż 11 pokryw do włazów kanalizacyjnych ukradł mieszkaniec Gdańska. Wpadł, bo policjantów zainteresowało auto z bardzo obciążonym bagażnikiem.W niedzielę wieczorem dyżurny komendy miejskiej otrzymał anonimowe zgłoszenie, z którego wynikało, że na ul. Gęsiej na Olszynce zobacz na mapie Gdańska ktoś kradnie pokrywy od studzienek kanalizacyjnych.

We wskazane miejsce pojechali policjanci. Podczas przeszukania rejonu uwagę funkcjonariuszy zwrócił samochód, którego tył był bardzo wyraźnie obciążony. Gdy policjanci podjechali do tego auta, jego kierowca zaczął uciekać. Jednak nie oddalił się zbytnio i po krótkim pościgu został zatrzymany.

Okazało się, że w bagażniku samochodu należącego do 39-letniego gdańszczanina znajdowało się 11 skradzionych pokryw od studzienek kanalizacyjnych. Metalowe elementy przekazano pracownikowi melioracji, a sprawca ich kradzieży trafił do policyjnego aresztu.

Złodziej usłyszał zarzut kradzieży pokryw o wartości ponad 4 tys. zł, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

Opinie (132) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.