• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Od wieczora kolejne zmiany na obwodnicy w Gdyni

Patryk Szczerba
9 września 2022, godz. 13:00 
Opinie (96)
Od piątku wieczór kolejne zmiany w ruchu na Obwodnicy Trójmiasta. Od piątku wieczór kolejne zmiany w ruchu na Obwodnicy Trójmiasta.

Zwężenie jezdni w stronę Chyloni do jednego pasa ruchu, otwarte łącznice z centrum Gdyni do Gdańska i z Gdańska do Chwaszczyna na węźle Wielki Kack oraz z Gdyni-Chyloni na Nowowiczlińską oraz z Nowowiczlińskiej do Gdańska na węźle Nowowiczlińska - to weekendowe zmiany na obwodnicy. Zaczną obowiązywać od piątku wieczora i potrwają do poniedziałkowego poranka.Czy obawiasz się weekendowych utrudnień?

Zgodnie z zapowiedziami GDDKiA z początku tygodnia od piątkowego wieczora (ok. godz. 21) nastąpią kolejne zmiany w organizacji ruchu na obwodnicy.

Powodem jest układanie warstwy bitumicznej na węźle Wielki Kack, gdzie trwa budowa Trasy Kaszubskiej.

Zmiany w ruchu na Obwodnicy Trójmiasta 09.09-12.09

  • Jezdnia w stronę Gdyni-Chyloni (Szczecina) zostanie zwężona do jednego pasa ruchu, przy czym w kier. Gdańska (Łodzi) zostaną utrzymane dwa pasy ruchu;
  • Na węźle Gdynia Wielki Kack: zostaną otwarte łącznice z centrum Gdyni do Gdańska oraz z Gdańska do Chwaszczyna; zostanie zamknięta łącznica z Chwaszczyna do Gdańska oraz zostanie utrzymane zamknięcie łącznicy od Chwaszczyna do Gdyni Chyloni (Szczecina);
  • Na węźle Nowowiczlińska: zostaną otwarte łącznice z Chyloni na Nowowiczlińską oraz z Nowowiczlińskiej do Gdańska; zamknięte łącznice z Gdańska na Nowowiczlińską oraz z Nowowiczlińskiej do Gdyni-Chyloni.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała przez weekend do ok. godz. 5 w poniedziałek (12.09.2022 r.).Paraliż Obwodnicy Trójmiasta po zmianach z początku tygodniaPrzypomnijmy, że zmiany na początku tygodnia wprowadziły sporo zamieszania wśród kierowców. W poniedziałek na węźle Wielki Kack miała być zwężona jezdnia w kierunku Gdańska, a w drugą stronę kierowcy mieli jechać bez przeszkód.

Rano okazało się, że zwężenie jest w obydwie strony.

Po paraliżu, który dotknął także drogi dojazdowe do obwodnicy, organizacja ruchu została we wtorek wieczorem zmieniona. Udostępniono dwa pasy w każdym z kierunków.

Poniedziałkowy paraliż na obwodnicyTrasa Kaszubska: zmiany w ruchu, terminy, objazdy

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (96)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

Najczęściej czytane