• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Nowe mieszkania na Jasieniu już od 7884 zł/m2

27 maja 2022, godz. 09:00 

Chcesz zamieszkać na osiedlu z własnym parkiem? Możesz. Deweloper Domesta w swojej ofercie uruchamia sprzedaż kolejnego budynku na popularnym osiedlu Leszczynowy Park na gdańskim Jasieniu. Oferta zostanie wzbogacona o 28 nowych mieszkań: w tym kawalerki, a także dwu i trzypokojowe mieszkania. Zobacz ceny.- Leszczynowy Park to kameralne osiedle składające się z sześciu budynków trzy- i czteropiętrowych, w których łącznie znajdzie się 252 mieszkań. Już w listopadzie tego roku, pierwsi mieszkańcy będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań zlokalizowanych w budynkach nr 1 i 3, kolejny budynek zostanie oddany do użytku w czerwcu przyszłego roku - mówi Marcin Niklas, dyrektor ds. przygotowania inwestycji Domesta.

Już czwarty budynek na osiedlu Leszczynowy ParkObecnie rozpoczynają się prace związane z budową kolejnego budynku, czyli nr 4. Jak zapowiada deweloper, będzie to najbardziej kameralny budynek znajdujący się na osiedlu, trzypiętrowy i jest w nim tylko 28 mieszkań.


- Będą to mieszkania o rozmiarze od 32 do 70 m kw. Kawalerki dostępne są w cenach od 324 230 zł, dwupokojowe mieszkania zaś od 462 000 zł, natomiast mieszkania trzypokojowe od 555 600 zł. Do mieszkań przypisane są ogródki lub balkony. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do budynku w październiku 2023. Perełką jest mieszkanie położone na parterze z ponad 200 metrowym ogródkiem. Większość mieszkań będzie miała pokoje z południową ekspozycją - mówi Marta Apanowicz, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Domesta.

Poznaj ofertę kawalerek i 2pokojowych mieszkań na Leszczynowym ParkuJeżeli jednak komuś się spieszy i szuka mieszkania z odbiorem w tym i kolejnym roku, to też znajdzie coś dla siebie na osiedlu Leszczynowy Park w budynkach 1-3. Ceny mieszkań 2 pokojowych rozpoczynają się od 401 670 zł, trzypokojowe od 502 108 zł. W ofercie są też czteropokojowe mieszkania w cenie od 673 246 zł. Ich metraż to aż 79,92 m kw. Dostępne są też trzy ostatnie kawalerki z odbiorem już w listopadzie 2022 r. o metrażu 35,83, których cena zaczyna się już od 332 790 zł.


Leszczynowy Park to park nie tylko z nazwyNowe osiedle w dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul. Leszczynowej, będzie pełne zieleni i stref rekreacji, a jednocześnie położone blisko Centrum Gdańska, jak i trójmiejskiej obwodnicy.

- Osiedle Leszczynowy Park zajmuje obszar prawie 2,3 ha z czego 70 proc. to tereny zielone. Jednym z kluczowych elementów układu całego osiedla jest strefa rekreacyjna, którą umieściliśmy w najwyższym punkcie nie tylko osiedla, ale całej okolicy. Place zabaw dla osób z różnych grup wiekowych, siłownia zewnętrzna, ogród sensoryczny, społeczny ogród ekologiczny, ścieżki spacerowe a to wszystko otoczone ścieżkami spacerowymi i  przepełnione zielenią, stworzy unikatową przestrzeń rekreacyjną w skali całej dzielnicy - mówi Łukasz Maraszek, architekt osiedla Leszczynowy Park, współwłaściciel pracowni MS15 Architektura.

Marzysz o większym mieszkaniu - zobacz dostępne 3- i 4- pokojowe mieszkania na Leszczynowym ParkuPoza istniejącym i zachowanym starodrzewem projekt zakłada posadzenie setek nowych drzew i tysiące krzewów, bylin oraz innych roślin.

- Projektując tak ogromną strefę zieloną musieliśmy zwrócić szczególną uwagę na gospodarkę wodną, która zrównoważy zapotrzebowanie  projektowanych roślin na wodę. Na styku obszarów utwardzonych oraz stref zieleni zaprojektowaliśmy niecki do retencjonowania wód opadowych. To rozwiązanie zoptymalizuje zużycie wody do utrzymania zieleni oraz wpisuje się  w obowiązujące trendy dotyczące zrównoważonego projektowania i ekologii. W układ osiedla wkomponowaliśmy także fragment ciągu pieszo rowerowego który będzie elementem większej całości stanowiącej  ścieżkę rekreacyjną przy pobliskim zbiorniku retencyjnym - dodaje Łukasz Maraszek.

Całość kompleksu parkowego zostanie oddzielona od ruchu samochodowego oraz odpowiednio oświetlona, by stworzyć miejsce bezpieczne i przyjazne całym rodzinom.

Atrakcyjne sąsiedztwo, dobra komunikacjaW sąsiedztwie znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych oraz miejsc rekreacji. Okoliczny Park przy Orlim Gnieździe jest świetnym uzupełnieniem osiedlowego kompleksu parkowego o tor rolkowy oraz ścieżkę dla biegaczy. Dodatkowo, w bliskim sąsiedztwie osiedla, planowana jest rozbudowa zagospodarowania terenu wokół Zielonego Stawu. Miejsce ma zostać wzbogacone o park, plac zabaw oraz strefy spotkań sąsiedzkich.

Jednym z atutów inwestycji jest niewielka odległość (5 km) od centrum miasta oraz od trójmiejskiej obwodnicy. Kilka kroków od osiedla znajduje się przystanek autobusowy, który m.in. łączy inwestycję z przystankiem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM Jasień), skąd odjeżdżają pociągi w stronę Portu Lotniczego, Gdańska Wrzeszcza oraz Gdyni. W niedalekiej przyszłości planowana jest również rozbudowa trasy (Nowa Warszawska) wraz z linią tramwajową, ścieżką rowerową oraz ciągiem pieszym.


Domesta to firma z 30-letnim stażem na rynku nieruchomości. Do tej pory spółka zrealizowała i oddała do użytku ponad 3 tysiące mieszkań. Tylko na Jasieniu przy ul. Leszczynowej firma wybudowała dotychczas dwa osiedla: Leszczynowy Staw oraz Osiedle Leszczynowe, a teraz Osiedle Leszczynowy Park, które jest trzecią inwestycja w tym miejscu.

Z ofertą osiedla można zapoznać się na stronie www.domesta.com.pl oraz podczas spotkania w jednym z biur sprzedaży, które znajdują się na Osiedlu Havlove i przy Osiedlu Leszczynowy Park w Gdańsku. Istnieje też możliwość spotkania z doradcą kredytowym, który bezpłatnie przedstawi ewentualne opcje finansowania zakupu mieszkania.

Tylko do 15 czerwca mieszkania z rabatem na naziemne miejsce postojowe

W tym roku Domesta obchodzi jubileusz 30-lecia i z tej okazji ma prezenty. Tym razem promocję, która umożliwia przy zakupie mieszkania na Leszczynowym Parku - zakup naziemnego miejsca postojowego z 50 proc. rabatem. Dzięki tej możliwości, koszt zakupu miejsca naziemnego wyniesie 7500 zł zamiast 15 000 zł! Promocją objęte są lokale z budynków 1 , 2 i 3. Promocja potrwa do 15 czerwca 2022 r.. By uzyskać rabat, wystarczy podpisać umowę rezerwacyjną na mieszkanie wraz z miejscem postojowym zewnętrznym na osiedlu Leszczynowy Park właśnie do 15 czerwca 2022 r. Alternatywnie dla wybranych mieszkań - komórka lokatorska w cenie mieszkania! 

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Miejsca