• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Znikają dziury w Śródmieściu Gdyni

Naprawy nawierzchni w centrum miasta rozpoczął Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni. Na pierwszy ogień w środę 11.05.2022 poszedł prawy pas ul. Jana z KolnaMapka na odcinku od Placu Kaszubskiego do ul. Władysława IV.Czy w centrum miasta drogi są w lepszym stanie niż w dzielnicach?

Zobacz wyniki (836)
Stan dróg to temat, na który najczęściej narzekają czytelnicy Trojmiasto.pl z Gdyni. W ich głos wsłuchali się teraz urzędnicy. Zarząd Dróg i Zieleni właśnie rozpoczął naprawy dróg w centrum miasta. W tym rejonie miasta jest bowiem ogromny kontrast. Albo równiutkie dywany nowej nawierzchni, na których nie czuć nawet, gdy przejeżdża się przez studzienkę, albo tak podziurawiona droga, że zapadnięta studzienka jest jednym z niewielu delikatnych uskoków...

Drogowcy zaczęli wiosenne naprawy dróg w Śródmieściu. Do czwartku (lub dłużej, jeśli pogoda się nie załamie) naprawiać będą prawy pas ul. Jana z Kolna, który jest najbardziej dziurawy.

W piątek naprawa nawierzchni ul. Władysława IVW piątek 13.05.2022 zaczną się z kolei prace na ul. Władysława IV na odcinku od ul. Żwirki i WiguryMapka do ul. 10 LutegoMapka. Prace będą polegać na sfrezowaniu warstwy ścieralnej, regulacji urządzeń i ułożeniu masy bitumicznej.

- Prosimy kierowców o ostrożność oraz dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidzianych okoliczności, możliwa jest korekta terminów prac - przypominają urzędnicy Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni.

- Nie wszędzie naprawy wytrzymają długo - twierdzi nasz czytelnik, który przysłał poniższy film.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (155)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Najczęściej czytane