• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Znów pies pogryzł dziecko

bra
17 czerwca 2024, godz. 12:35 
Opinie (681)
Przywiązał psa i poszedł na zakupy. W tym czasie zwierzę pogryzło dziecko. Zdjęcie ilustracyjne. Przywiązał psa i poszedł na zakupy. W tym czasie zwierzę pogryzło dziecko. Zdjęcie ilustracyjne.

Właściciel przywiązał psa do słupa i poszedł na chwilę do piekarni. Tyle jednak wystarczyło, by zwierzę ugryzło 4,5-letnią dziewczynkę. Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń, ale właściciel czworonoga dostał mandat.Nie minęły dwa tygodnie od zdarzenia, w którym pies pogryzł 9-latkę. Właścicielka początkowo uciekła, ale potem sama stawiła się na policję.

Pies pogryzł 9-letnią dziewczynkę. Właścicielka zgłosiła się na policję Pies pogryzł 9-letnią dziewczynkę. Właścicielka zgłosiła się na policję


Twój pies bywa agresywny?

W miniony weekend miało miejsce podobne zdarzenie. 60-letni mężczyzna udał się z psem do piekarni. Pod sklepem przywiązał czworonoga do słupa i udał się na zakupy. Nie było go dosłownie chwilę.

To jednak wystarczyło, bo zwierzę ugryzło 4,5-letnią dziewczynkę. Zranione dziecko zostało przewiezione do pogotowia ratunkowego. Na szczęście dziewczynka nie odniosła poważnych obrażeń.

Właściciel psa okazał policjantom aktualną książeczkę szczepień psa. Został jednak ukarany mandatem w kwocie 500 zł za niezachowanie ostrożności przy trzymaniu psa, które swoim zachowaniem stworzyło niebezpieczeństwo dla zdrowia człowieka.
bra

Opinie wybrane