Fakty i opinie

stat

Zrywał kobietom łańcuszki z szyi

Policjanci chcieli, aby sąd aresztował 33-letniego złodzieja łańcuszków na trzy miesiące, ale sąd się na to nie zgodził.
Policjanci chcieli, aby sąd aresztował 33-letniego złodzieja łańcuszków na trzy miesiące, ale sąd się na to nie zgodził. fot. Łukasz Unterschuetz/Trojmiasto.pl

Ofiar wypatrywał w supermarkecie na Chełmie. Kiedy widział samotną kobietę, która miała na szyi wartościową biżuterię, to czekał, aż wyjdzie ze sklepu, szedł za nią i w dogodnym momencie atakował. Jedną ze swoich ofiar pobił.Nosisz biżuterię?

tak 42%
tak, ale nie w widocznym miejscu 6%
zakładam tylko na specjalne okazje 19%
nie, nie noszę 33%
zakończona Łącznie głosów: 690
Jak dotąd, policjanci udowodnili 33-latkowi z Gdańska dwa ataki na kobiety. Do obu doszło pod koniec sierpnia.

- W jednym wypadku mężczyzna użył przemocy względem zaatakowanej kobiety, dlatego też sprawa została uznana za rozbój, a to oznacza, że podejrzanemu grozi wyższa kara, czyli do 12 lat więzienia - mówi Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Mężczyznę policjanci zatrzymali w jego mieszkaniu, w poniedziałek. We wtorek przesłuchano go. Przyznał się do dwóch ataków. Jak twierdzi, zrabowane łańcuszki zdążył wcześniej sprzedać.

Policjanci wystąpili do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 33-latka, sąd jednak nie przychylił się do tego wniosku, więc mężczyzna na proces poczeka na wolności.

Tymczasem policjanci analizują inne podobne przestępstwa popełnione w Gdańsku w ostatnim czasie. Nie jest wykluczone, że 33-latek usłyszy kolejne zarzuty, jeżeli prowadzącym śledztwo uda się znaleźć dowody łączące go z kolejnymi rozbojami i kradzieżami.

Opinie (80) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.