• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zwłoki mężczyzny po pożarze na Stogach

MKo
25 września 2023, godz. 11:45 
Opinie (59)
Do pożaru na terenie ogródków działkowych na Stogach doszło w niedzielę przed północą. Do pożaru na terenie ogródków działkowych na Stogach doszło w niedzielę przed północą.

Tuż przed północą w niedzielę, 24 września, na terenie ogródków działkowych na StogachMapka doszło do pożaru altanki. Po ugaszeniu pożaru w środku znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny.Posiadasz ogródek działkowy?

O pożarze informowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za przesłane zdjęcia i filmy.

Do zdarzenia doszło na terenie ogródków działkowych na Stogach. Pożar w jednej z altanek wybuchł po godz. 23. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy po ugaszeniu ognia znaleźli w środku zwęglone ciało mężczyzny. Podczas akcji gaśniczej konieczna była też ewakuacja innej osoby przebywającej w sąsiednim budynku.

23:45 24 WRZEśNIA

Pożar altany na Stogach (9 opinii)

Duży pożar w Gdańsku stogi około północy prawdopodobnie domek na działkach przy ulicy W. Stryjewskiego.
Duży pożar w Gdańsku stogi około północy prawdopodobnie domek na działkach przy ulicy W. Stryjewskiego.


- W momencie dojazdu naszych zastępów na miejsce pożar był już mocno rozwinięty. Niestety po dogaszeniu ognia i przeszukaniu budynku natknęliśmy się na ciało mężczyzny - mówi nam bryg. Jacek Jakóbczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.
Działania na miejscu prowadzili też policjanci oraz prokurator.

- 24 września 2023 r. ok. godz. 23:00 policjanci z Komisariatu Policji II w Gdańsku otrzymali zgłoszenie, że na ul. Wosia Budzysza doszło do pożaru altany ogrodowej. Po ugaszeniu ognia przez Straż Pożarną wewnątrz budynku ujawniono zwłoki mężczyzny. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności procesowe z udziałem lekarza medycyny sądowej oraz technika kryminalistyki. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Decyzją prokuratora zwłoki mężczyzny przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Czynności w sprawie nadal trwają - mówi Magdalena Ciska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.


MKo

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (59)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane