Fakty i opinie

stat

Zwłoki mężczyzny w porcie w Gdyni

Na razie nie znamy tożsamości osoby, której zwłoki znaleziono w basenie portowym. Ustala to policja.
Na razie nie znamy tożsamości osoby, której zwłoki znaleziono w basenie portowym. Ustala to policja. fot. czytelnik Trojmiasto.pl

W sobotę po południu z basenu portowego zobacz na mapie Gdyni przy Akwarium w Gdyni wyłowiono zwłoki mężczyzny. Policja sprawdza teraz tożsamość denata. Stan zwłok wskazuje, że w wodzie przebywały od kilku dni.O zdarzeniu poinformowali jako pierwsi nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.

Dryfujące w wodzie Basenu Prezydenckiego zwłoki prawdopodobnie zauważyli przechodnie. Na miejsce wezwano ratowników wodnych i policję. Po wyciągnięciu zwłok na brzeg gdyńscy policjanci przekazują, że osoba ta to mężczyzna w nieokreślonym jeszcze wieku. Stan zwłok wskazuje, że w wodzie przebywały od kilku dni.

- Sprawdzamy, czy w ubraniu denata znajdowały się jakiekolwiek dokumenty, by móc określić jego tożsamość. Na razie wiemy tylko tyle, że to mężczyzna. Ciało przebywało w wodzie na pewno od kilku dni. Będziemy na pewno sprawdzać tożsamość tej osoby, czy nie odpowiada rysopisowi osób zaginionych i poszukiwanych - mówi Jarosław Biały, naczelnik wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Opinie (105) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.