Fakty i opinie

Zwłoki w samochodzie przed przychodnią w Gdyni

Mężczyzna popełnił samobójstwo na tym parkingu, przed gdyńską przychodnią.
Mężczyzna popełnił samobójstwo na tym parkingu, przed gdyńską przychodnią. foto: Piotr Bielecki/Google maps

W piątek, 26 lutego 2021 r., rano na parkingu przy ul. ChrzanowskiegoMapka w Gdyni znaleziono samochód z ciałem człowieka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że było to samobójstwo. Niewykluczone, że do śmierci doszło z powodu zatrucia tlenkiem węgla - mężczyzna zostawił kartkę z ostrzeżeniem, by nie otwierać drzwi ze względu na duże stężenie gazu.O tragicznym incydencie poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta, a okoliczności potwierdzili policjanci. Zwłoki znaleziono około godz. 9 rano na parkingu przy ul. Chrzanowskiego w Gdyni w pobliżu Portowego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

Interwencja strażaków przy Chrzanowskiego w Gdyni

Gdynia, ul. Chrzanowskiego. Na parkingu przy ośrodku zdrowie kilka zastępów straży pożarnej , karetka. Oby to tylko jakieś ćwiczenia.


Wszystko wskazuje na to, że doszło do samobójstwa w ten sposób, że młody mężczyzna pomieszał chemikalia i wytworzył tlenek węgla. Na kartkach zostawił informację z ostrzeżeniem, by nie otwierać drzwi - ze względu na wysokie stężenie tlenku. Na drugiej kartce zostawił kontakt do rodziny.

- Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci. Ze wstępnych informacji wynika, że do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie - mówi kom. Michał Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
Z relacji pracowników pobliskiej przychodni wynika, że samochód oklejony kartkami z ostrzeżeniem, żeby go nie otwierać - bo grozi wybuchem - zauważył jeden z pacjentów. W środku rzeczywiście miały się znajdować chemikalia, a obok nich ciało młodego mężczyzny.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (267)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »