Obwody wyborcze Gdańsk

Obwód Granice Obwodu (ulica) Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
1 Brzeźnieńska, Cicha, Herbowa, Jantarowa od nr 21 do końca, Łamana, Mazurska, Miła, Młodzieży Polskiej, Oksywska, Orla, Południowa, Północna, Pułaskiego, Walecznych, Wczasy, Zdrojowa Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Wczasy 3
2 Gdańska, Plater, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sternicza Projektornia Gdański Archipelag Kultury ul. Dworska 29 A
3 Dworska, Korzeniowskiego STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS ul. Dworska 34
4 Aleja Hallera od nr 227 do końca, Chodkiewicza, Nadmorski Dwór STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS ul. Dworska 34
5
Cybulskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gwiazdowskiego, Iwo Galla, Kobieli, Kotarbińskiego, Krasickiego, Osterwy, Solskiego, Sybiraków, Uczniowska od nr 45 do końca, Zelwerowicza Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 ul. Krasickiego 10
6
Broniewskiego, Łozy, Portowców Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 ul. Krasickiego 10
7 Wyzwolenia od nr 1 do nr 35 Zespół Szkół Morskich ul. Wyzwolenia 8
8 Kasztanowa, Plac Gustkowicza, Wyzwolenia od nr 48 do końca Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Na Zaspę 31 A
9 Bliska, Blizowa, Na Zaspę od nr 23 do nr 34, Oliwska od nr 25 do nr 43, Podjazd, Przemysłowa, Przyjaciół, Rybołowców, Wilków Morskich, Wolności od nr 14 do nr 27 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Na Zaspę 31 A
10 Góreckiego, Krzywa, Mylna, Spokojna, Strajku Dokerów, Wolności od nr 1 do nr 13 i od nr 28 do końca, Wyzwolenia nr 40 i 41 Szkoła Podstawowa Nr 55 ul. Wolności 6A
11 Długosza, Floriańska, Marynarki Polskiej od nr 1 do nr 24, Na Zaspę od nr 1 do nr 22 i od nr 35 do końca, Oliwska od nr 1 do nr 24 i od nr 50 do końca, Solec, Starowiślna, Szkolna, Władysława IV, Zamknięta Szkoła Podstawowa Nr 55 ul. Wolności 6 A
12 Chodackiego, Gwiazda Morza, Handlowa, Letnicka, Marynarki Polskiej od nr 55 do nr 89 [nieparzyste] i od nr 76 do nr 130 [parzyste], Michny, Narwicka, Niecała, Pokoleń Lechii Gdańsk, Rybitwy, Sielska, Stalowa, Starowiejska, Sucha, Szklana Huta, Śnieżna, Uczniowska od nr 1 do nr 44, Wielopole, Wiślna, Załogowa, Żaglowa Gdańska Organizacja Turystyczna ul. Uczniowska 22
13 Falck Polonusa, Hoża, Kaczeńce, Tamka od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 24 [parzyste] Dom Sztuki - Gdański Archipelag Kultury ul. Stryjewskiego 25
14 Jastrzębia, Niska, Pawia, Rozłogi, Sienna od nr 28 do końca [parzyste] i od nr 41 do końca [nieparzyste], Skiby, Sokola, Zakole, Zalesie Dom Sztuki - Gdański Archipelag Kultury ul. Stryjewskiego 25
15
Andruszkiewicza, Budowniczych Portu Północnego, Kontenerowa, Poinca, Stryjewskiego od nr 1 do nr 30, Ugory, Wosia Budzysza, Zimna Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Stryjewskiego 28
16
Kormoranów, Krucza, Nowotna, Szpaki, Wrzosy, Wydmy Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Stryjewskiego 28
17 Kłosowa, Nad Brzegiem nr 1 A, Rybna, Stryjewskiego od nr 31 do końca, Tamka od nr 21 do końca [nieparzyste] i od nr 26 do końca [parzyste] Gimnazjum Nr 11 ul. Kłosowa 3
18
Charpantiera, Chemików, De Plelo, Kryniczna, Ku Ujściu, Kujawska, Pastoriusza, Pokładowa, Przetoczna, Sienna od nr 1 do nr 39 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 26 [parzyste], Siennicka od nr 7 do nr 27 Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. Sienna 26
19 Andersena, Bajki, Brzechwy, Dickensa, Lenartowicza, Promowa, Stara Twierdza, Sucharskiego Szkoła Podstawowa Nr 61 ul. Sienna 26
20
Górecka, Jodłowa, Kępna, Kutnowska, Łęczycka, Łowicka, Mewy, Mrongowiusza, Nad Brzegiem nr 3, Przełom, Rybińskiego, Sówki, Steczka, Stogi, Wyciąg, Zawiślańska, Żaków Szkoła Podstawowa Nr 62 ul. Kępna 38
21
Barwna, Czajki, Czyżyków, Falowa, Forsycji, Groszkowa, Gwiaździsta, Iłowa, Jachtowa, Jodowa, Kanałowa, Kapitańska, Kolonijna, Księżycowa, Lazurowa, Marynarska, Nadwiślańska, Ornitologów, Piesza, Pogodna, Promienista, Przegalińska od nr 1 do nr 85 [bez nr 60], Radosna, Słowików, Sobieszewska, Szkutnicza, Tęczowa, Turystyczna od nr 1 do nr 120 [bez nr 69 i 71], Ukryta, Wieniecka, Wodna, Żonkilowa Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1 ul. Tęczowa 6
22
Akwenowa, Astrowa, Begoniowa, Boguckiego, Dulkowa, Frezjowa, Herberta, Hiacyntowa, Kempingowa, Klimatyczna, Krańcowa, Krylowa, Kwiatowa, Lewkoniowa, Łupaszko, Modrzejewskiej, Narcyzowa, Pohoreckiego, Przegalińska nr 60 i od nr 86 do końca, Rufowa, Świbnieńska, Trałowa, Turystyczna nr 69 i nr 71 oraz od nr 140 do końca, Urwista, Uzdrowiskowa, Węgorzowa, Wiosłowa Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 25 ul. Boguckiego 44
23
Benzynowa, Elbląska od nr 66 do końca [parzyste] i od nr 79 do końca [nieparzyste], Gdańskiego Kolejarza, Litewska, Miałki Szlak, Michałki, Naftowa, Opłotki, Osty, Płońska, Połęże, Prosta, Rzęsna, Sitowie, Sztutowska, Tama Pędzichowska, Tarcice, Tarniny, Zagroble Szkoła Podstawowa Nr 29 Fundacji Familijny Poznań ul. Miałki Szlak 74
24
Dworkowa, Łęgi, Maki, Osiedle, Słonecznikowa, Wąskotorowa, Zawodzie od nr 1 do nr 31A [bez nr 28], Zielna, Żarnowiecka Zespół Szkół Samochodowych ul. Elbląska 54/64
25 Altanki, Bluszczowa, Błońska, Bratki, Dzwonki, Fiołkowa, Gęsia, Goździkowa, Jaśminowa, Jelinki, Kacza, Krótka, Letnia, Listki, Łanowa, Majowa, Miedza, Miodowa, Modra, Na Szańcach, Niezapominajek, Niwki, Olszyńska, Ostróżek, Pasieczna, Piwonii, Pusta, Sierpowa, Stokrotki, Szarotki, Ścieżki, Tulipanów, Wilgi, Wspólna, Zagony, Zawodzie nr 28 i od nr 32 do końca, Zuchów, Żurawia Szkoła Podstawowa Nr 59 ul. Modra 2
26
Brzegi, Cienista od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 10 A [parzyste], Cmentarna, Kolonia Anielinki, Madalińskiego nr 1, Małomiejska, Podmiejska, Ptasia od nr 1 do nr 33 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 22 A [parzyste], Szkocka, Trakt Św. Wojciecha od nr 1 do nr 79 [nieparzyste] i od nr 8 do nr 70 [parzyste], Zamiejska od nr 1 do nr 28 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5 ul. Małomiejska 8 A
27 Granitowa, Koralowa, Perłowa, Piaskowa Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5 ul. Małomiejska 8 A
28 Diamentowa, Nakielska, Raduńska, Rubinowa, Szafirowa, Turkusowa Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5 ul. Małomiejska 8 A
29
Daleka, Głucha, Kolonia Mysia, Kolonia Orka, Kolonia Rola, Kolonia Zaranie, Mostowa, Przy Torze, Przybrzeżna od nr 1 do nr 36 Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Ubocze 3
30
Rejtana, Równa, Sandomierska, Serbska, Smolna, Ubocze, Żabia Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Ubocze 3
31
Dworcowa, Gościnna, Nowiny od nr 1 do nr 50, Plac Oruński, Poleska, Przybrzeżna od nr 38 do nr 46, Smętna, Starogardzka od nr 1 do nr 20, Trakt Św. Wojciecha od nr 72 do nr 82 [parzyste] i od nr 81 do nr 225 [nieparzyste], Wołyńska, Wschodnia Gimnazjum Nr 10 ul. Gościnna 17
32
Grabowa, Junacka, Przyjemna, Radunicka, Ramułta, Smoleńska, Urocza, Związkowa Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 ul. Smoleńska 5/7
33 Boczna, Zawiejska od nr 1 do nr 78, Żuławska Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 ul. Smoleńska 5/7
34. Lipce, Nad Starą Radunią, Niegowo, Niegowska, Nowiny od nr 51 do końca, Tomczaka, Trakt Św. Wojciecha od nr 227 do nr 382, Ukośna, Zawiejska od nr 79 do końca Przedszkole Nr 24 Trakt Św. Wojciecha 320
35 Aroniowa, Batalionów Chłopskich, Figowa, Głogowa, Gronowa, Inspektorska, Jagodowa, Kątowa, Krokusowa, Po Schodkach, Rzeczna, Stroma, Trakt Św. Wojciecha od nr 383 do końca, Wąwóz, Zawilcowa Szkoła Podstawowa Nr 40 ul. Stroma 19
36 Doki, Dyrekcyjna, Gazownicza, Gdyńskich Kosynierów, Jana z Kolna od nr 1 do nr 30, Jaracza, Kupiecka, Lisia Grobla, Łagiewniki nr 64 A-E, Nowomiejska, Plac Solidarności, Podstoczna, Popoiełuszki, Robotnicza, Rybaki Górne od nr 1 do nr 4, Stępkarska, Wały Piastowskie, Wiosny Ludów, I Liceum Ogólnokształcące ul. Wały Piastowskie 6
37 Aksamitna, Brygidki, Gnilna, Heweliusza od nr 11 do nr 33 [bez nr 12 i 14], Igielnicka, Katarzynki, Łagiewniki od nr 6 do nr 56, Mniszki, Profesorska, Rajska od nr 6 do nr 14 B, Refektarska, Rybaki Górne [bez nr 1, 2, 3, 4], Stolarska, Wałowa od nr 5 do nr 38, Wodopój, Zaułek Św. Bartłomieja Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia ul. Gnilna 3
38
Bastion Św. Elżbiety, Bednarska, Bielańska, Elżbietańska, Garncarska, Heweliusza od nr 1 do nr 10 oraz nr 12 i 14, Hucisko, Karmelicka, Korzenna, Kowalska, Młyńska, Na Piaskach, Podbielańska, Podmłyńska, Podwale Grodzkie, Podwale Staromiejskie od nr 101 do nr 109/112 C, Rajska od nr 1/5 do nr 4, Targ Drzewny, Wały Jagiellońskie, Wielkie Młyny, Zawrotna Nadbałtyckie Centrum Kultury ul. Korzenna 33/35
39 Browarna, Czopowa, Dylinki, Grodzka, Karpia, Krosienka, Krosna, Olejarna, Osiek, Panieńska, Plac Obrońców Poczty Polskiej, Podwale Staromiejskie od nr 51 do nr 97, Podzamcze, Rybaki Dolne, Rycerska, Sieroca, Stajenna, Stara Stocznia, Stare Domki, Sukiennicza, Tartaczna, Wałowa od nr 46/50 do nr 86, Wapiennicza, Wartka, Więcierze, Zamkowa Zespół Szkół Łączności ul. Podwale Staromiejskie 51/52
40 Bosmańska, Grobla I, Grobla II, Grobla III, Grobla IV, Latarniana, Lawendowa, Minogi, Pachołów, Pańska, Plac Dominikański, Plac Kobzdeja, Podmurze, Przędzalnicza, Różana, Rybackie Pobrzeże, Słomiana, Straganiarska, Szeroka, Szklary, Szpitalna, Świętojańska, Tandeta, Targ Rybny, Tobiasza, Tokarska, U Furty, Warzywnicza, Węglarska, Zaułek Zappio, Złotników Szkoła Podstawowa Nr 50 ul. Grobla IV 8
41 Chlebnicka, Długie Pobrzeże, Dziana, Grząska, Kaletnicza, Klesza, Kołodziejska, Kozia, Kramarska, Krowia, Kuśnierska, Lektykarska, Mariacka, Mokra, Mydlarska, Piwna, Plac Zator-Przytockiego, Plebania, Podkramarska, Pończoszników, Szewska, Św. Ducha, Teatralna, Tkacka, Wełniarska Szkoła Podstawowa Nr 50 ul. Grobla IV 8
42 Bogusławskiego, Długa, Długi Targ, Garbary, Kotwiczników nr 20 oraz nr 21/25 B, C, D, Ławnicza, Mieszczańska, Ogarna, Okopowa od nr 1 do nr 9, Plac Tadeusza Polaka, Pocztowa, Podgarbary, Powroźnicza, Słodowników, Targ Rakowy, Targ Sienny, Targ Węglowy, Za Murami, Zbytki Pałac Młodzieży ul. Ogarna 56
43
Augustyńskiego, Dolna Brama, Grodza Kamienna, Kładki, Kocurki, Okopowa od nr 15 do nr 29, Plac Wałowy, Pod Zrębem, Podwale Przedmiejskie od nr 2/4 do nr 30, Rzeźnicka, Św. Trójcy, Toruńska od nr 2 do nr 8, Wilcza, Zaułek Ormiański, Żabi Kruk nr 17 Gimnazjum Nr 8 ul. Żabi Kruk 5
44 Chmielna, Jaglana, Kotwiczników nr 10, Lastadia, Motławska, Owsiana, Podwale Przedmiejskie od nr 32 do nr 36, Pożarnicza, Pszenna, Spichrzowa, Stągiewna, Św. Piotra, Targ Maślany, Toruńska od nr 12 do nr 20, Wspornikowa, Żabi Kruk od nr 1 do nr 13, Żytnia Bursa Gdańska ul. Lastadia 41
45 Dobra, Fundacyjna, Jałmużnicza, Kurza, Polna, Przyokopowa, Radna, Reduta Wilk, Reduta Wyskok, Szczygla, Toruńska od nr 23 do nr 32, Wierzbowa, Zielona Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Śluza 6
46 Dolna, Jaskółcza, Kamienna Grobla, Kieturakisa, Królikarnia, Łąkowa od nr 1 do nr 48, Przesmyk, Reduta Dzik, Reduta Miś, Śluza, Wróbla Szkoła Podstawowa Nr 65 ul. Śluza 6
47 Chłodna, Łąkowa od nr 50 do końca, Reduta Żbik, Sadowa, Sempołowskiej, Szopy, Szuwary, Ułańska Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Łąkowa 61
48 Angielska Grobla, Długie Ogrody od nr 2 do nr 20 [parzyste] i od nr 11 do nr 37 [nieparzyste], Dziewanowskiego, Na Stępce, Ołowianka, Szafarnia, Św. Barbary Gdańska Szkoła Podstawowa „LINGWISTA” ul. Św. Barbary 1
49 Długa Grobla, Długie Ogrody od nr 22 do nr 30 [parzyste] i od nr 41 do nr 57 [nieparzyste], Krowoderska, Seredyńskiego, Siennicka od nr 44 do nr 56, Zawodników Szkoły Ekonomiczno-Handlowe ul. Seredyńskiego 1A
50
Elbląska od nr 42 do nr 64 [parzyste] i od nr 59 do nr 73 [nieparzyste], Głęboka, Mostek, Powalna, Sienna Grobla, Siennicka od nr 1 do nr 6 oraz nr 30, Stary Dwór, Ustronie, Wiesława, Wygon, Zabłotna Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 ul. Głęboka 11
51 3 Urząd Miejski w Gdańsku ul. 3 Maja 9
52 Biskupia, Górna, Kaznodziejska, Menonitów, Na Stoku, Salwator, Spadzista, Zaroślak Szkoła Podstawowa Nr 21 ul. Na Stoku 43
53
11 Szkoła Podstawowa Nr 86 ul. Wielkopolska 20
54 Karkonoska, Legendy, Liliowa, Niepołomicka od nr 1 do nr 33, Pienińska, Przebiśniegowa, Rosiczki, Sasankowa, Szymbarska, Świętokrzyska od nr 22 do końca, Wielkopolska od nr 1 do nr 47 Szkoła Podstawowa Nr 86 ul. Wielkopolska 20
55
Bergiela, Borowskiego, Bramińskiego, Dąbka, Dulin’a, Huenefelda, Kłoczkowskiego, Nowosądecka, Ostrołęcka Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. Człuchowska 6
56
Częstochowska, Piotrkowska, Świrskiego, Unruga, Wadowicka Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. Człuchowska 6
57 Porębskiego Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. Człuchowska 6
58 Człuchowska, Jeleniogórska, Kołodzieja, Wieżycka, Zwierkowskiego Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. Człuchowska 6
59
Ciechanowska, Gorzowska, Havla, Kaliska, Koszalińska, Łódzka od nr 36 do końca, Płocka, Przemyska od nr 1 do nr 38, Radomska, Tarnowska, Zamojska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ujeścisko” ul. Płocka 6
60
Białostocka, Kielecka, Lubelska, Łódzka od nr 1 do nr 35, Przemyska od nr 39 do końca, Warszawska, Zakoniczyńska Przedszkole Niepubliczne SŁONECZNA KRAINA ul. Lubelska 3a
61
Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Hausbrandta, Jarzębinowa, Kartuska od nr 246 do nr 328 [parzyste] i od nr 253 do nr 323 [nieparzyste], Lema od nr 30 do końca, Leśny Potok, Lipowa, Łabędzia, Magnoliowa, Matecznikowa, Miłosza, Myśliwska od nr 2 do nr 18 [parzyste] i od nr 1 do nr 21 [nieparzyste], Olchowa, Pagórkowa, Słoneczna Dolina, Stolema od nr 1 do nr 19, Śliwkowa, Św. Huberta, Ujeścisko, Wiewiórcza, Wiśniowa, Zielony Stok Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 2 ul. Stolema 59
62
Augustowska, Kampinoska od nr 14 do końca, Knyszyńska, Kryształowa, Piłkarska, Srebrna, Szmaragdowa, Wigierska, Złota Szkoła Podstawowa Nr 86 ul. Wielkopolska 20
63
Ametystowa, Bartnicza, Borkowska, Brylantowa, Chychły, Czerska, Grubby, Hokejowa, Jagatowska, Kazimierza Wielkiego, Kolorowa, Miłocińska, Muzyka, Niepołomicka od nr 34 do końca, Pastelowa, Pienkowskiej, Przemian, Rondo Jałowieckiego, Starogardzka od nr 21 do końca, Straszyńska, Świętokrzyska od nr 1 do nr 21, Topazowa, Władysława Jagiełły, Zawackiej Szkoła Podstawowa Nr 86 ul. Wielkopolska 20
64 Barzychowskiej, Górnowicza, Kielasa, Kolarska, Łucznicza, Łyżwiarska, Michonia, Narciarska, Ofiar Grudnia’70, Olimpijska, Podleckiego, Rondo Wallenberga, Saneczkarska, Sendlerowej, Szermiercza, Tenisowa, Wąsika, Wielkopolska od nr 48 do końca Szkoła Podstawowa Nr 86 ul. Wielkopolska 20
65
Czirenberga, Dominika, Krzemowa, Rozrażewskiego, Rzączyńskiego, Uranowa Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 ul. Hoene 6
66
Działyńskiego, Fieldorfa, Hoene, Kadmowa, Platynowa, Strzelców Karpackich, Świechockiego Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 ul. Hoene 6
67
3 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 ul. Hoene 6
68. Dąbrówki, Królowej Jadwigi, Kurierów AK, Marii Ludwiki, Okulickiego, Sosnkowskiego Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 ul. Hoene 6
69 Anny Jagiellonki, Madalińskiego od nr 2 do końca, Wawelska Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 ul. Hoene 6
70
Królowej Bony, Łańcucka, Nieborowska Morskie Przedszkole Niepubliczne ul. Rogalińska 17
71
Rogalińska, Wilanowska Morskie Przedszkole Niepubliczne ul. Rogalińska 17
72 Biernackiego, Browicza, Cienista od nr 12 do nr 28 [parzyste] i od nr 21 do końca [nieparzyste], Kolonia Postęp, Kolonia Przyszłość, Kolonia Studentów, Lotników Polskich, Łużycka, Pohulanka, Worcella Szkoła Podstawowa Nr 47 ul. Reformacka 18
73 Bitwy pod Lenino, Buczka, Dokerów, Hirszfelda, Lubuska, Odrzańska, Reformacka, Rydygiera, Stoczniowców, Wronki, Zielonogórska Szkoła Podstawowa Nr 47 ul. Reformacka 18
74 Biegańskiego, Chałubińskiego nr 18 Przedszkole Niepubliczne „RADOSNY ZAKĽTEK” ul. Chałubińskiego 18
75
Chałubińskiego [bez nr 18] Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Chałubińskiego 13
76
Grabowskiego, Jabłońskiego Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Chałubińskiego 13
77 Hebanowskiego, Suchanka, Szopińskiego, Zamiejska nr 29 i 31 oraz od nr 32 do nr 50 [parzyste] Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 ul. Chałubińskiego 13
78
Aleja Armii Krajowej, Aleja Sikorskiego, Dragana, Ptasia od nr 35 do nr 51 [nieparzyste] Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Dragana 22
79 Lipowicza, Tilgnera, Więckowskiego, Witosa od nr 12 do końca Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Dragana 22
80
Cieszyńskiego, Witosa od nr 1 do nr 11 Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Dragana 2
81 Cebertowicza, Kopeckiego, Milskiego, Szpora Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Dragana 2
82
Bażantowa, Brzoskwiniowa, Marzeń, Miłosna, Pomyślna, Przyjazna, Przytulna, Serdeczna, Sympatyczna, Szczęśliwa Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 2 ul. Stolema 59
83
Flisykowskiego, Guderskiego od nr 49 do końca, Jabłoniowa, Jeziorowa, Lawendowe Wzgórze, Leskiego, Lubowidzka, Morelowa, Oliwkowa, Ostrzycka, Pelczara, Połczyńska, Potęgowska, Przywidzka, Rekowska, Rondo Pamięci Męczeństwa Kresowian, Stężycka, Turzycowa, Węgrzyna Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 2 ul. Stolema 59
84 Cyprysowa, Damroki, Goska, Jaworowa, Kartuska od nr 330 do nr 434 C [parzyste] i od nr 325 do nr 395 [nieparzyste], Kraśnięta, Limbowa, Orzechowa, Pałubickiego, Remusa Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 2 ul. Stolema 59
85 Garczyńska, Gronostajowa, Kuszników, Łosia, Łowców, Pólnicy, Rycerza Blizbora, Stolema od nr 20 do końca, Szczytników, Włóczników, Zwierzyniecka Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 2 ul. Stolema 59
86 Borsucza, Czermińskiego, Gabrysiak, Goszyńska, Jasieńska, Jasińskiego, Leszczynowa, Rondo 77 Pułku AK, Rysia, Świstaka, Szynszylowa, Taneczna, ródlana, Życzliwa, Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 2 ul. Stolema 59
87
Asesora, Bartka, Dobrzyńskich, Domeyki, Filaretów, Filomatów, Gerwazego, Horeszków, Jacka Soplicy, Jankiela, Księdza Robaka, Macieja, Maryli, Nowogródzka, Pana Tadeusza, Podkomorzego, Protazego, Rejenta, Rusałki, Stolnika, Świtezianki, Telimeny, Wojskiego, Zosi Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Dragana 2
88 Bądkowskiego, Goszczyńskiego, Kartuska od nr 159 do nr 251 [nieparzyste] i od nr 186 do nr 244 [parzyste], Kolonia Zręby, Łostowicka, Nowolipie, Skrajna, Starodworska, Struga, Zagórna Szkolne Schronisko Młodzieżowe Filia ul. Kartuska 245 B
89 Drwęcka, Kartuska od nr 94 do nr 128 [parzyste] i od nr 119 do nr 157 [nieparzyste], Kłopot, Kościelna, Na Zboczu, Narewska, Ogińskiego, Pobiedzisko, Sanocka, Sołecka Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Kartuska 126 A
90 Malczewskiego od nr 37 do nr 100, Szara Szkoła Podstawowa Nr 14 ul. Kartuska 126 A
91 Brukowa, Kolonia Wyżyny, Nad Jarem, Ojcowska, Powstańców Warszawskich od nr 57 do nr 71 [nieparzyste], Skarpowa, Wieniawskiego, Wyczółkowskiego, Zakosy Szkoła Podstawowa Nr 58 ul. Skarpowa 3
92 Kartuska od nr 39 do nr 103 [nieparzyste], Tarasy, Winnicka, Zagrodowa, Zakopiańska Szkoła Podstawowa Nr 58 ul. Skarpowa 3
93 Bystrzycka, Chryzostoma Paska, Ciasna, Grota-Roweckiego, Jasna, Kartuska od nr 4 do nr 92 [parzyste] i od nr 5 do nr 37 [nieparzyste], Malczewskiego od nr 2 do nr 36 i od nr 101 do nr 151, Nidzicka, Notecka, Popradzka, Sowia, Sowińskiego, Wesoła Gimnazjum Nr 2 ul. Kartuska 32/34
94
Bema, Gierymskiego, Legnicka, Pankiewicza, Powstańców Warszawskich od nr 1 do nr 41 [nieparzyste] Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury ul. Powstańców Warszawskich 25
95 Cygańska Góra, Taborowa Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych ul. Cygańska Góra 1
96 Bacha, Beethovena od nr 1 do nr 76, Mozarta, Paganiniego, Powstańców Warszawskich od nr 45 do nr 53 [nieparzyste] i od nr 66 do nr 70 [parzyste], Wagnera Gimnazjum Nr 29 ul. Beethovena 20
97 Kamieńskiego, Noskowskiego Gimnazjum Nr 29 ul. Beethovena 20
98 Czajkowskiego, Liszta, Paderewskiego Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Czajkowskiego 1
99 Kurpińskiego Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Czajkowskiego 1
100 Bacewicz, Beethovena od nr 77 do końca, Małcużyńskiego, Otwarta, Schuberta, Schumana, Tylewskiego Szkoła Podstawowa Nr 42 ul. Czajkowskiego 1
101 Czubińskiego, Jaśkowa Dolina nr 130, 132 i 134, Myczkowskiego, Raciborskiego, Rondo Pana Cogito, Wileńska od nr 37 do nr 61 [nieparzyste] i od nr 44 do nr 62 [parzyste] Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20 ul. Gojawiczyńskiej 10
102 Nałkowskiej, Zabłockiego Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20 ul. Gojawiczyńskiej 10
103 Edisona, Fultona, Gojawiczyńskiej, Lema od nr 1 do nr 29, Morenowa, Nobla, Pascala, Pasteura, Piecewska od nr 2 do nr 20 [parzyste] oraz nr 1 i 9, Piekarnicza, Trzy Lipy, Volty Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20 ul. Gojawiczyńskiej 10
104
Arctowskiego, Dobrowolskiego, Kruczkowskiego, Magellana, Piecewska od nr 25 do końca, Rakoczego XX Liceum Ogólnokształcące ul. Dobrowolskiego 6
105 Kolumba, Myśliwska od nr 20 do końca [parzyste] i od nr 23 do końca [nieparzyste], Widok Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 ul. Marusarzówny 10
106 Amundsena, Burgaska, Cietrzewia, Głuszca, Królewskie Wzgórze, Myśliwskie Wzgórze Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 ul. Marusarzówny 10
107 Marusarzówny, Morenowe Wzgórze, Zacna, Żylewicza Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 ul. Marusarzówny 10
108 Kusocińskiego, Powstania Kościuszkowskiego, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Wyrobka, Związku Jaszczurczego Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 ul. Marusarzówny 10
109 Budapesztańska, Bulońska, Czecha, Szczodra, Wołkowyska Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 ul. Marusarzówny 10
110
Belgradzka, Jaśkowa Dolina nr 101 i 105, Orańska, Warneńska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „PRZYCHODNIA MORENA” Sp. z o.o. ul. Jaśkowa Dolina 105
111
Dąbrowskiego, Dziekuć-Maleja, Focha, Giełguda, Kolonia Jordana, Kolonia Ochota, Kolonia Praca, Kolonia Przybyszewskiego, Kozietulskiego, Płowce, Poniatowskiego, Powstańców Warszawskich od nr 12 do nr 46 [parzyste] i nr 52, Świdnicka, Wrocławska, Żołnierska Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury ul. Powstańców Warszawskich 25
112 Aleja Zwycięstwa od nr 46 do nr 59, Chodowieckiego, Dantyszka, Dębinki, Dębowa, Kolejowa, Kopernika, Orzeszkowej, Plac Michalaka, Plac Zebrań Ludowych, Rondo Ofiar Katynia, Śniadeckich, Wronia Szkoła Podstawowa Nr 15 ul. Smoluchowskiego 13
113 Aleja Hallera od nr 1 do nr 15 [nieparzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 1 do nr 15 i od nr 33 do nr 45, Fahrenheita, Hoene-Wrońskiego, Skłodowskiej-Curie, Smoluchowskiego, Towarowa, Traugutta od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 14 [parzyste], Trubadurów, Tuwima Szkoła Podstawowa Nr 15 ul. Smoluchowskiego 13
114 Marynarki Polskiej od nr 132 do nr 150, Reja od nr 23 do końca, Zielony Trójkąt Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zielony Trójkąt 1
115 Chwaszczyńska, Jana z Kolna od nr 31 do końca, Marynarki Polskiej od nr 151 do końca, Na Ostrowiu, Okrąg, Swojska, Twarda Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zielony Trójkąt 1
116
Góralska, Podkarpacka Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24 ul. Leśna Góra 2
117 Leśna Góra, Mazowiecka, Niedźwiednik, Ogrodowa, Słowackiego od nr 83 do nr 155 [nieparzyste] i od nr 92 do nr 130 [parzyste] Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24 ul. Leśna Góra 2
118 Dolne Migowo, Dolne Młyny, Giedroycia, Górzysta, Herlinga-Grudzińskiego, Karskiego, Matemblewska, Nowiec, Potokowa, Tischnera, Waldorffa, Wichrowe Wzgórze, Zielone Wzgórze Szkoły im. Św. Jana de La Salle ul. Słowackiego 101
119
Aleja Żołnierzy Wyklętych, Chrzanowskiego od nr 1 do nr 14, Leśny Stok, Makuszyńskiego, Ostrowskiej, Partyzantów od nr 73 do końca, Reymonta, Rodzinna, Srebrniki, Trawki, Zubrzyckiego Szkoła Podstawowa Nr 27 ul. Srebrniki 10
120
Aleja Grunwaldzka od nr 136 do nr 192 [parzyste] i od nr 143 do nr 201 [nieparzyste], Ceglana, Czarna, Dekerta, Gomulickiego, Jesionowa od nr 1 do nr 10, Kolejarzy, Kołłątaja, Małachowskiego, Miedziana, Obywatelska, Partyzantów od nr 49 do nr 71 [nieparzyste], Słowackiego od nr 59 do nr 81 [nieparzyste], Staszica, Syrokomli, Wincentego Pola Szkoła Podstawowa Nr 39 ul. Obywatelska 1
121
Słowackiego od nr 1 do nr 57 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 90 [parzyste], Białoszewskiego, Hemara, Norwida, Słonimskiego, Stachury Szkoła Podstawowa Nr 39 ul. Obywatelska 1
122 Barokowa, Batorego od nr 28 do końca, Gotycka, Partyzantów od nr 36 do nr 72 [parzyste], Podleśna, Renesansowa, Romańska, Secesyjna, Topolowa, Współczesna, Zabytkowa III Liceum Ogólnokształcące ul. Topolowa 7
123 Aleja Grunwaldzka od nr 83 do nr 141 [nieparzyste], Batorego od nr 1 do nr 27, Brzozowa, Dmowskiego, Klonowa, Matki Polki, Lendziona, Partyzantów od nr 2 do nr 34 [parzyste], Sosnowa Szkoła Podstawowa Nr 45 ul. Matki Polki 3 A
124 Aleja Grunwaldzka od nr 82 do nr 134 [parzyste], De Gaulle’a, Jesionowa od nr 11 do końca, Partyzantów od nr 1 do nr 47 [nieparzyste] Zarząd Dróg i Zieleni ul. Partyzantów 36
125 Aleja Grunwaldzka od nr 24 do nr 78 [parzyste], Do Studzienki od nr 1 do nr 15 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 8 [parzyste], Jaśkowa Dolina od nr 1 do nr 12, Matejki od nr 6 do nr 17, Pniewskiego, Politechniczna od nr 5 do nr 14, Sienkiewicza, Sobótki od nr 1 do nr 4 i od nr 21 do końca Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. ul. Jaśkowa Dolina 2
126 Akacjowa, Brożka, Falista, Jaśkowa Dolina od nr 13 do końca [bez nr 101, 105, 130, 132 i 134], Kossaka, Migowska, Na Wzgórzu, Pawłowskiego, Romera, Sobótki od nr 5 do nr 20 Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku ul. Jaśkowa Dolina 31
127 Do Studzienki od nr 10 do końca [parzyste] i od nr 17 do końca [nieparzyste], Fiszera, Matejki od nr 1 do nr 5 i od nr 18 do końca, Pileckiego, Traugutta od nr 66 do nr 102 [parzyste] i od nr 91 do nr 121 [nieparzyste], Wassowskiego Gimnazjum Nr 26 ul. Traugutta 92
128 Grodzieńska, Jarowa, Kręta, Siedlicka, Sobieskiego, Suwalska, Traugutta od nr 16 do nr 64 [parzyste] i od nr 31 do nr 89 [nieparzyste], Wileńska od nr 1 do nr 35 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste] Pomorskie Szkoły Rzemiosł ul. Sobieskiego 90
129 Aleja Grunwaldzka od nr 1 do nr 23 i nr 25, Aleja Hallera od nr 2 do nr 8 [parzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 16/17 do nr 32, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bracka, Konarskiego, Łukasiewicza, Miszewskiego nr 17 i 18, Narutowicza, Olszewskiego, Piramowicza, Politechniczna od nr 1 do nr 4 i od nr 15 do końca, Puszkina, Uphagena, Własna Strzecha, Wróblewskiego Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące “CONRADINUM” ul. Piramowicza 1/2
130 Aleja Grunwaldzka od nr 31 do nr 81 [nieparzyste], Czarnieckiego, Konopnickiej, Miszewskiego [bez nr 17 i 18], Skwer Walentynowicz, Waryńskiego od nr 1 do nr 8 i od nr 40 do końca, Zator Przytockiego Szkoła Podstawowa Nr 17 ul. Czarnieckiego 2
131
Aleja Hallera od nr 10 do nr 84 [parzyste] i od nr 17 do nr 109 [nieparzyste], Leczkowa, Poprzeczna, Wyspiańskiego od nr 1 do nr 10 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 Al. Hallera 16/18
132 Dzielna, Kliniczna, Kochanowskiego od nr 1 do nr 78, Lengnicha, Okrzei, Reja od nr 9 do nr 22 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 Al. Hallera 16/18
133
Klonowicza od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kochanowskiego od nr 79 do końca, Mickiewicza od nr 22 do końca, Modrzewskiego, Plac O’Rourke, Racławicka WINDA - Gdański Archipelag Kultury ul. Racławicka 17
134 Aleja Hallera od nr 111 do nr 131 [nieparzyste], Kościuszki od nr 73 do końca [nieparzyste] i od nr 80 do końca [parzyste], Manifestu Połanieckiego, Ostroroga, Sochaczewska Szkoła Podstawowa Nr 52 ul. Kościuszki 111
135 Aleja Hallera od nr 122 do nr 140 [parzyste] i od nr 133 do nr 209 [nieparzyste], Baczyńskiego od nr 1 do nr 5, Deotymy, Dźwigowa, Górnicza, Grudziądzka, Klonowicza od nr 40 do nr 46 [parzyste], Koksowa, Kopalniana, Lwowska, Pstrowskiego, Strakowskiego, Zygmunta Augusta, Żywiecka Szkoła Podstawowa Nr 52 ul. Kościuszki 111
136 Baczyńskiego od nr 6 do końca, Bohomolca, Daliowa, Grzegorza z Sanoka, Klonowicza od nr 37 do końca [nieparzyste] i od nr 48 do końca [parzyste], Kolonia Uroda, Kolonia Żeńcy, Konwalii, Małoogrodowa, Modrzewiowa, Winogronowa, Wrzeszczańska, Zaścianek, Żniwna Gimnazjum Nr 12 ul. Wrzeszczańska 29
137
Aleja Hallera od nr 86 do nr 120 [parzyste], Chrobrego od nr 1 do końca [nieparzyste], Dubois, Lilli Wenedy, Zbyszka z Bogdańca Szkoła Podstawowa Nr 24 ul. Lilli Wenedy 19
138 Chrobrego od nr 2 do końca [parzyste], Kubacza, Mickiewicza od nr 1 do nr 21, Mierosławskiego, Plac Komorowskiego, Próżna, Saperów, Wyspiańskiego od nr 11 do końca Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa Al. Legionów 3
139
Aldony, Grażyny, Konrada Wallenroda, Lelewela Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich Al. Legionów 7
140
Aleja Legionów, Fredry, Kościuszki od nr 40 do nr 78 [parzyste] i od nr 61 do nr 71 [nieparzyste], Kraszewskiego, Krzemienieckiej, Niemcewicza, Plac Wybickiego, Prusa Szkoła Podstawowa Nr 49 Al. Legionów 11
141
Gołębia, Kilińskiego, Kościuszki od nr 1 do nr 49 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kunickiego, Nad Stawem, Pestalozziego XIX Liceum Ogólnokształcące ul. Pestalozziego 11/13
142 Biała, Danusi, Wajdeloty, Waryńskiego od nr 9 do nr 39, Zawiszy Czarnego II Liceum Ogólnokształcące ul. Pestalozziego 7/9
143 Arciszewskiego, Chrzanowskiego od nr 15 do końca, Gomółki, Hubala od nr 1 do nr 53, Kiepury, Kmieca, Kolberga, Lindego, Ludowa, Rolna, Różyckiego, Skwer Gałuszki, Sygietyńskiego Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8
144
Aleja Wojska Polskiego od nr 8 do nr 32 [parzyste], Karłowicza, Kisielewskiego, Lipińskiego, Plac Piłsudskiego, Skwer Kolbergera, Sychty, Szymanowskiego, Zamenhofa, Żeleńskiego Rada Dzielnicy Strzyża ul. Sychty 12/14
145 Aleja Grunwaldzka od nr 203 do nr 244, Aleja Wojska Polskiego od nr 5 do końca [nieparzyste], Chopina od nr 1 do nr 34, Moniuszki, Nowowiejskiego, Wita Stwosza od nr 75 do końca [nieparzyste] Państwowe Szkoły Budownictwa Al. Grunwaldzka 238
146 Aleja Wojska Polskiego od nr 40 do końca [parzyste], Chopina od nr 35 do końca, Fitelberga, Glinki, Hubala od nr 54 do końca, Plac Maczka, Wilka-Krzyżanowskiego, Wita Stwosza od nr 106 do końca [parzyste], Żeglarska Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Wilka-Krzyżanowskiego 6
147
Drzewieckiego, Leszczyńskich, Żwirki i Wigury od nr 5 do końca Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 12 ul. Burzyńskiego 10
148 Burzyńskiego Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 12 ul. Burzyńskiego 10
149 Ciołkowskiego, Żwirki i Wigury od nr 1 do nr 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA z Przedszkolem ul. Ciołkowskiego 10
150
Meissnera Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 ul. Meissnera 9
151 Aleja Jana Pawła II od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 50 [parzyste], Plac Trzeciego Tysiąclecia Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 ul. Meissnera 9
152
Budziszów, Dygasińskiego, Jeżewskiego, Kombatantów, Korczaka, Majewskich, Necla, Polonii Gdańskiej, Powstańców Wielkopolskich, Wieczorkiewicza Klub „Szafir” ul. Kombatantów 4
153
Pilotów od nr 1 do nr 12 XV Liceum Ogólnokształcące ul. Pilotów 7
154 Braci Lewoniewskich, Pilotów od nr 13 do końca XV Liceum Ogólnokształcące ul. Pilotów 7
155
Startowa od nr 1 do nr 15 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13 ul. Startowa 9
156 Startowa od nr 17 do końca Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13 ul. Startowa 9
157 Dywizjonu 303, Aleja Jana Pawła II od nr 2 do nr 6 [parzyste] Przedszkole Nr 86 ul. Dywizjonu 303 nr 27
158 Bajana, Hynka, Nagórskiego, Skarżyńskiego Przedszkole Nr 86 ul. Dywizjonu 303 nr 27
159 Aleja Rzeczypospolitej od nr 1 do nr 9 [nieparzyste] Szkoła Podstawowa Nr 80 ul. Opolska 9
160 Aleja Rzeczypospolitej od nr 11 do nr 13 [nieparzyste], Kołobrzeska od nr 46 do nr 54 [parzyste], Opolska Szkoła Podstawowa Nr 80 ul. Opolska 9
161
Chłopska od nr 2 do nr 18 [parzyste], Kołobrzeska od nr 45 do nr 53 [nieparzyste] Szkoła Podstawowa Nr 79 ul. Kołobrzeska 49
162 Kołobrzeska nr 42 i 44 oraz od nr 55 do nr 65 [nieparzyste] Szkoła Podstawowa Nr 79 ul. Kołobrzeska 49
163
Kołobrzeska nr 67, Obrońców Wybrzeża od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 2 do nr 6 [parzyste] Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33 ul. Kołobrzeska 75
164 Kołobrzeska od nr 69 do końca [nieparzyste], Obrońców Wybrzeża od nr 8 do końca [parzyste] Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33 ul. Kołobrzeska 75
165 Kołobrzeska od nr 56 do końca [parzyste], Olsztyńska Ogólnokształcące Szkoły Sportowe ul. Kołobrzeska 77
166 Czarny Dwór, Dąbrowszczaków od nr 30 do końca, Jelitkowski Dwór, Wika-Czarnowskiego Zespół Szkół Zawodowych Nr 9 ul. Dąbrowszczaków 35
167
Jagiellońska od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 30 do końca [parzyste] Szkoła Podstawowa Nr 44 ul. Jagiellońska 24
168 Dąbrowszczaków od nr 1 do nr 6, Piastowska od nr 90 do nr 108 [bez nr 100] [parzyste] Gimnazjum Nr 19 ul. Jagiellońska 5
169 Chłopska od nr 26 do nr 46 [parzyste], Dąbrowszczaków od nr 7 do nr 29, Piastowska nr 100 Gimnazjum Nr 19 ul. Jagiellońska 5
170
Chłopska od nr 20 do nr 24 [parzyste], Jagiellońska nr 10 A-F Szkoła Podstawowa Nr 76 ul. Jagiellońska 14
171 Jagiellońska od nr 2 do nr 8 [parzyste], nr 10 G-M oraz od nr 12 do nr 28 [parzyste] Szkoła Podstawowa Nr 76 ul. Jagiellońska 14
172 Bydgoska, Bzowa, Chłopska od nr 25 do nr 53 [nieparzyste], Chociszewskiego, Czerwony Dwór, Kętrzyńskiego Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych ul. Czerwony Dwór 21
173 Krzywoustego, Leszka Białego, Obotrycka, Piastowska od nr 19 do nr 107 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 88 [parzyste], Poznańska, Rzepichy Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11 ul. Czerwony Dwór 21
174 Beniowskiego, Bora-Komorowskiego, Droszyńskiego, Kupały, Lęborska, Morawska, Mściwoja II, Sambora, Słowiańska, Subisława od nr 1 do nr 18, Świętopełka, Ziemowita Gimnazjum Nr 20 ul. Zgody II 6
175 Chłopska od nr 1 do nr 23 [nieparzyste], Darłowska, Fromborska, Majdera, Plac Najświętszej Maryi Panny, Śląska, Tolkmicka, Władysławowska, Zgody I, Zgody II Gimnazjum Nr 20 ul. Zgody II 6
176 Aleja Rzeczypospolitej od nr 2 do nr 8 [parzyste], Kołobrzeska od nr 1 do nr 43 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 40 [parzyste], Krynicka, Solikowskiego Osiedlowy Dom Kultury PSM „KOLEJARZ” ul. Kołobrzeska 25 E
177 Arkońska, Malborska, Pucka, Słupska, Szczecińska Szkoła Podstawowa Nr 46 ul. Arkońska 17
178
Agrarna, Astronautów, Azymutalna, Budowlanych od nr 33 do końca [nieparzyste] i od nr 44 do końca [parzyste], Dedala, Elewów, Ikara, Internetowa, Jesienna, Kadetów, Klukowska, Podchorążych, Radarowa, Radiowa, Satelitarna, Sąsiedzka, Słowackiego od nr 142 do końca [parzyste] i od nr 159 do końca [nieparzyste], Spadochroniarzy, Synów Pułku, Szybowcowa, Śmigłowa, Teleskopowa, Telewizyjna, Wiłkomirskiego, Wojnarskiego, Zenitowa Szkoła Podstawowa Nr 82 ul. Radarowa 26
179 Cytrowa, Harfowa, Lirowa, Lutniowa, Słabego, Słowackiego od nr 132 do nr 140 [parzyste], Wiolinowa, Złota Karczma Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 23 ul. Słabego 6
180 Azaliowa, Banińska, Barkoczyńska, Betoniarzy, Będomińska, Biologiczna, Borska, Botaniczna, Brodnicka, Budowlanych od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste], Bysewska, Cementowa, Choczewska, Czaplewska, Dojazdowa, Fabryczna, Fundamentowa, Geodetów, Gostyńska od nr 1 do nr 24, Grzybowa, Instalatorów, Inżynierska, Irysowa, Jaśminowy Stok Szkoła Podstawowa Nr 83 ul. Stokłosy 1
181 Kartuska od nr 449 do końca [nieparzyste] i od nr 476 do końca [parzyste], Kosmonautów, Leźnieńska, Lubczykowa, Maciejkowa, Maszynowa, Metalowców, Miechucińska, Mirachowska, Montażystów, Nagietkowa, Nowatorów, Okólna, Osiedlowa, Przyrodników, Rakietowa, Rozwojowa, Różany Stok, Sianowska, Smęgorzyńska, Snycerzy, Stokłosy, Storczykowa, Swarzewska, Szafranowa, Św. Brata Alberta, Transportowców, Wrześniowa, Zbąszyńska, Zbieżna, Żukowska Szkoła Podstawowa Nr 83 ul. Stokłosy 1
182
Bieszkowicka, Borówkowa, Chabrowa, Charzykowska, Czeremchowa, Czerwcowa, Egiertowska, Gołuńska, Goplańska, Gostyńska od nr 25 do końca, Kalinowa, Karlikowska, Karsińska, Kartuska od nr 411 do nr 447 [nieparzyste] i od nr 444 do nr 474 [parzyste], Kiszewska, Kminkowa, Kolbudzka, Kortowska, Kwietniowa Szkoła Podstawowa Nr 84 ul. Otomińska 72
183 Lipcowa, Lipuska, Lublewska, Łagowska, Łapalicka, Łapińska, Macierzankowa, Malinowa, Mamuszki, Marcowa, Mezowska, Niegocińska, Otomińska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rokitnikowa, Rumiankowa, Sierakowicka, Sierpniowa, Somińska, Sudomska, Sulmińska, Tuchomska, Tymiankowa, Wdzydzka, Węsierska, Widlińska, Wiecka, Wielewska, Wiosenna Szkoła Podstawowa Nr 84 ul. Otomińska 72
184 Pomorska od nr 22 do nr 93 Szkoła Podstawowa Nr 60 ul. Chłopska 64
185 Bałtycka, Chłopska od nr 48 do nr 72 [parzyste] i nr 65, Jantarowa od nr 1 do nr 15, Kapliczna, Lecha, Mieszka I, Morska, Nadmorska, Piastowska od nr 109 do końca, Tysiąclecia, Wypoczynkowa Szkoła Podstawowa Nr 60 ul. Chłopska 64
186
Błękitna, Bursztynowa, Gospody od nr 1 do końca [nieparzyste], Husytów, Jelitkowska, Orłowska od nr 1 do nr 7, Plac Dwóch Miast Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 7 ul. Orłowska 13
187
Helska, Orłowska od nr 8 do końca, Wejhera Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 7 ul. Orłowska 13
188 Pelplińska, Plac Wyszyńskiego, Pomorska od nr 8 do nr 13, Subisława od nr 19 do końca Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących ul. Subisława 22
189 Pomorska od nr 14 do nr 21 i od nr 94 do końca Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących ul. Subisława 22
190 Gospody od nr 2 do końca [parzyste], Szyprów Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8 ul. Szyprów 3
191 Gdyńska, Rybacka, Sztormowa Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8 ul. Szyprów 3
192 Aleja Grunwaldzka od nr 593 do nr 615 [nieparzyste] i od nr 602 do nr 612 [parzyste], Bobrowa, Czyżewskiego od nr 20 do końca, Jelenia, Nadwodna, Sobolowa, Zajęcza, Żubrowa Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych ul. Czyżewskiego 31
193 Czyżewskiego od nr 1 do nr 19, Gdańca, Karpacka, Sarnia, Tatrzańska RSM „BUDOWLANI” Klub Osiedlowy AD-REM ul. Czyżewskiego 12
194
Aleja Grunwaldzka od nr 539 do nr 591 [nieparzyste] i od nr 578 do nr 600 [parzyste], Bitwy Oliwskiej, Dickmana, Górskiego, Pomorska od nr 1 do nr 7 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu ul. Czyżewskiego 30A
195 Bytowska, Karwieńska, Kościerska, Kwietna, Leśna, Liczmańskiego, Opacka, Podhalańska, Słoneczna, Spacerowa od nr 1 do nr 18, Stary Rynek Oliwski, Świerkowa Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Opacka 7
196 Aleja Grunwaldzka od nr 505 do nr 537 [nieparzyste] i od nr 516 do nr 534 [parzyste], Ceynowy, Cystersów, Flisacka, Hołdu Pruskiego, Kanapariusza, Majkowskiego, Nowickiego, Obrońców Westerplatte, Opata Rybińskiego, Piastowska od nr 1 do nr 18, Plac Dworcowy, Plac Inwalidów Wojennych, Poczty Gdańskiej, Schopenhauera Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata ul. Cystersów 13
197 Asnyka, Derdowskiego od nr 1 do nr 4 i od nr 26 do końca, Grottgera od nr 1 do nr 3 A i od nr 26 do końca, Polanki od nr 1 do nr 26 i od nr 125 do nr 136, Wita Stwosza od nr 1 do nr 13 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 16 A [parzyste], Witkiewicza, Żeromskiego V Liceum Ogólnokształcące ul. Polanki 130
198 Aleja Grunwaldzka od nr 463 do nr 503 [nieparzyste] i od nr 470 do nr 504 [parzyste], Derdowskiego od nr 5 do nr 25, Drzymały, Husa, Kaprów, Kaszubska, Kręckiego, Miraua, Wąsowicza Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 17 z klasami sportowymi ul. Wąsowicza 30
199 Grottgera od nr 4 do nr 25, Kasprowicza, Noakowskiego, Orkana, Polanki od nr 27 do nr 39 i od nr 122 do nr 124, Tetmajera, Wita Stwosza od nr 15 do nr 31/37 [nieparzyste] i od nr 18 do nr 44 [parzyste], Zacisze Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 ul. Wita Stwosza 23
200 Abrahama od nr 1 do nr 10 i od nr 56 do końca, Aleja Grunwaldzka od nr 250 do nr 272 [parzyste] i od nr 295 do nr 419 [nieparzyste], Bażyńskiego, Jasia i Małgosi, Kubusia Puchatka, Milewskiego, Polanki od nr 40 do nr 58 oraz od nr 119 do nr 121, Wita Stwosza od nr 53 do nr 63 i nr 73 [nieparzyste] i od nr 46 do nr 58 [parzyste] Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Gdański ul. Bażyńskiego 6
201 Abrahama od nr 11 do nr 55, Bukowskiego, Mehoffera, Michałowskiego, Norblina, Orłowskiego, Potyrały, Rodakowskiego, Rylkego, Sośnickiego Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 26 z Klasami Sportowymi ul. VII Dwór 6
202 Bellinga, Chełmońskiego, Czarnowskiego, Doroszewskiego, Drożyny, Głogowska, Gryglewskiego, Krasnoludków, Kurzyńskiego, Macierzy Szkolnej w Gdańsku, Ogryczaków, Paneckiego, Polanki od nr 59 do nr 118, Siemiradzkiego, VII Dwór, Wita Stwosza nr 62A i od nr 96 do nr 104 [parzyste] Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 26 z Klasami Sportowymi ul. VII Dwór 6
203
Afrodyty, Andromedy, Antygony, Ateny, Balcerskiego, Barniewicka, Biwakowa, Borchardta, Bukowa, Centaura, Cerery, Chełmińska, Chirona, Chojnicka, Cumowników, Daru Pomorza, Drawska, Gajowa, Galileusza, Gnieźnieńska, Gowidlińska, Gryfa Pomorskiego, Heliosa, Herosa, Hestii, Iławska, Izydy, Jowisza, Junony od nr 1 do nr 11 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 18 [parzyste], Juraty Szkoła Podstawowa Nr 81 ul. Siedleckiego 14
204
Kielnieńska od nr 46 do końca [parzyste] i od nr 61 do końca [nieparzyste], Komandorska, Konkordii, Konstelacji, Korsarzy, Koziorożca, Krajeńska, Kruszwicka, Kwiatkowskiego, Kwidzyńska, Ledy, Letniskowa, Maciejewicza, Merkurego, Minerwy, Mirandy, Myśliborska, Nawigatorów, Neptuna, Niedziałkowskiego, Nowa, Nowy Świat Szkoła Podstawowa Nr 81 ul. Siedleckiego 14
205 Odyseusza, Okrętowa, Oriona, Otago, Ozyrysa, Parkingowa, Parkowa, Parterowa, Pegaza, Penelopy, Planetarna, Plejady, Plutona, Posejdona, Prometeusza, Rabatki, Regatowa, Relaksowa, Saturna, Seleny, Siedleckiego, Smugowa, Sołdka, Sopocka, Sportowa, Strzelca, Szafera, Szalupowa, Teligi, Temidy, Trapowa, Urana, Victorii, Wendy, Wenus, Westy, Willowa, Woźnicy, Zaruskiego, Zatokowa, Zeusa, Złotowska Szkoła Podstawowa Nr 81 ul. Siedleckiego 14
206
Achillesa, Akteona, Ariadny, Artemidy, Astronomów, Bereniki, Bliźniąt, Cefeusza, Delfina, Diany, Dionizosa, Eurydyki, Feniksa, Flory, Galaktyczna, Heleny, Herkulesa, Hermesa, Hery, Homera, Horacego, Jednorożca, Jutrzenki Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Wodnika 57
207 Junony nr 31 i 33 oraz od nr 54 do nr 94 [parzyste], Kasjopei, Keplera, Kielnieńska od nr 1 do nr 59 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 44 [parzyste], Komety, Marsa, Meteorytowa, Międzygwiezdna, Nike, Orfeusza, Osowski Zakątek, Zielony Zakątek, Owczarnia, Parysa, Perseusza, Plac Św. Jana Apostoła, Spacerowa od nr 46 do końca, Syriusza, Tezeusza, Wegi, Wodnika, Wolarza Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Wodnika 57

- Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych