Obwody wyborcze Sopot

Obwód Granice Obwodu (ulica) Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
1
Bałtycka, Budzysza, Ceynowy, Goyki, Haffnera od nr 40 do końca, Helska, Młyńska, Aleja Niepodległości nr 934, Obrońców Westerplatte od nr 18 parzyste do końca, od nr 21 nieparzyste do końca, Powstańców Warszawy od nr 35 do końca, Sępia, Tenisowa, Winieckiego, Zamkowa Góra Zespół Szkół Nr 3 Sopot ul. Jana Jerzego Haffnera 55  81-715 Sopot
2
Haffnera od nr 1- 39, Królowej Jadwigi, Kubacza, Majkowskiego, Mariana Mokwy, Morska, Powstańców Warszawy od nr 1- 33 Państwowa Galeria Sztuki Sopot Plac Zdrojowy 2  81-718 Sopot
3
Bohaterów Monte Cassino od nr 12 do końca, Chmielewskiego, Czyżewskiego, Dworcowa nr parzyste Jagiełły nr nieparzyste, Kościuszki 1-5, Obrońców Westerplatte 1-19 nieparzyste, od 2-16 parzyste, Sobieskiego 1-13 nieparzyste, 2-10 parzyste Zespół Szkół Handlowych Sopot ul. Tadeusza Kościuszki 18/20  81-704 Sopot
4 Bema, Chopina od nr 11 nieparzyste do końca, Dąbrowskiego, Fiszera, Grunwaldzka 2-48 parzyste, 1-47 nieparzyste, Kordeckiego, Ogrodowa, Parkowa 1-29 nieparzyste, 2-26 parzyste, Piastów, Pułaskiego, Sobieskiego 12-24 parzyste, 15-25 nieparzyste Wojewódzki Zespół Reumatologiczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Sopot Plac Zdrojowy 3  81-759 Sopot
5 Chopina 1-9 nieparzyste, 2-12 parzyste, Dworcowa nr nieparzyste, Jagiełły nr parzyste, Kościuszki 6-68, Lipowa, 3 Maja 34-46 parzyste, Skłodowskiej-Curie, Władysława IV 1-19 Centrum Kształcenia Ustawicznego Sopot ul. Tadeusza Kościuszki 22/24  81-704 Sopot
6
Chopina od nr 14 parzyste do końca, Chrobrego, Dębowa, Drzymały, Grunwaldzka 49-67 nieparzyste, 50-64 parzyste, Kazmierza Wielkiego, Książąt Pomorskich, 3 Maja 2-32c parzyste, Mieszka I, Parkowa 33-45 nieparzyste, 40-52 parzyste, Sobieskiego 26 do końca Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 Sopot ul. Kazimierza Wielkiego 14  81-780 Sopot
7 Bitwy pod Płowcami od nr 1 do końca nieparzyste, od nr 28 do końca parzyste, Grunwaldzka od nr 68 do końca, Hestii, 3 Maja 1-7 nieparzyste, Na Wydmach, Parkowa od 47 nieparzyste do końca, od nr 54 parzyste do końca, E. Plater, Poniatowskiego, Plac Rybaków, Traugutta, Wojska Polskiego Muzeum Sopotu Sopot ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8  81-724 Sopot
8 Bitwy pod Płowcami od nr 2-26 parzyste, Joselewicza, Karlikowska, Króla Jana Kazimierza, 3 Maja od nr 9 nieparzyste do końca, Okrzei, Skarpowa, Syrokomli, Władysława IV od nr 20 do końca Szkoła Podstawowa Nr 8 Sopot ul. 3 Maja 41  81-743 Sopot
9 Architektów, Głowackiego, Jana z Kolna, Langiewicza, Leśna, Łokietka, Mierosławskiego, Aleja Niepodległości 612-675a, Platanowa, Pogodna, Polna, Racławicka, Rzemieślnicza, Sportowa, Smolna, Świemirowska Przedszkole Nr 8 Sopot ul. Jana z Kolna 3  81-742 Sopot
10
Armii Krajowej 1-53 nieparzyste, 2-54 parzyste, Boczna, Conrada, Długosza, Kasprowicza, Kochanowskiego, Leśna Polana, 3 Maja 50, Aleja Niepodległości 677-718 nieparzyste i parzyste, Reja, Reymonta, Słowackiego, Wyspiańskiego Szkoła Podstawowa Nr 1 (wejście od ul. Bocznej) Sopot ul. Armii Krajowej 50/54 81-843 Sopot
11 Andersa od 13 do końca nieparzyste, od 14 do końca parzyste, Armii Krajowej 55-95 nieparzyste, 56-94 parzyste, Konopnickiej, Kopernika, Krótka, Mickiewicza 1-33 nieparzyste, 2-30 parzyste, Orzeszkowej, Paderewskiego, Wybickiego od nr 18 parzyste do końca, od nr 21 nieparzyste do końca Szkoła Podstawowa Nr 1 (wejście od ul. Armii Krajowej) Sopot ul. Armii Krajowej 50/54 81-843 Sopot
12
Abrahama, Herberta, Mickiewicza od 32 parzyste do końca, od 35 nieparzyste do końca, Prusa, Moniuszki, Struga, Tuwima, Żeromskiego Dom Pomocy Społecznej Sopot ul. Adama Mickiewicza 49  81-866 Sopot
13 Andersa 1-11 nieparzyste, 2-12 parzyste, Broniewskiego, Kolejowa, Krasickiego, Marynarzy, Aleja Niepodległości 719-789 nieparzyste, 720-790 parzyste, Podjazd, Poznańska, Sikorskiego, Wybickiego 1-19 nieparzyste, od 2-16 parzyste, Zamenhofa II Liceum Ogólnokształcące Sopot Al. Niepodległości 751  81-838 Sopot
14 Armii Krajowej od 96 do końca, Bohaterów Monte Cassino 1-11, Grottgera, 1 Maja, 23 Marca 1-9 nieparzyste, 2-14 parzyste, Aleja Niepodległości 791-846 Uniwersytet Gdański Sopot ul. Armii Krajowej 119/121  81-824 Sopot
15 23 Marca od 11 nieparzyste do końca, od 16 parzyste do końca, Piaskowa, Zacisze Przedszkole Nr 2 Sopot ul. 23 Marca 90  81-820 Sopot
16 Chodowieckiego, Księżycowa, Malczewskiego, Aleja Niepodległości 847-895, Okrężna, Pokorniewskiego, Słoneczna Sopockie Ognisko Plastyczne Sopot ul. Księżycowa 3b  81-821 Sopot
17
Kraszewskiego, Podgórna, Sienkiewicza, Tatrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Józefa Ignacego Kraszewskego Klub Potok Sopot ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 31  81-815 Sopot
18 Junaków, Kaszubska, Łużycka, Małopolska, Obodrzyców, Wejherowska Gimnazjum Nr 2 Sopot ul. Wejherowska 1  81-816 Sopot
19 Kujawska, Łowicka, Mazowiecka Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 8 Sopot ul. Mazowiecka 26  81-862 Sopot
20 Cieszyńskiego, Kolberga nr nieparzyste Szkoła Podstawowa Nr 9 Sopot ul. Oskara Kolberga 15  81-881 Sopot
21
Kolberga nr parzyste Przedszkole Nr 12 Sopot ul. Oskara Kolberga 8  81-881 Sopot

- Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych