Działalność on-line 

zaprogramowani.com warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży

80-180 Gdańsk
727-909-002
g...@zaprogramowani.com pokaż
https://www.zaprogramowani.com
zamów online
/zaprogramowani.comGdansk
Godziny otwarcia
pn-sob9:00 - 18:00
Działalność on-line 

O nas

Zaprogramowani.com oferuje zajęcia wprowadzające w świat programowania i grafiki - dla dzieci i młodzieży. Organizujemy zajęcia, łatwe do pogodzenia z codziennymi obowiązkami edukacyjnymi. Zaprogramuj swoją przyszłość.

Zaprogramowani.com to profesjonalna szkoła programowania. Oferujemy zajęcia dodatkowe z zakresu programowania  i tworzenia gier komputerowych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia programowania stwarzają doskonałą okazję dla dzieci w każdym wieku, a poziom dostosowany jest do ich wiedzy. Uczniowie pod okiem fachowej kadry poznają tajniki tworzenia własnych gier, programów i aplikacji, uczą się, jak projektować grafiki i animacje. 

Nasza historia
Działamy nieprzerwanie od 2014 roku, kiedy to nasza szkoła przyjęła w swoje progi pierwszych adeptów programowania. Z tego też powodu, nasza działalność plasuje się w rankingach najdłużej działających szkół tego typu w kraju. Od tego czasu, cały czas rozwijamy się, wykorzystujemy kolejne doświadczenia, aby stać się miejscem, gdzie każdy będzie mógł rozwinąć skrzydła i znaleźć to, czego szuka.

Co nas wyróżnia?
Wykwalifikowana kadra 
Wykładowcami są aktywni zawodowo programiści z podejściem pedagogicznym.
Unikatowy program
Autorski program nauczania stworzony dla potrzeb poszczególnych grup.
Atrakcyjna cena
Wyjątkowo przystępna cenowo oferta.
Lata doświadczeń
Zaczęliśmy uczyć programowania jako pierwsza szkoła w Polsce.
Ciągły rozwój
Na bieżąco staramy się iść z trendami i potrzebami świata.
Możliwości
Oferujemy naszym słuchaczom dostęp do w pełni wyposażonej sali komputerowej.

Dlaczego my?
Naszym głównym mottem jest praktyka. Mówimy nie nudnym, teoretycznym zajęciom edukacyjnym. Prowadząc zajęcia dla dzieci jasne dla nas jest to, że aby nauczyć się pracować z kodem trzeba wiedzieć jakie ma on zastosowania. Praktyka jest obecna także w naszym życiu, gdyż uczymy tego z czym stykamy się na co dzień w naszej pracy zawodowej jako aktywni programiści.

Nasz cel
Chcemy przekazywać pasję programowania kolejnym pokoleniom, tak, aby stało się to dla nich wyjątkowym doświadczeniem, zabawą, ale także pomysłem na życie. Równocześnie dbamy o to, by rosła świadomość społeczna tego, jak niezwykle ważne są cyfrowe umiejętności w XXI. W ten sposób kształcimy przyszłych programistów, którzy będą robić to co kochają oraz to co potrzebne jest światu do dalszego rozwoju.

Odkrywaj nowe technologie 
Strach przed nowinkami technologicznymi oraz bierne czekanie na kolejne rozwiązania, nie jest czymś, czego oczekujemy od obecnego, młodego pokolenia. Wręcz przeciwnie- to w nich nasze społeczeństwo pokłada nadzieję, dotyczącą dalszego, technologicznego rozwoju i pędu za niemożliwym.
Nasi słuchacze uczą się technologicznej śmiałości, ciekawości, kreatywności. Wiemy jak bardzo pomoże im to w przyszłym życiu, w którym być może sami staną się twórcami, autorami i projektantami urządzeń, o których my w tej chwili nawet nie marzymy.

Połączyła nas pasja
Staramy się przekazywać pasję programowania kolejnym pokoleniom tak, aby za kilka lat przejęli oni od nas chęci tworzenia świata jeszcze lepszym i zaawansowanym technologicznie. Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w Gdańsku tworzymy jako osoby, które kochają to co robią i przekazujemy wiedzę w najlepszy, dostosowany do wieku słuchaczy sposób. My nie uczymy…, my zarażamy pasją programowania.

Technologie przyszłości
Świat, który znamy zmiana się w mgnieniu oka. Niezwykle szybki rozwój technologiczny prowadzi za sobą potrzeby tego, aby wszystko co możemy sobie wymarzyć stało się już teraz, dzisiaj namacalnym produktem czy możliwością. Technologia nie zna granic, potrzeba jedynie wybitnych, młodych, nie bojących się myśleć nieszablonowo specjalistów, twórców przyszłościowych rozwiązań. Właśnie takimi są absolwenci naszych warsztatów. Młodymi, prężnymi ludźmi gotowymi na to, aby brać i dawać rozwojowi technologicznemu jeszcze więcej.
 

Najczęściej zadawane pytania

Czy warsztaty programowania dla dzieci w Gdańsku wymagają własnego sprzętu?
Nie. Prowadzimy zajęcia we w pełni wyposażonych w odpowiedni sprzęt salach. Korzystamy z niego podczas każdej lekcji.
Kiedy odbywa się nabór?
Kurs programowania dla dzieci i młodzieży Gdańsk to cykliczne, semestralne zajęcia, nie grupy startują jesienią oraz po feriach zimowych.
Czy jeżeli kurs już trwa, mogę jeszcze się do niego dopisać?
Jeżeli minęło dopiero kilka zajęć nie ma problemu. My ze swojej strony będziemy starali się nadrobić ze „spóźnionym” słuchaczem przerobiony wcześniej materiał.
Dlaczego podczas kursu tak wiele mówi się programowaniu gier?
Tworzenie gier komputerowych to jedna z najlepszych ścieżek programistycznej edukacji dla młodego pokolenia. Gry powstają w taki sam sposób jak inne programy i aplikacje, a tworzenie ich zachęca większą ilość młodych ludzi do nauki.
Czy dziecko musi znać język angielski?
O ile podstawy języka są wymagane na niektórych etapach programistycznej edukacji, o tyle my sami podczas zajęć wprowadzamy w świat pojęć i angielskich słówek na równi z programowaniem.

Zdjęcia

Wideo