Archideon Development S.A.

adres
83-010 Straszyn, Chabrowa 33
(biuro sprzedaży)
telefon
58 352-13-13, 782-300-500, 693-300-500
e-mail
b...@archideon.pl pokaż
www
www.archideon.pl
godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

  • Osiedle Wzgórze Raduni - twoje miejsce na ziemi
    Osiedle Wzgórze Raduni - twoje miejsce na ziemi artykuł sponsorowany 16 listopada 2010 (27 opinii) W malowniczym zakątku Straszyna, na słonecznym stoku łagodnie pochylonym w stronę wijącej się wśród łąk Raduni, powstaje wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych: Wzgórze Raduni.

O nas

Wzgórze Raduni budujemy w tradycyjnym stylu, dlatego panuje w nim ciepły, sielski klimat. Ogrody, tarasy i balkony tworzą urzekającą, niepowtarzalną przestrzeń dla życia blisko natury.

Osiedle Wzgórze Raduni powstało na granicy Juszkowa i Straszyna. W jego bezpośrednim otoczeniu znajdują się malownicze pola, las i wijąca się rzeka Radunia. Do centrum Gdańska można dojechać stąd w 15 minut; do trójmiejskiej obwodnicy jest zaledwie 2 km. Otoczenie pozwala realizować swoje pasje osobom, które prowadzą aktywny tryb życia.

Zakończony został pierwszy etap inwestycji, w ramach którego powstały domy wolnostojące i w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 170,5 do 272 m kw. Kolejne budynki oddawane były sukcesywnie co rok od 2011 roku.

Następny etap inwestycji to budowa domów typu 4plex. Na początek powstaną trzy takie budynki. Do wybory są dwa rodzaje lokali z czego każdy posiada powierzchnie 131 m kw. Domy zaprojektowane są w sposób pozwalający na dogodną aranżację piętra w zależności od upodobań oraz potrzeb klienta. Do wyboru są dwa rodzaje takich domów:

- lokal zewnętrzny (131 m kw.) - na parterze znajdują się: garaż, salon z aneksem kuchennym i jadalnią oraz wyjściem na taras i do ogrodu oraz kotłownia połączona z pralnią; na piętrze znajdują się cztery pokoje oraz łazienka. Działka przynalezna do takiego domu ma 281,5 m kw.
- lokal wewnętrzny (131 m kw.) - mam taki sam układ pomieszczeń przy czym znajduje się na działce o powierzchni 171,5 m kw.

Galeria zdjęć