oceń »

Archideon Development S.A.

adres
83-010 Straszyn, Chabrowa 33 (biuro sprzedaży)
telefon
58 352-13-13, 782-300-500, 693-300-500
e-mail
biuro@archideon.pl
www
godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

O nas

Wzgórze Raduni budujemy w tradycyjnym stylu, dlatego panuje w nim ciepły, sielski klimat. Ogrody, tarasy i balkony tworzą urzekającą, niepowtarzalną przestrzeń dla życia blisko natury.

Piękne domy z doskonałą architekturą spełniają wymagania rodzin ceniących komfort, jaki daje własny dom z garażem i ogródkiem. Urocze uliczki wewnątrz osiedla, oświetlone chodniki, bezpieczny plac zabaw dla dzieci - to tylko niektóre z przyjaznych rozwiązań na Wzgórzu Raduni.
Rozkład pomieszczeń każdego domu zaprojektowaliśmy tak, aby spełniał potrzeby wszystkich członków rodziny. Dom na Wzgórzu Raduni, "o krok" od Gdańska jest znakomitym rozwiązaniem dla osób szukających większej życiowej przestrzeni.
Okoliczne lasy, rzeki, jeziora , ścieżki piesze, szlaki rowerowe sprzyjają czynnemu odpoczynkowi i odprężeniu.
Wzgórze Raduni położone jest w doskonałej lokalizacji - blisko tras wylotowych do Trójmiasta i Warszawy (obwodnice Trójmiasta,Autostrada A1). W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, przedszkola i szkoły oraz przychodnie medyczne. Bliskość Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego Faktoria w Pruszczu Gdańskim zapewnia masę interesujących wydarzeń imprezowo-koncertowo - teatralnych na światowym poziomie.

Galeria zdjęć