Centrum Joga i Pilates

adres
81-356 Gdynia, Starowiejska 54/3 pokaż na mapie
telefon
507-154-782, 505-578-222, 884-886-621
e-mail
c...@jogapilates.pl pokaż
www
www.jogapilates.pl
godziny otwarcia
pn8:30 - 21:00
wt-śr7:30 - 21:00
czw16:00 - 21:00
pt7:30 - 19:30

Aktualne imprezy

Napisali o nas

O nas

Profesjonalne studio prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Szeroka gama zajęć z podziałem na grupy o różnym stopniu trudności-dla kobiet, mężczyzn oraz kobiet w ciąży.

JOGA i PILATES dla KRĘGOSŁUPA- profilaktyka schorzeń kręgosłupa, znosząca stany bólowe pleców i uwzględniająca ograniczone możliwości wykonywania niektórych asan ,także dla osób z ograniczeniami ruchomości stawów.Przed pierwszymi zajęciami konieczna jest konsultacja z osobą prowadząca zajęcia.Osoby,które wcześniej nie uczestniczyły w tego rodzaju zajęciach, zapisują się telefonicznie na rozmowę dotyczącą stanu zdrowia.

JOGA dla KOBIET w CIĄŻY (1 godzina) Zajęcia przeznaczone dla pań od 14 tygodnia ciąży przebiegającej bez powikłań Specjalnie dostosowany program asan do potrzeb kobiet w ciąży składający się z pozycji łagodzących bóle kręgosłupa ,wzmacniających układ nerwowy i regenerujących organizm.Podczas zajęć uczymy się świadomego oddechu,który pozwala przygotować się do porodu.Na pierwsze zajęcia proszę przynieść zaświadczenie od lekarza prowadzącego potwierdzające możliwość uczestniczenia w zajęciach jogi.

JOGA dla MĘŻCZYZN - odpowiednio dobrany zestaw asan, przygotowany specjalnie dla mężczyzn,pozwalający poprawić elastyczność mięśni,wzmocnić ciało i pozbyć się stresu.Zajęcia przeznaczone są dla mężczyzn uprawiających różne dyscypliny sportu,tak ,by zapobiegać kontuzjom ,a gdy uraz się pojawi jak najszybciej wrócić do formy. Skierowane są również do panów,którzy wiele godzin siedzą przed komputerem i mają problemy z kręgosłupem.Na jodze dla mężczyzn wykorzystujemy bowiem ćwiczenia pilates,które pomagają wzmocnić głębokie mięśnie brzucha i kręgosłupa,co znosi stany bólowe pleców.Wyciszenie pojawiające się podczas praktyki pomaga zrzucić napięcie i stres wynikające z tempa dnia codziennego.

PILATES DYNAMICZNY/KLASYCZNY- przeznaczony dla osób ćwiczących regularnie od pół roku, gotowych na ćwiczenia o wyższej intensywności.

JOGA i PILATES PERSONALNY-indywidualna praktyka z nauczycielem

JOGA i PILATES dla FIRM - oferta skierowana jest do pracodawców, którzy dbają o zdrowie fizyczne i psychiczne swoich pracowników. Bóle kręgosłupa, stres, złe samopoczucie - to częste przyczyny zwolnień i obniżonej jakości pracy.

Galeria zdjęć

przejdź do pełnej mapy »