-
oceny użytkowników
ATELIER Anna Kardzis - wizażystka, stylistka
- adres:
- Gdańsk
- tel:
- 507-550-559
- e-mail:
- kontakt@annakardzis.pl
- www:
- www.annakardzis.pl
Moja praca to wydobywanie piękna i podkreślenie zalet, poprzez ubiór, styl i odpowiedni makijaż. Kieruję się ponadczasowymi elementami klasyki i elegancji,które są zawsze ponadczasowe i niezastąpione w dobrym wizerunku.
Wizażyści, styliści (5 ocen)
obsługa: 6.0 oferta: 6.0 jakość usług: 6.0 kreatywność: 6.0 przystępność cen: 5.8 ocena ogólna: 6.0 średnia: 6.0
wszystkie opinie na forum (21)
wybrane opinie: 1 do 5 (z 5)
|
Makijaż ślubny |
|||||||||||||||||||
Serdecznie polecam Panią Anię. Makijaż ślubny w jej wykonaniu był przepiękny. Delikatny, elegancki, bardzo dokładny, lekki (nie czułam się jakbym miała kilogram "tapety") i przede wszystkim bardzo trwały. Prezentował się świetnie zarówno na żywo jak i na zdjęciach. Pani Ania, to osoba bardzo miła, kompetentna (widać, że wie co robi i lubi to robić) i punktualna. Na pewno jeszcze skorzystam z jej usług. Polecam!
|
||||||||||||||||||||
|
|
|
Profesionalizm w każdej postaci! |
|||||||||||||||||||
Muszę przyznać że jeszcze w swoim życiu nie natrafiłam na tak profesionalne i zarazem twórcze podejście do tematu wizażu. Bez zbędnego rozpisywania się polecam każdemu, kto ceni sobie profesionalizm, dokładność i niezwykłą estetykę makijażu!
|
||||||||||||||||||||
|
|
|
Jak opisać w kilku słowach coś tak ulotnego piękno? |
|||||||||||||||||||
Hm...po 40-stce trudno jest zmienić styl i koloryzację, do której się przyzwyczaiłyśmy, prawda? A nie prawda własnie! Anna w tak subtelny sposób podkreśliła to co we mnie najładniejsze, że samej trudno było mi uwierzyć, że dziewczyna, która spogląda na mnie z lusterka to ja! Ta sama babka, zabiegana, zmęczona, ciągle niewyspana, z pobieżnym makijazem na buzi.... Nie zajęło wiele czasu, bym oceniła się zupełnie inaczej! Promienna, wypoczęta twarz, interesujące, głębokie spojrzenie i fascynujące usta... Anno, jestem piękna, a prawie już o tym zapomniałam:) I to bez nakładania kilograma kosmetyków. To co zrobiłaś i tak nie da się opisać! Jesteś mistrzynią i moim guru jeśli chodzi o styl i makijaż. A najcudowniejsze jest to, że jesteś w Gdańsku i mogę bywać w Twoim atelier kiedy zechcę:) Cenię Twoje rady, wskazówki i artystyczny profesjonalizm! Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.... DZIĘKUJĘ:)
|
||||||||||||||||||||
|
|
|
zadowolona |
|||||||||||||||||||
Pani Anna zrobiła mi makijaż na mój ślub. Byłam barrdzo zadowolona. ( mój mąż również :)Więcej chyba nie trzeba pisać, szóstki mówią same za siebie
|
||||||||||||||||||||
|
|
|
Weryfikacja szafy, stylizacja |
|||||||||||||||||||
Weryfikacja szafy, to termin mi znany, ale nigdy nie myślałem, że dotyczyć on może także mojej osoby i mojej szafy, w której wydawało mi się, że wszystko ma swoje miejsce, zarówno rzeczy nowe i te z przed kilkunastu lat. Bardzo się myliłem. Pani Anna dokonała rzeczy niemożliwej, uświadomiła mi, że wygląd zewnętrzny, to jak jestem ubrany ma ogromny wpływ na własną samoocenę i pewność siebie a tzw. weryfikacja szafy sprawiła, że poczułem się młodszy i uwolniony od tego co stare i niemodne. Kolejnym krokiem były zakupy z Panią Anną, które przyniosły nowy wizerunek, nowe kolory i inny styl. Pani Aniu, dziękuję za wrażliwość oraz rzadko spotykaną empatię, która w tym zawodzie jest wyjątkowo cenną zaletą.
|
||||||||||||||||||||
|
|

