Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sebastian - ocena nowy temat Polecam serdecznie i z czystym sumieniem , szukałem dość długo mieszkania pod...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 39 minut temu

dodano: 15 maja 2024

Przemysław - ocena nowy temat Korzystałem z usług firmy Hydro Profeska i jestem bardzo zadowolony! Efekty...
~Przemysław
1

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 14 maja 2024

Karolina - ocena nowy temat Polecam szkołę i pana Andrzeja z całego serca! Wspaniały instruktor. :) Super...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 14 maja 2024

Agata J. - ocena nowy temat Do salonu Estetica chodzę od lat, zawsze wracam i jestem niezmiennie...
~Agata J.
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 14 maja 2024

Piotr - ocena nowy temat Porządne naturalne smaki
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 14 maja 2024

Katarzyna Z. - ocena nowy temat Początkowo sama usiłowałam sprzedać mieszkanie przez kilka miesięcy i to mnie...
~Katarzyna Z.
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 14 maja 2024

Łukasz Bielaczyc-Bęben - ocena nowy temat Super przedszkole nasz syn nie chce stamtąd wychodzić super zajęcia a...
~Łukasz Bielaczyc-Bęben
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 14 maja 2024

Malgorzata - ocena nowy temat Bardzo miła Pani z długimi jasnymi włosami, pyszna latte i kopertka...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 14 maja 2024

Agnieszka - ocena nowy temat Jestem zafascynowana podejściem do klienta, profesjonalizmem, a niestety nie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 14 maja 2024

Patrycja - ocena nowy temat Pad thai słony, kurczaka to może było z 3 kawałki. Chyba był stary albo...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 14 maja 2024

Dorota Bra. - ocena nowy temat polecam. zwłaszcza Panią Magdę R. za profesjonalizm, zaopiekowanie się...
~Dorota Bra.
-

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 14 maja 2024

Iwona - ocena nowy temat Już od blisko 7 lat jestem klientką gabinetu Estetica i bardzo się cieszę, że...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 14 maja 2024

Anna - ocena nowy temat Jestem klientką Pani Magdy od ponad dwudziestu lat .Zawsze bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 14 maja 2024

Hanna - ocena nowy temat Byłam po raz pierwszy w salonie i zapisałam się na kolejny. . A to za sprawą...
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 14 maja 2024

Ewa - ocena nowy temat Od wielu lat korzystam z usług Pani Magdy - fantastycznej kosmetyczki ,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 14 maja 2024

Gosia - ocena nowy temat Zabieg powiększenia ust perfekcyjny. Usta wyglądają bardzo naturalnie.
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 14 maja 2024

Małgorzata W. - ocena nowy temat Zabieg wykonany perfekcyjnie. Super atmosfera. Profesjonalna obsługa.
~Małgorzata W.
-

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 14 maja 2024

Kas - ocena nowy temat Perfekcja i profesjonalizm pod każdym względem. Mila atmosfera.
~Kas
-

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 14 maja 2024

Weronika - ocena nowy temat Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo sprawnie, opieka do samego końca...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 14 maja 2024

Tomek - ocena nowy temat Lokal na szóstkę. Znakomite pizze, a dania z czarnej tablicy to gwiazdka...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 14 maja 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
377019

postów

291019

wątków

do góry