3City Invest

3City Invest

Wybierz numer

790-307-193
b...@3cityinvest.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - 3City Invest Gdynia 4
 

Inwestycje

Artykuły o nas

O nas

Oferujemy Państwu możliwość zamieszkania w kameralnych kamienicach lub domach w starannie wyselekcjonowanych, atrakcyjnych lokalizacjach na terenie trójmiasta.
3CityInvest to marka, która w branży deweloperskiej działa od 2010 roku. Naszym celem jest rozwijanie trójmiejskiego rynku nieruchomości w oparciu o dobrze zlokalizowane kameralne inwestycje mieszkaniowe. Do tej pory zrealizowaliśmy około 20 inwestycji i w dalszym ciągu realizujemy nasze cele i pasje.

Od lat współpracujemy z doświadczonymi architektami oraz wykonawcami, staramy się zachowywać jak najlepszy standard wykonania przy możliwie najbardziej atrakcyjnej cenie dla Klienta. Nasze lokalizacje są starannie wyselekcjonowane, przywiązujemy dużą wagę do detalu, architektury i funkcjonalności co sprawia, że nasze nieruchomości są jedyne w swoim rodzaju.

Mieszkania i domy staramy się planować w taki sposób aby były one możliwie jak najbardziej kompaktowe i dawały możliwość swobodnej aranżacji na etapie budowy. Dbamy o ekologię i portfel Klienta, staramy się aby nasze budynki były wyposażone w jak najlepsze ekonomiczne rozwiązania, stosujemy stolarkę okienną trzyszybową, indywidualne ogrzewanie kondensacyjne, unikamy dodatkowych opłat które pojawiają się w późniejszym etapie użytkowania jak. opłaty za ochronę, utrzymanie części wspólnych, windy, gospodarowanie wodami deszczowymi.
Nasza propozycja to alternatywa dla dużych osiedli mieszkaniowych, centralna lokalizacja, ekonomika użytkowania i kameralny, niepowtarzalny charakter na mapie Trójmiasta w konkurencyjnej cenie.