Agata Zatorska Fotografia

Agata Zatorska

Wybierz numer

501-890-858
z...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
Ocena 6.0 (12 ocen) + Oceń
 • Zdjęcie 1/12 - Agata Zatorska Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/12 - Agata Zatorska Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/12 - Agata Zatorska Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/12 - Agata Zatorska Gdańsk +9 1
 

Artykuły o nas

O nas

Światło znajdę wszędzie✨✨
A gdy będziecie gotowi na spotkanie ze mną to namaluję nim Waszą historię❤️

Czym jest dla mnie fotografia?

To nie tylko piękne zdjęcia.
To WIĘŹ, którą mogę obserwować z boku i zatrzymywać ją w kadrze
To WSPOMNIENIA, do których można łatwo wrócić.
To CZAS. Czas spędzony RAZEM

W tym zabieganym świecie trudno go znaleźć (w szczególności przy dzieciach). Staram się aby sesja była dla was:

1. zabawą
2. relaksem
3. odpoczynkiem

Ze mną możecie zwolnić, nie ma ze mną pośpiechu.
Robię nie tylko sesje indywidualne (z jedną rodziną). Uważam, że w grupie jest zawsze raźniej, dlatego często organizuję rozmaite spotkania matek/rodziców/kobiet/pasjonatów zwierząt- każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jeśli nie masz pomysłu na swój album to ja go dla Ciebie stworzę. Prowadzę różne ciekawe projekty długoterminowe, ale jestem też otwarta na inne odważne pomysły:)
Stwórzmy wspólnie Waszą historię!

Oceny (12)

Kasia Grupa
Termin usługi: wrzesień 2023

Jeśli chodzi o sesje z Agatą, to polecam od razu wykupić najwyższe pakiety:) Zdjęcia są tak piękne i klimatyczne, że trudno wybrać tylko kilka sztuk... Samo spotkanie bardzo sympatyczne, w swobodnej atmosferze. Agata w profesjonalny sposób kieruje przebiegiem sesji, jednocześnie zostawiając przestrzeń dla potrzeb małych modeli. Gorąco polecam!

Fotografowanie

6.0
Michał
Termin usługi: wrzesień 2023

Agata zna się na tym co robi. Widać, że fotografia jest jej pasją, a dzięki temu klient podczas sesji czuje się świetnie. Komunikacja, omówienie szczegółów, wygląd i wyposażenie studia na najwyższym poziomie. Polecam!

Fotografowanie

6.0
Luissa
Termin usługi: wrzesień 2023

Agata to niezwykle utalentowany fotograf. Jej prace są nie tylko estetyczne, ale także oddają prawdziwą istotę swoich bohaterów. Ma oko do szczegółów i wyjątkową perspektywę, która odróżnia ją od innych fotografów. Jestem pod wrażeniem jej umiejętności tworzenia pięknych i znaczących obrazów. Jej dbałość o szczegóły jest niezwykła i ma wyjątkowe wyczucie kompozycji, oświetlenia i koloru. Miałam przyjemność pracować z Agatą, ona potrafi opowiadać historie poprzez swoje obrazy. Gorąco polecam Agatę każdemu, kto szuka utalentowanego, zaangażowanego fotografa, który przekroczy wszelkie oczekiwania.

Fotografowanie

6.0
Natalia
Termin usługi: sierpień 2023

Druga sesja rodzinna z Agatą za Nami. Super przygoda, przepiękna pamiątka i powoli już tradycja podczas wakacyjnego urlopu nad morzem. Polecamy serdecznie!

Fotografowanie

6.0
Paulina Z
Termin usługi: wrzesień 2023

Polecam serdecznie! Agata to fotografka z prawdziwego zdarzenia. Ma świetne poczucie estetyki, atmosfera na sesji jest luźna ale i profesjonalna. Jestem pewna, że jeszcze nie raz pojawię się u niej na sesji.

Fotografowanie

6.0
Karolina Zaleska
Termin usługi: wrzesień 2023

Agata jest niesamowita w tym co robi i w mojej opinii urodziła się fotografem. Zdecydowałam się na podjęcie współpracy ze względu na zdjęcia jakie znalazłam na jej profilu. Były magiczne, w szczególności te ze zwierzętami. Zleciłam Agacie biznesową sesję zdjęciową. Ogromnym zaskoczeniem było profesjonalne podejście Agaty, jej elastyczność oraz inspirowanie. To nie tylko robienie zdjęć, odnajdywanie odpowiedniego planu, ale również wskazanie jak odpowiednio przedstawić na zdjęciach to co chcesz, aby zachowało spójność z tym kim jesteś. Jestem bardzo zadowolona z sesji. ps. Agata ma dar rozśmieszania - robi to naturalnie i autentycznie. Pozując czułam się lekko, swobodnie oraz niesamowicie się bawiłam

Studio fotograficzne

6.0
Monika Soliwoda
Termin usługi: sierpień 2023

Piękne naturalne zdjęcia, które zachwycają :) Bardzo dobry kontakt z dziećmi w trakcie sesji i dużo cierpliwości do nich;)

Fotografowanie

6.0
Aleksandra Rutkowska
Termin usługi: lipiec 2023

Tak jak Agata deklaruje -zgodność z opisem, albo jeszcze lepiej. Sesja w plenerze, ze zwierzętami. Cudowne podejście na każdej płaszczyźnie. Agata jest absolutnie niesamowita, ciepła, otwarta na pomysły, kreatywna. Zdjęcia są wspaniale, magiczne, oddające chwilę i emocje. Polecam bardzo mocno - sama sesja jest niesamowitą przygodą.

Fotografowanie

6.0
Jacek
Termin usługi: czerwiec 2023

Na wstępie czuć profesjonalizm. Szereg akcesoriów gotowy do użycia, również rekwizytów. Sesja to była świetna przygoda! Agata troszczy się o każdy detal. Nie tylko jeśli chodzi o "człowieka" który ma być na zdjęciu ale także o zwierzaki, które od razu ją zaakceptowały. Ja w gruncie rzeczy nie czuję się dobrze przed obiektywem ale wtedy czułem się swobodnie. Sesja z krukiem wyszła wspaniale a z moimi trzema owczarkami wzorowo. Czas zleciał nam jak z bicza strzelił. Podejrzewam, że jeszcze skorzystamy z usług Agaty. Polecam na 100%.

Studio fotograficzne

6.0
Anna Reńska-Józefczyk
Termin usługi: sierpień 2023

Profesjonalizm, ciepło, radość, serdeczność to tylko kilka słów opisujących Agatę. Świetny fotograf, dostrzega możliwości dzieci i się świetnie do nich dostosowuje. Nasze dziewczyny uwielbiają Agatę a starsza dopytuje kiedy znów się z Nią spotkamy. Dla mnie osobiście zdjęcia pełen wzruszeń i pamiątka na całe życie. Polecam z całego serca!!!

Fotografowanie

6.0
Marcin Karnowski
Termin usługi: lipiec 2023

Polecamy z rodzinką sesje u Agaty. Super kontakt od wyboru sesji do szczegółów ubioru. Agata podpowiada co robić na sesji. Ma wiele pomysłów na kadry, dlatego jest później duży wybór zdjęć Zaletą są bonusy w formie gadżetów fotograficznych za czynny udział fanów Piękne kadry i kolorystyka zdjęć ! Pozdrawiamy

Fotografowanie

6.0
Monika Karnowska
Termin usługi: lipiec 2023

Gdy zobaczyłam u Agaty sesję z owcami, wiedziałam że musimy tam pojechać Kontakt z Agatą był bardzo dobry. Kilkukrotnie rozmawialiśmy przed sesją o szczegółach. Mogliśmy skorzystać z gadżetów, jak wianki na włosy lub kapelusze. Sesja odbyła się na luzie w formie zabawy. Syn był wniebowzięty, kiedy biegał z owcami i pieskiem Wybór zdjęć jest na prawdę trudny, bo najlepiej wzięlibyśmy wszystkie Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś bo Twoje zdjęcia są przepiękne Pozdrawiamy gorąco!

Fotografowanie

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6