AKO Interiors - projektowanie wnętrz i wykonawstwo

AKO Interiors

Wybierz numer

58 710-47-74
b...@akointeriors.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/10 - AKO Interiors Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - AKO Interiors Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - AKO Interiors Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - AKO Interiors Gdańsk +7 1
 

O nas

Specjalizujemy się w kompleksowej aranżacji wnętrz "pod klucz" - od projektu wnętrz, po finalną realizację przeprowadzoną przez nasze specjalistyczne i doświadczone ekipy remontowe. TWORZYMY PIĘKNE WNĘTRZA
Dlaczego AKO Interiors?
- Tańsza i szybsza aranżacja
Jeśli kupujesz mieszkanie od dewelopera i zaprosisz nas do współpracy na wczesnym etapie inwestycji, przygotujemy projekt zmian lokatorskich. Zapewni to oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.
- Profesjonalne odbiory
Odbiór wymarzonego mieszkania to zawsze wydarzenie wielkiej wagi. Wiemy, że może ono wiązać się ze stresem, którego unikniesz, korzystając z naszej usługi profesjonalnego doradztwa przy odbiorze mieszkań od dewelopera.
- Tylko 8% Vat
Podejmując współpracę z AKO Interiors, od razu oszczędzasz. Nasi klienci płacą jedynie 8% Vat za prace wykończeniowe wnętrz mieszkalnych.
- Rok gwarancji
Na wszystkie zrealizowane prace wykończeniowe udzielamy rocznej gwarancji, dając Ci tym samym poczucie bezpieczeństwa i pewność, że nawet po zakończeniu projektu możesz spać spokojnie.
- Twój budżet - nasze wyzwanie
Wiemy jak dużym finansowym wyzwaniem jest urządzenie wnętrza, tak by było to efektowne finansowo a przy tym odpowiadało indywidualnym potrzebom estetycznym nowych klientów. Dlatego pracujemy zgodnie z zasadą: maksymalny efekt za minimalny koszt.
- Brak "kosztów dodatkowych"
Podpisany kosztorys to dla nas świętość. Współpracując z AKO Interiors możesz mieć pewność, że nie spotkają Cię żadne niespodziewane wydatki i ukryte koszty. Od momentu akceptacji kosztorysu, wiesz dokładnie ile i za co zapłacisz.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową www.akointeriors.pl