Ach Studio Gdynia

Ach Studio Gdynia

Wybierz numer

512-232-584
k...@achstudiogdynia.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Ach Studio Gdynia Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Ach Studio Gdynia Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Ach Studio Gdynia Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Ach Studio Gdynia Gdynia 1
 

TV Filmy

4

Ach Studio

O nas

Jeżeli szukasz miejsca, które otoczy Cię kompleksową opieką fizjoterapeutyczną oraz będzie w stanie utrzymać efekty terapii na dłużej to właśnie je znalazłeś. Nasze studio to wspaniali specjaliści, kameralna atmosfera oraz wysoka skuteczność leczenia
  Gabinet Ach Studio to miejsce, które łączy ze sobą profesjonalizm, skuteczność oraz najwyższą jakość obsługi naszych pacjentów. Głównym celem naszej działalności jest niesienie pomocy osobom, które zmagają się z bólem spowodowanym kontuzjami, urazami lub są efektem pracy w niedogodnych dla ciała pozycjach.
  Naszą przewagą wśród innych jest nie tylko jednorazowa pomoc fizjoterapeutyczna ale także możliwość podtrzymania efektów leczenia dzięki bardzo skutecznemu systemowi ćwiczeń Pilates, który w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Dodatkowo świadczymy też usługi masażu wspierającego zdrowie i dobre samopoczucie.
  Studio znajduje się w centrum Gdyni. W budynku znajduje się winda, aby osoby kontuzjowane nie miały problemu z wejściem. W środku oprócz gabinetu i sal  ćwiczeń znajduję się również przytulna poczekalnia.
Serdecznie zapraszamy