ACTIVA AP ANDRZEJ PASTUSZKA SP. K.

Pruszcz Gdański 83-000, Obrońców Wybrzeża 2b (I piętro)inne oddziały

ACTIVA AP

Wybierz numer

58 691-09-80 512-413-380
i...@activa.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej

Inwestycje

Artykuły o nas

O nas

ACTIVA AP ANDRZEJ PASTUSZKA SP. K. została założona w 2006 roku. W krótkim czasie ACTIVA stała się wiodącym deweloperem na terenie Pruszcza Gdańskiego, a realizowane przez nią osiedla wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego.
W krótkim czasie ACTIVA stała się wiodącym deweloperem na terenie Pruszcza Gdańskiego, a zrealizowane przez nią osiedla wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego, zarówno pod względem jakości jak i architektury.
Sama ACTIVA rozpoczęła swoją działalność od budowy osiedla "Zakątek Rotmanka", która zakończyła się w 2008 roku. Kolejnym etapem w działalności firmy było rozpoczęcie inwestycji zlokalizowanej w Pruszczu Gdańskim o nazwie "Zakątek Juszkowo" (termin zakończenia inwestycji to 2012 rok). Kolejnym etapem w rozwoju firmy było zrealizowanie inwestycji poza terenem województwa Pomorskiego -firma podjęła się wykonanie apartamentów w Zakopanem o nazwie Tatrzańska Ostoja
W 2012 roku rozpoczęto budować osiedle Azaliowy Park w Pruszczu Gdańskim, gdzie zostało ukończonych 6 budynków wyposażonych w podziemne hale garażowe, windy oraz komórki lokatorskie.
W latach 2015-2016 rozpoczęto kolejną inwestycję "Obrońców Wybrzeża 31" - większość lokali to mieszkania 2-pokojowe o bardzo atrakcyjnych układach.
W roku 2016  ACTIVA  rozpoczęła dwie nowe inwestycje: ASTRA PARK i SUPERNOVA. Pierwsza znajdującą się w Gdańsku, gdzie powstały w pierwszym etapie 3 budynki, natomiast Inwestycja została finalnie zakończona w 2020 r. po wybudowaniu łącznie 8 budynków (362 mieszkania). Druga inwestycja ulokowana jest w Pruszczu Gdańskim. Osiedle składa się z 4 budynków mieszkalnych z 189 lokalami mieszkalnymi a jego budowa została zakończona w 2018 roku.
W latach 2017-2018 zostały wprowadzone do sprzedaży dwie nowe Inwestycje zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim: STELLA i LUNAR (1 i 2 etap). Pierwsza z Inwestycji składa się z 90 lokali mieszkalnych oraz posiada strefę rekreacyjną usytuowaną... na dachu! Pierwszy etap inwestycji Lunar składa się z 4 budynków z 80 mieszkaniami natomiast drugi etap, to niska zabudowa składająca się z domów i apartamentów.
W roku 2019 została uruchomiona sprzedaż jak i budowa Inwestycji zlokalizowanej na Rotmance – SOLAR. Kameralne osiedle składające się z dwóch budynków mieszczących łącznie 72 mieszkania.
Rok 2020 był owocny dla firmy pod względem nowych Inwestycji, w roku tym zostały wprowadzone do sprzedaży:
• Andromeda - zespół 7 budynków zlokalizowanych na Rotmance,
• Virgo - osiedle zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim składające się z trzech budynków,
• Morelova - kolejna Inwestycja zlokalizowana na Gdańskim Jasieniu na której wybudowanych zostanie 118 mieszkań zlokalizowanych w 2 budynkach.
W 2021 została wprowadzona do sprzedaży kolejna inwestycja o nazwie Nowa Cegielnia zlokalizowana na Gdańskich Kokoszkach przy ul. Stokłosy - osiedle składać się będzie z domów i mieszkań w metrażach od 52 do 155 m2.