Agencja Ślubna MK Wedding

adres
80-774 Gdańsk, Maki 19/2
telefon
511-220-803
e-mail
k...@mkwedding.pl pokaż
www
mkwedding.pl
Godziny otwarcia
codziennie8:00 - 20:00

Napisali o nas

  • Konsultant ślubny: czy warto mu zaufać?
    Konsultant ślubny: czy warto mu zaufać? 27 września 2019 (55 opinii) Zawód konsultanta ślubnego (tzw. wedding plannera) spopularyzował się w ostatnich latach. Do jego zadań należy kompleksowe przygotowanie wesela i ślubu, a co za tym idzie -...

O nas

Agencja Ślubna MK Wedding zajmuje się profesjonalną organizacją i koordynacją najważniejszego dnia w życiu każdej Młodej Pary - zorganizujemy Wam ślub marzeń zdejmując ciężar przygotowań abyście mogli cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Agencja Ślubna MK Wedding - organizacja wesel i ślubów na terenie Trójmiasta i całego województwa pomorskiego to nasza specjalność.

To właśnie z pasji powstała nasza Agencja Ślubna MK Wedding, która zagwarantuje Wam wszystko co najważniejsze w trakcie Waszego dnia. Powstaliśmy dla Was:

❤ Dopilnujemy Waszych podwykonawców
❤ Wesprzemy w każdej sytuacji
❤ Rozwiążemy każdy napotkany problem
❤ Zdejmiemy z Was stres i nerwy
❤ Zadbamy o Waszych gości

Po prostu będziemy przy Was i dla Was.

Zastanawiasz się nad pomocą przy organizacji wesela? Zadzwoń lub napisz - umówimy się na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy nasz plan działania i ofertę dostosowaną do Waszych wymagań i planów. 

Założycielką i właścicielką agencji MK Wedding jest Magdalena Kuptz – Wedding Planner, certyfikowana konsultantka najlepszego szkolenia dla Wedding Plannerów i Event Managerów w Polsce, prowadzonego przez doświadczonych ekspertów z 10 letnim stażem na polskim rynku. Od zawsze „organizatorka” wszelkich wydarzeń i uroczystości, z osobowości uśmiechnięty, pozytywny człowiek, lubiący wyzwania, dla którego musi się „coś dziać” i nie ma problemów nie do rozwiązania.

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz najlepszego w Polsce bloga MK Wedding o tematyce ślubnej - na bieżąco aktualizowanego przez naszych branżowych redaktorów. Zapraszamy na MK Wedding Blog Ślubny oraz naszego Facebooka.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »