Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Drożdż - Wilk

Kancelaria Radcy Prawnego

Wybierz numer

58 351-16-16 608-777-435
b...@kancelaria-drozdz.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line 
 

Artykuły o nas

O nas

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, zajmuje się optymalizacją opodatkowania i doradztwem biznesowym. Kancelaria oferuje Państwu prowadzenie sporów sądowych i pozasądowych, a także przygotowanie umów i dokumentów.


Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszki Drożdż - Wilk oferuje kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Oferujemy Państwu prowadzenie postępowań cywilnych oraz karnych na każdym etapie. Kancelaria specjalizuje się w udzielaniu pomocy prawnej w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego i prawa karnego, a także podatkowego i karnoskarbowego. Zapewniamy naszym Klientom fachowość, zaangażowanie oraz rzetelność, pracujemy w oparciu o najwyższe standardy bazując na wiedzy i doświadczeniu
.
Kancelaria reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych, zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych, projektów umów oraz prowadzi bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców, świadcząc usługi na terenie całego kraju. Pozostajemy w stałej współpracy z kancelarią notarialną, komorniczą, biurem rachunkowym i grupą doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów, zapewniając Klientom stały dostęp do kompleksowej obsługi prawnej. Pomoc prawna w Kancelarii świadczona jest w języku polskim i angielskim.