AIRBLAST POLAND Sp. z o.o

Miszewo 80-297, Gdyńska 56

AIRBLAST POLAND

Wybierz numer

58 620-70-41
b...@airblast.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej

O nas

AIRBLAST jest światowym liderem rozwiązań stosowanych w obróbce strumieniowo-ściernej oraz dostawcą akcesoriów malarskich dla przemysłu antykorozyjnego. Nasze doświadczenie w branży jest poparte ponad 35 letnią obecnością na światowym rynku.

Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie i na Dalekim Wschodzie oraz sieć oddziałów dystrybucji na całym świecie.
Rygorystyczna kontrola jakości to gwarancja wysokiej jakości naszych wyrobów. Wszystkie urządzenia AIRBLAST spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają wymagane certyfikaty regionalne.
AIRBLAST kładzie nacisk na utrzymywanie dobrych relacji z otoczeniem poprzez etyczną i rozsądną działalność ukierunkowaną na długoterminowa współpraca. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie i pomoc w doborze rozwiązań. Analizujemy potrzeby, doradzamy i dostarczamy sprzęt spełniający wymagania naszych kontrahentów. Tam gdzie jest to potrzebne, tworzymy niestandardowe rozwiązania dostosowane do zastosowań wskazanych przez odbiorcę.
Postępująca degradacja naszej planety wymaga podejmowania zdecydowanych kroków ograniczających emisję zanieczyszczeń. Mając na uwadze odpowiedzialność środowiskową, AIRBLAST angażuje się w program badań i rozwój technologii umożliwiających całkowitą redukcję odpadów powstających podczas pracach strumieniowo-ściernych i malarskich. Jesteśmy między innymi autorem programu edukacyjnego “Działania Przyjazne Planecie”.