Żłobek Akademia Malucha

81-001 Gdynia, Łebska 12
(wolno stojący budynek (dawne "Ptasie Radio")) Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
690-055-635
b...@gmail.com pokaż
www.przedszkola.akademiamalucha.gda.pl
/akademiamaluchagdynia
Godziny otwarcia
pn-pt6:30 - 17:30

O nas

Żłobek i Przedszkole w jednym budynku - 4 grupy dzieci, własny ogród, własna kuchnia. Serdecznie zapraszamy do naszej nowoczesnej placówki! Zapisy pod nr 690 055 635 ;)

Akademia Malucha to sieć prężnie rozwijających się żłobków. Mamy już 8 punktów w Gdańsku i jeden w Gdyni. 

Żłobek jest w osobnym budynku w którym mamy również przedszkole.  Budynek cały dostosowany jest do dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych. Na parterze, gdzie działa żłobek są dwie bardzo duże sale dla dzieci (dwie grupy po 22 dzieci), szatnia, dostosowana toaleta dla dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych, pomieszczenie gastronomiczne.

Na piętrze mamy przedszkole, do którego nasze maluchy mają pierwszeństwo ;)

Link do strony przedszkola: http://www.przedszkola.akademiamalucha.gda.pl/

Posiadamy własną kuchnię, co jest ogromną zaletą. Wszystkie dania są świeże, robione na miescu i specjalną windą wjeżdzają do maluchów na poszczególne piętra. Zawsze można zejść na dół i przekazać kucharzowi wszelkie ewentualne uwagi i zastrzeżenia.
Dodatkowo mamy specjalny taras z zabawkami dla najmłodszych. Wyjscie na taras jest bezpośrednio z jednej z naszych sal. Opórcz tego jest duży ogród z placem zabaw dla maluchów.
Mamy osobną, wielką salę gimnastyczną do rytmiki, zajęć ruchowych jak i do spotkań z rodzicami i przedstawień dla rodziców :)
Budynek jest zabezpieczony w alarm, domofony na kod, monitoring. Nie ma możliwości, żeby ktoś niepożądany z zewnątrz dostał się na teren żłobka.
Jesteśmy już po wszystkich odbiorach i posiadamy wpis do rejestru na 44 dzieci. Dlatego będzie u nas podział na maluchy i dzieci starsze. W poszczególnych grupach będą prowadzone zajęcia dostosowane do wieku dzieci.

Na tę chwilę jest 30 % miejsc wolnych, ale żłobek cieszy się ogromnym zainteresowaniem, tak więc zapraszamy do zapisów:) Więcej informacji na naszej stronie:

www.akademiamalucha.gda.pl

Zapraszamy!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »