Akademia Malucha - Klub dziecięcy

adres
80-416 Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 119
telefon
796-283-666, 793-266-336
e-mail
b...@akademiamalucha.gda.pl pokaż
www
www.akademiamalucha.gda.pl
Godziny otwarcia
pn-pt6:30 - 17:30

O nas

Nasz nowy Klub dziecięcy na Hallera już otwarty. Mamy duży lokal i własny ogródek. lość miejsc ograniczona. Placówka otwarta od 6: 30-17: 30. Zapraszamy ;)

Placówka zlokalizowana jest na jednej z głównych ulic Gdańska - Hallera 119. Na przeciwko naszego wejścia do żłobka jest przystanek autobusowy i tramwajowy. Dojazd jest bardzo łatwy z każdej części Gdańska.
 
Nasz żłobek mieści się w 100 metrowym lokalu, na parterze. Dzieci do dyspozycji mają  dużą salę zabaw, sypialnię i osobną kuchnię. Sala zabaw jest bogato wyposażona w zabawki i pomoce edukacyjne. W sypialni każde dziecko ma swój komplet pościeli i leżaczek oraz swoją półeczkę w szafie na pościel. Jest też miejsce na pieluchy - każdy ma swoją szufladkę. W jadalni dzieci mogą uczyć się samodzielnego jedzenia ponieważ nie ma tu na podłodze wykładziny a ściany pokryte są łatwo zmywalnym lakierem. W tej sali też organizowane są zajęcia plastyczne dla dzieci.
 
Bezpośrednio przy lokalu zostanie utworzony ogródek, a na razie dzieci wychodzą na pobliski plac zabaw (ogrodzony i bezpieczny).
 
W naszej placówce panuje ciepła i domowa atmosfera. Osoby które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »