Akademia Robotyki

Akademia Robotyki

Wybierz numer

883-449-663
b...@roboakademia.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/2 - Akademia Robotyki Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/2 - Akademia Robotyki Gdynia 3
 

TV Filmy

23

Akademia Robotyki - nauka programowania dla dzieci

O nas

Zaprogramowane banany, czy to możliwe?! No pewnie! :-) Uczymy programowania w totalnie innowacyjny sposób! Co nas wyróżnia? Różnorodność - każde zajęcia w Akademii Robotyki to niespodzianka, świetna atmosfera, solidna dawka wiedzy i wyjątkowa kadra!
Stawiamy na rozwój. Pokazujemy dzieciom, że nauka może być świetną przygodą, a nie przykrym obowiązkiem. Długo szukaliśmy Nauczycieli, którzy nie uczą. 
To co robią w takim razie? - zapytasz.
Nasi nauczyciele po prostu... dzielą się swoją pasją i zarażają entuzjazmem! :-) Są przy tym pozytywnymi ludźmi, z głowami pełnymi pomysłów!

Na pewno słyszeliście zdanie, że "Aby kogoś do czegoś zapalić - sam musisz płonąć"? Nie ma nic gorszego, niż nauczyciel bez odrobiny pasji! 

Nauka robotyki i nowych technologii, ich zrozumienie, to w dzisiejszych czasach klucz do zrozumienia i funkcjonowania współczesnego świata. Ot, taka oczywista oczywistość, ale jak przekonać dziecko, by nie było tylko użytkownikiem gier, ale chciało zostać... ich twórcą? To wyzwanie, prawda?
>>>>>> I TO JEST NASZ CEL! <<<<<<

Zapisując dziecko do Akademii Robotyki spodziewaj się:
- świetnej zabawy i niespodzianki na każdych zajęciach
- najnowszej wiedzy z zakresu nowych technologii
- nauczycieli, którzy dzielą się pasją i dostrzegają w dzieciach ich potencjał
- wspierającej atmosfery
- zajęć, które uczą zastosowania nowych technologii w praktyce

Sprawdź na mapce, czy nasze zajęcia odbywają się już w szkole Twojego dziecka?
Jeśli nie- zadzwoń do nas! 

Zapraszamy! :-)

Oceny (2)

Edyta
Termin usługi: lipiec 2024

Moje dzieci uczęszczały na zajęcia robotyki w SP 12 w Gdyni i były bardzo zadowolone, to były ich ulubione zajęcia i ulubiony dzień tygodnia. Efekty zajęć widać w domu, dzieci zaczęły bardziej świadomie korzystać z klocków i tworzyć własne projekty w Scratch. Bardzo przyjazne warunki zajęć i świetny kontakt Czekamy już z niecierpliwością na kolejny rok szkolny!

Kursy edukacyjne dla dzieci

6.0
Mama Janka z SP 40
Termin usługi: czerwiec 2024

Nasz Janek uczęszcza na zajęcia Akademii Robotyki w Gdyni w SP 40 już kolejny rok. Zaczynał w przedszkolu i od razu zakochał się w robotach i prowadzących! Szczerze polecam, widać że robią to z pasji i dzieciaki to czują!

Kursy edukacyjne dla dzieci

6.0