Sopocka Akademia Tenisowa

Sopocka Akademia Tenisowa

Wybierz numer

58 550-29-12 881-938-067
a...@akademiatenisowa.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/16 - Sopocka Akademia Tenisowa Sopot 4
  • Zdjęcie 2/16 - Sopocka Akademia Tenisowa Sopot 3
  • Zdjęcie 3/16 - Sopocka Akademia Tenisowa Sopot 2
  • Zdjęcie 4/16 - Sopocka Akademia Tenisowa Sopot +13 1
 

O nas

SAT to szkoła dla młodzieży chcącej uczyć się na wysokim poziomie, w przyjaznej atmosferze, uprawiającej tenis i inne dyscypliny sportu rekreacyjnie i wyczynowo. Szkoła istnieje już 24 lata.
WYSOKI POZIOM NAUCZANIA - NISKI POZIOM STRESU
SAT to szkoła dla młodzieży chcącej uczyć się na wysokim poziomie, w przyjaznej atmosferze, uprawiającej tenis i inne dyscypliny sportu rekreacyjnie i wyczynowo. Szkoła istnieje 24 lata. 

WYSOKI POZIOM NAUCZANIA - NISKI POZIOM STRESU 
  
SAT to szkoła dla młodzieży chcącej uczyć się na wysokim poziomie, w przyjaznej atmosferze, uprawiającej tenis i inne dyscypliny sportu rekreacyjnie i wyczynowo. 
  

WYSOKI POZIOM NAUCZANIA - NISKI POZIOM STRESU 
  
Sopocka Akademia Tenisowa (SAT) jest szkołą dla młodzieży chcącej uczyć się na wysokim poziomie, w przyjaznej atmosferze, uprawiającej tenis i inne dyscypliny sportu rekreacyjnie i wyczynowo. Oferuje naukę w salach lekcyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt informatyczny (projektory multimedialne, komputery, nagłośnienie oraz tablice multimedialne).

Każdy uczeń ma dostęp do bezprzewodowego Internetu, a nauka opierająca się na tradycyjnych podręcznikach wzbogacona jest o dostęp do platformy edukacyjnej. Szkoła istnieje od 1997 roku i szczyci się bardzo wysoką zdawalnością matury. Uczestniczyła i uczestniczy w różnych programach i kampaniach edukacyjnych m.in. Szkołą z Klasą 2.0, Szkoła Demokracji - Szkoła Samorządności oraz Szkoła Cyberbezpieczna.

Na etatach w szkole pracują pedagog, psycholog oraz lekarz. SAT organizuje wyjazdy integracyjne, obozy narciarskie oraz obozy sportowo - edukacyjne. Proponuje interesujący program lekcji poza murami szkoły, dodatkowe godziny konsultacji z nauczycielami i naukę w systemie e-learningowym. Szkołę wyróżnia bliski kontakt i ciągła współpraca z absolwentami. Zapraszamy do nas.
 
  
WYSOKI POZIOM NAUCZANIA - NISKI POZIOM STRESU!