Akant - pracownia architektury krajobrazu

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
Banino 80-297, Koralowa 14

Akant

Wybierz numer

601-150-265
b...@pracowniaakant.pl pokaż

O nas

Pracownia AKANT to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarówno projektowania jak i nadzoru na wykonawstwem terenów zieleni. Zespół tworzą architekci krajobrazu z pasją i wykształceniem opracowując profesjonalne i indywidualne projekty.
Pracowania Architektury krajobrazu AKANT to kreatywne miejsce, w którym spotkacie energicznych, pomysłowych i zaangażowanych specjalistów z artystycznymi duszami. To tu łączymy pasję tworzenia ze specjalistyczną wiedzą, wykształceniem oraz wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, jak i nadzorowaniu budowy obiektów architektury krajobrazu. Posiadamy uprawnienia Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni.
Tylko wciągu ostatnich dwóch latach zakończyła się budowa takich inwestycji jak Yacht Park w Gdyni, osiedle Oliva Koncept w Gdańsku , czy 1 i 2 etap Parku  Centralnego w Gdyni, gdzie opracowaliśmy projekty nasadzeń roślinnych.  Przy każdym zleceniu staramy się z dbałością o szczegół spełnić oczekiwania naszych Klientów, wpisywać się w panujące trendy, historię miejsca,  a także szukać rozwiązań przyszłości.
Wykonujemy kompleksowo:
- Inwentaryzacje dendrologiczne;
- Gospodarkę drzewostanem;
- Projekty planów nasadzeń zastępczych;
- Projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w zakresie branży zieleń w tym m.in. obiektów publicznych, osiedli mieszkaniowych, parków, skwerów, placów zabaw i fitness etc.;
- Projekty indywidualnych ogrodów, tarasów, balkonów; Projekty obiektów małej architektury;
- Rewitalizacje zabytkowych założeń ogrodowych;
- Nadzór autorski i inwestorski w zakresie terenów zieleni.