Alfa Forwarding Ltd.

Alfa Forwarding

Wybierz numer

58 661-22-27
a...@alfaforwarding.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/6 - Alfa Forwarding Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/6 - Alfa Forwarding Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/6 - Alfa Forwarding Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/6 - Alfa Forwarding Gdynia +3 1
 

TV Filmy

16

Praca w Alfa Forwarding

O nas

Transport i spedycja ładunków. Oferujemy transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy. Posiadamy własną agencję celną. Transport drogowy na terenie całej Europy. Transport morski i lotniczy we wszystkich światowych destynacjach.
Alfa Forwarding to firma, która świadczy profesjonalną obsługę transportów na całym świecie. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie transportu morskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego.

 
30 letnie doświadczenie pomaga nam dostarczać serwis najwyższej jakości, ale co najważniejsze, staramy się być partnerem, który nawet w najtrudniejszej sytuacji wyciągnie do klienta pomocną dłoń.
Oferujemy rozwiązania z zakresu transportu drogowego w relacjach eksport, import oraz przerzuty na terenie całej Europy. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze kierunków:
- Skandynawia (100 aut w stałym ruchu)
- Wielka Brytania (chłodnie i plandeki z pełną obsługą celną)
- Niemcy, Francja i Benelux (obsługa największych papierni w Europie)
- Ukraina (transporty, dystrybucja, pomoc humanitarna)
W transporcie morskim oferujemy kompleksową obsługę spedycyjną, dokumentacyjną i celną kontenerów wszystkich ładunków w relacji door-door na całym świecie. Posiadamy przedstawicieli agencyjnych w ponad 100 krajach świata na 6 kontynentach w niemal wszystkich głównych portach morskich. Prowadzimy 30 naczep podkontenerowych w stałej obsłudze. Wyspecjalizowaliśmy się w relacjach importowych z Chin oraz Indii oraz exportowych do Ameryki Północnej: Kanady oraz USA. W exportach do Stanów Zjednoczonych operujemy jako NVOCC, co pozwala na wystawianie własnych konosamentów spedytorskich
 
Transportem lotniczym dostarczamy ładunki na całym świecie, zapewniając pełen zakres obsługi celnej. Organizujemy wysyłki lotnicze w systemie Just In Time każdej grupy produktów, od próbek handlowych do ładunków wielkogabarytowych i niestandardowych
Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo na stronie www.alfaforwarding.pl
Jest nam niezmiernie miło poznać Państwa i zaprosić do współpracy