AmbernovA Stylowy Pies

adres
80-180 Kowale, Plac Afrodyty 3
telefon
530-666-866
e-mail
s...@pundelek.com pokaż
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 20:00
sob9:00 - 13:00
Prosimy o telefoniczne umawianie się na wizyty.

O nas

Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji w Kowalach oraz w bliskiej odległości od Trójmiasta
( około 2km do Obwodnicy Trójmiasta oraz 8 km do Centrum Gdańska).

O salonie

      Praca, którą wykonuje jest połączeniem mojej wieloletniego miłości do zwierząt i groomingu, której korzenie sięgają najmłodszych lat życia.
Wychowałam się w domu pełnym miłości do zwierząt. Dorastałam wśród licznego grona czworonożnych przyjaciół ucząc się ich świata, potrzeb oraz języka.
     Moja przygoda z groomingiem zaczęła się 6 lat temu kiedy zapragnęłam mieć pudla królewskiego.
Decydując się na tę rasę tak naprawdę nie miałam pojęcia ile to pracy, utrzymanie takiego psa we fryzurze wystawowej. Pudel jest jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających w utrzymaniu ras pod względem pielęgnacji. Ta rasa nauczyła mnie staranności oraz dokładności w tym co robię.
Doświadczenia nabrałam podczas 6 tygodniowego pobytu u wybitnej groomerki a zarazem mojej serdecznej koleżanki, gdzie pod jej okiem doskonaliłam swoje umiejętności groomerskie w strzyżeniu i pielęgnacji wszystkich ras.
      Dbając o najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług, staram się nieustannie doskonalić swój warsztat pracy. Podnoszę kwalifikacje poprzez seminaria i warsztaty ucząc się u najlepszych groomerów z Polski i za granicy. Uczestniczę w wystawach psów rasowych oraz śledzę światowe trendy modowe i nowości z zakresu strzyżenia psów.
      Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz dumną posiadaczką dwóch pięknych białych pudli królewskich z którymi często jeździmy na wystawy po Europie, ale również dalej. Mamy na koncie wiele zwycięstw oraz sukcesów, które jeszcze bardziej motywują mnie aby robić to co uwielbiam – czyli pracować z zwierzętami, bo z pasji rodzi się profesjonalizm!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »