Anna Dental Clinic

Anna Dental Clinic

Wybierz numer

58 300-01-94 795-439-660
g...@annadentalclinic.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Anna Dental Clinic Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Anna Dental Clinic Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Anna Dental Clinic Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Anna Dental Clinic Gdańsk +5 1
 

W tym obiekcie znajdują się:

O nas

Pozwól nam zadbać o Twój idealny uśmiech!
Kompleksowe i profesjonalne leczenie w przyjaznej oraz bezbolesnej atmosferze w samym sercu Gdańska.

Anna Dental Clinic mieści się w samym sercu Gdańska przy ul. Szerokiej 119/120 . Klinika od kilkunastu  lat prowadzona jest przez  Dr Annę Sarzyńską , która  jest magistrem protetyki stomatoloigicznej z praktyką w zawodzie od 2000 roku. Posiadamy  znakomitą reputacją dzięki wysokiej jakości usług i opieki nad pacjentem. Dr Anna Sarzyńska wraz ze swoim zespołem oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii kosmetycznej, co pozwala uzyskać uśmiech, o jakim marzyłeś.
Nasza klinika  jest wyposażona w urządzenia będące najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Posiadamy również na miejscu laboratorium dentystyczne, co pozwala nam zaoferować wszelkie usługi dentystyczne: od okresowych badań po całkowitą zmianę wyglądu uzębienia w celu uzyskania pięknego uśmiechu. Jesteśmy staranni i delikatni, zdajemy sobie sprawę z wagi zdrowego uśmiechu. 
Dzięki naszej wiedzy i wysokim kwalifikacjom uzyskanym na szkoleniach, możemy przywrócić zębom wszelkie funkcje oraz estetyczny wygląd.
Oferujemy zakładanie koron, implantów, mostów, licówek, wkładów i nakładów koronowych, całkowitych i częściowych protez.
Leczymy TMD – problemy stawu (zawiasu) szczękowego, uszkodzenia wypadkowe, wykonujemy rekonstrukcje po nowotworach jamy ustnej i prowadzimy stałą opiekę pozabiegową.
Wielu naszych pacjentów wymaga kompleksowej obsługi, więc naszym zadaniem jest postawienie właściwej diagnozy i dokładne zrozumienie ich potrzeb. Przedstawiamy im ryzyka i korzyści poszczególnych zabiegów i opcji, więc pacjenci mogą podjąć świadomą decyzję dotyczącą ich uzębienia.
Dr  Anna Sarzyńska