Aquapark Reda

Reda 84-240, ul. Morska 5

Aquapark Reda

Wybierz numer

58 382-35-00
i...@aquaparkreda.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Aquapark Reda Reda 4
  • Zdjęcie 2/8 - Aquapark Reda Reda 3
  • Zdjęcie 3/8 - Aquapark Reda Reda 2
  • Zdjęcie 4/8 - Aquapark Reda Reda +5 1

TV Filmy

Aquapark w Redzie
239163

Aquapark w Redzie

Quiz Aquapark Reda Średni wynik 51%

Aquapark Reda

Rozpocznij quiz

Oceny (24)

Paulina
Termin usługi: styczeń 2024 

super saunarium

Sauny

6.0
Nuanda

Genialny. Najciekawszy w Polsce. AquaSpinner wymiata

Aquapark

6.0
Zosia

Niestety to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym kompleksie basenowym . Woda w basenie zimna. Posadzki kiedy chodzisz między atrakcjami można się zabić - zejście między basenami a szatnia bardzo niebezpieczne . Przy zejściu między basenami a szatnia jest położona jakaś mata niby antypoślizgowa ale nie daje żadnego efektu. Niedziela około godziny 13 poślizgnęłam się i skończyło się tragicznie. Większość ciała w siniakach. Nikt z obsługi nie reaguje na takie sytuacje . Na pewno już tam nie wrócimy i opiszemy sytuacje wszędzie Pozdrawiam

Aquapark

1.3
michał

Atrakcje są po prostu słabe, aquapark jest tak rozplanowany że głównie chodzimy po kilometrach kafalek między atrakcjami. Jeden mini basen pływacki ogólnodostępny, jeden gorący basen - który w pandemii określone na max 12 osób - było wypełnione ok 40toma. Rekiny to PR zagrywka, ale w sumie nie spodziewałem się niczego innego. Koncept dmuchanych kół, do których dopasowane są atrakcje jest słaby bo: trzeba się tarabanić z tym, polak jak widzi "Prosimy nie zostawiać tu kół dmuchanych" to oczywiście zostawia. Bajzel po prostu. Odłażąca farba na ścianach, odłażąca płatami nawierznia w rwącej rzece - która nota bene nie jest rwąca. Potrójna zjeżdzalnia to jedyna atrakcja, ale skutecznie spartolona przez konieczność korzystania z kół. Po każdym zjeździe podróżujemy korytarzami wyłożonymi płytkami, dobrze że przez kotłownię i przepompownię nie trzeba przechodzić. Pandemia, deklaracja wpuszczania 50% max, a w szatni słyszę "brak miejsc proszę kurtki brać do szafek". Biznes Reda, stan umysłu.

Aquapark

2.7
Paweł

Super sposób na spędzanie czasu ze znajomymi lub rodziną. Duży wybór atrakcji. Można tam spędzić cały dzień:)

Aquapark

5.3
Nuanda
Termin usługi: luty 2020 

generalnie najlepsze w północnej Polsce

Sauny

5.8
Marian
Termin usługi: styczeń 2020 

Tam chyba nie zdają sobie sprawy że kompleks nie jest z gumy, ilu chętnych by nie było wszystkich by wypuścili, a później ścisk, kolejki do zjeżdżalni.

Baseny

1.8
Smyku
Termin usługi: sierpień 2019 

Masakra jeżeli chodzi o informację, bilet całodzienne na miejs u nie dostępny, kosztuje 200zl,a 3 godzinny 150zl,jest dostępny, darcie kasy z klijeta do tego pani przy kasie oburzona że są na stronie bilety dostępne, są ale na 1,5 tygodnia do przodu, katastrofa, i chlor wszędzie

Baseny

3.0
gość
Termin usługi: sierpień 2018 

naburmuszeni, niegrzeczni i niepomocni. Bardzo dziwne, bo to młodzi ludzie- może jakiś kurs z uśmiechu. Dużo jeżdzę po świecie i przeważnie młodzież uśmiecha się- cos z tym warto zrobić. Reszta spoko

Baseny

4.0
Katarzyna
Termin usługi: sierpień 2018 

Wakacje. Za pierwszym razem nie weszliśmy, bo tłumy i długo trzeba było czekać na wejście. Drugiego dnia przyjechaliśmy zaraz po otwarciu i przynajmniej były luzy. Ok. 11 już tłumy. Wszędzie kolejki, na każdą zjeżdżalnię czekało się min. 20 min w kolejce. W basenach tłok. Ogólnie fajne miejsce, wiele atrakcji, ale nie na wakacje kiedy jest przeludnienie. Cena przystępna. Warto wejść na całodzienny bilet, bo 3 godziny to zdecydowanie za mało żeby wszystkiego spróbować jak jest tyle osób.

Baseny

5.4
Marek.
Termin usługi: luty 2018 

Zdecydowanie odradzam z powodów jak poniżej (korzystanie z Aquaparku dnia 10.02.2018 r.): 1. Przed kasami i wejściem do basenu brak miejsc siedzących dla oczekujących osób. Co prawda można usiąść 1 piętro niżej, ale i tak tam brakuje miejsc. Dnia 10.02. było ponad 50 osób przed kasami. 2. Szatnie bardzo wąskie. 3. Brak ciśnienia w prysznicach przed wejściem na basen. Woda przy obłożeniu 90% z pryszniców w męskiej szatni ledwo kapała. Co najwyżej można było zwilżyć twarz. Woda zimna. 4. Temperatura w Aquaparku zdecydowanie za niska. 5. Za niska temperatura w wodach różnych atrakcji (oprócz jacuzzi). 6. Za dużo osób wpuszczonych za jednym razem. Mało miejsca i bardzo długie kolejki do atrakcji. 7. Wejście na zjazd na oponach znajduje się w klatce schodowej, która podmaka od wody, która kapie z sufitu na poręcze i ludzi. Widoczne zacieki i złuszczająca się farba. 8. Za mało w szatniach suszarek czy też innych urządzeń do osuszenia. 9. Bardzo wysokie ceny w restauracji na basenie. Gofry po 11,00 zł.

Baseny

2.2
Andzia
Termin usługi: styczeń 2018 

Wszystko ładnie pieknie tylko szkoda że jak są ferie czy wakacje przy takiej ilości ludzi woda jest strasznie chlorowana i śmierdzi . A obsluga i ratownicy uśmiechnięci i mili .....

Baseny

5.4
A.
Termin usługi: grudzień 2017 

Świetna zabawa dla całej rodziny, fajne atrakcje, baseny, zjeżdżalnie itp. Jedyne zastrzeżenia mamy do obsługi. Pani sprzedająca bilety była bardzo miła, ale na basenie miny ratowników psuły cały efekt. Oczywiście rozumiemy,że to ich praca i muszą dbać o bezpieczeństwo i nie tolerować wygłupów, ale chyba uśmiech czy odpowiedź na pytanie nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku. Może trafiliśmy na jakąś wyjątkowo zdołowaną zmianę, ale wszyscy miny mieli jakby byli tam za karę czasem nawet nieprzyjemnie odnosili się do ludzi, którzy mieli problem z podniesienia się z tych dmuchanych kół, niby szczegół, a psuje zabawę. Ogólnie jednak park wodny jak najbardziej na Tak.

Baseny

5.0
jacek
Termin usługi: październik 2017 

Jest czysto, jest bezpiecznie – warto sprawdzić aquapark. Zwłaszcza że rekinów to się raczej na co dzień nie widuje, a tutaj są niemal na wyciągnięcie ręki.

Sauny

5.8
adi87
Termin usługi: wrzesień 2017 

Dla dzieci taki park to rewelacja. Ale też akurat tutaj też nie brakuje miejsc dla dorosłych, ja sobie upodobałam strefę z jacuzzi i biczami wodnymi.

Baseny

6.0
edisom685
Termin usługi: sierpień 2017 

Jak to mówią – nie ma lipy! Można się wybrać ze znajomymi czy z dziećmi, jest co do roboty tutaj. Ja polecam Ultra Speed.

Baseny

6.0
oli
Termin usługi: wrzesień 2017 

Aquapark zrobiony z pomysłem, podoba mi się ta cała koncepcja aranżacyjna. Dla dzieci zatoka piratów jest idealna.

Sauny

6.0
Ja
Termin usługi: czerwiec 2017 

Nigdy więcej

Marcin Bolesta
Termin usługi: 02.02.2017 

Witam, Dziś odwiedziłem Aquapark w Redzie i pomimo tego że byłem w zwyczajny dzień po okresie ferii, które się skończyły w województwie pomorskim w kasie Pani oświadczyła mi że gdzieś w Polsce są ferie I muszę zapłacić bilet specjalny. Wcześniej sprawdziłem ich stronę i żadnej informacji że ferie w Aquaparku w Redzie trwają dłużej niż 2 tygodnie. Z tego powodu NIE ODWIEDZĘ już nigdy tego przybytku i wam również nie polecam.

Baseny

1.6
Izabela
Termin usługi: 29.01.2017 

Bardzo fajny i przyjazny aquapark. Wszystko byłoby super, tylko brakuje organizacji przy "zjazdach" na oponach. Jak już ktoś dorwie oponę to jej nie wypuszcza. Chyba, że przyjdzie ze swoją :(. Przez to nie udało się skorzystać, ze wszystkich atrakcji. A przychodzę na wypoczynek a nie na walkę po opony. Prosta zasada, dużo ludzi jeden zjazd i przekazujemy dalej. I wszyscy byliby zadowoleni.

Baseny

5.8