Aquarius Fitness & Wellness

80-170 Gdańsk, Zygmunta Noskowskiego 17B
(Suchanino) Mapka
58 342-22-22, 601-691-061
b...@aquarius.eu.com pokaż
www.aquarius.eu.com
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 22:00
sob8:00 - 18:00
nd9:00 - 15:00

O nas

Klub Aquarius Fitness & Wellness to miejsce dla wszystkich dbających o dobre samopoczucie i zdrowie. Wysoce wykwalifikowana kadra pomoże osiągnąć osobiste cele każdego z Was przygotowując indywidualny program dopasowany do Waszych możliwości.

W sferze naszych zainteresowań jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Pomożemy wyznaczyć priorytety i staniemy się realnym wsparciem w ich urzeczywistnieniu. Sprzęt i wyposażenie klubu reprezentuje światowe trendy fitness. Strefa siłowa, strefa cardio wyposażona jest w maszyny renomowanej marki TECHNOGYM wyróżnionej między innymi przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl).

Ponadto oferujemy szeroką gamę zajęć fitness dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Dodatkowo możesz skorzystać z usług wykwalifkowanego dietetyka, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. U nas zrelaksujesz się, uzupełniając trening sauną fińską, parową oraz masażem. Lokalizacja klubu zapewni dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Aktywny odpoczynek w naszym klubie pięknie ukształtuje Twoje ciało i zadba o stan ducha. Dołącz do naszego grona, bo inwestycja w zdrowie zawsze popłaca! Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »