Archideon Development S.A.

Archideon Development

Wybierz numer

693-300-500 782-300-500
o...@wzgorzeraduni.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Archideon Development Straszyn 4
  • Zdjęcie 2/11 - Archideon Development Straszyn 3
  • Zdjęcie 3/11 - Archideon Development Straszyn 2
  • Zdjęcie 4/11 - Archideon Development Straszyn +8 1
 

TV Filmy

Domy Straszyn
167

Domy Straszyn

Inwestycje

Artykuły o nas

O nas

Wzgórze Raduni budujemy w tradycyjnym stylu, dlatego panuje w nim ciepły, sielski klimat.Ogrody, tarasy i balkony tworzą urzekającą, niepowtarzalną przestrzeń dla życia blisko natury.
Osiedle Wzgórze Raduni powstało na granicy Juszkowa i Straszyna. W jego bezpośrednim otoczeniu znajdują się malownicze pola, las i wijąca się rzeka Radunia. Do centrum Gdańska można dojechać stąd w 15 minut; do trójmiejskiej obwodnicy jest zaledwie 2 km. Otoczenie pozwala realizować swoje pasje osobom, które prowadzą aktywny tryb życia.

Zakończony został pierwszy etap inwestycji, w ramach którego powstały domy wolnostojące i w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 170,5 do 272 m kw. Kolejne budynki oddawane były sukcesywnie co rok od 2011 roku.

Następny etap inwestycji to budowa budynków typu 4plex.  Lokale zaprojektowane są w sposób pozwalający na dogodną aranżację piętra w zależności od upodobań oraz potrzeb klienta. 

Aby poznać szczegóły dostępnej oferty, umówić się na spacer po Osiedlu "Wzgórze Raduni" zapraszamy do odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży, które mieści się na terenie Osiedla. Czekamy na Państwa codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 16.