Arkon Squash & Gym

adres
80-384 Gdańsk, Śląska 10
(Na pierwszym piętrze BEST WESTERN PLUS Arkon Park Hotel)

znajduje się w Best Western Plus

telefon
58 731-55-10, 534-032-399  fax:  58 731-55-56
e-mail
f...@hotelarkonpark.pl pokaż
www
www.hotelarkonpark.pl/squash.html
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 22:00
sob7:00 - 20:00
nd7:00 - 22:00

Napisali o nas

  • Squash w Trójmieście przez całą dobę
    Squash w Trójmieście przez całą dobę 4 grudnia 2014 (30 opinii) Squash jest zimową alternatywą dla tych, którzy bez względu na porę roku lubią się zmęczyć lub rywalizować na boisku. Choć miejsc do uprawiania tej dyscypliny nie ma w...

O nas

Arkon Squash & Gym to nowoczesne centrum rekreacji, składające się z sali wyposażonej w maszyny do ćwiczeń siłowych i cardio, 2 kortów do squasha, saun - suchej i parowej, gabinetu masażu oraz pokoju wypoczynkowego. Zapraszamy!

ARKON SQUASH & GYM

Arkon Squash & Gym dysponuje dwoma profesjonalnymi kortami do squasha marki McWil Premium, wysokość kortu to 6 m- dzięki temu gra staje się jeszcze bardziej fascynująca a przed graczami otwierają się nowe możliwości. Na miejscu jest możliwość wypożyczenia i zakupu całego niezbędnego i profesjonalnego wyposażenia do gry. Jest również możliwość wzięcia indywidualnej lekcji z profesjonalnym trenerem (po wcześniejszym umówieniu).

SQUASH
Arkon Squash & Gym dysponuje dwoma profesjonalnymi kortami do squasha. Na miejscu jest możliwość wypożyczenia rakiet oraz piłeczek. Przy wykupieniu 10 godzin, dodatkowa godzina GRATIS!

Cennik Arkon Squash & Gym

SIŁOWNIA

Sala do ćwiczeń w Arkon Squash & Gym wyposażona jest w nowoczesne, wysokiej jakości maszyny do ćwiczeń siłowych oraz cardio. Pozwalają one na przeprowadzenie pełnego treningu wszystkich partii mięśniowych. Możliwość nieodpłatnego korzystania z sali do ćwiczeń zapewniamy wszystkim Gościom nocującym w hotelu. Dla pozostałych Gości przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową karnetów oraz wejść jednorazowych.

Urządzenia do ćwiczeń

SAUNY
W części relaksacyjnej Arkon Squash & Gym znajdziecie Państwo saunę suchą i parową oraz pokój wypoczynkowy. Gościom nocującym oraz korzystającym z siłowni bądź kortów do squasha, udostępniamy sauny oraz pokój wypoczynkowy BEZPŁATNIE. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewnimy atrakcyjne rabaty cenowe!

SAUNA GRATIS - przy wykupieniu gry w squasha bądź skorzystaniu z siłowni!

Regulamin korzystania z saun

Honorujemy karty Multisport Plus i Multisport Premium firmy Benefit Systems oraz karty FitProfit i FitSport.
Posiadacze kart - bezpłatnie wejście na siłownię i sauny!

ARKON SQUASH & GYM otwarty jest w godzinach 7:00 - 22:00, z wyjątkiem soboty 7:00 - 20:00.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 534 032 399 / +48 58 731 55 10
lub adresem e-mail: fitness@hotelarkonpark.pl

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »