Arla Global Shared Services Sp. z o.o.

znajduje się w Neptun Office Center

Arla Global Shared Services

Wybierz numer

58 763-84-00
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Arla Global Shared Services Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Arla Global Shared Services Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Arla Global Shared Services Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Arla Global Shared Services Gdańsk +5 1
 

TV Filmy

We are Arla GSS. We work in Scandinavian way.
338

We are Arla GSS. We work in Scandinavian way.

O nas

Arla Foods to jeden z największych koncernów mleczarskich w Europie. W 2008 roku w Gdańsku powstał zespół zajmujący się procesami księgowymi dla spółek Arli na całym świecie. Stale poszerzamy zakres działalności tworząc Globalne Centrum Biznesowe.
KIM JESTEŚMY?

Arla to nie tylko znane na całym świecie produkty mleczarskie. Chcemy łączyć smaczne ze zdrowym i pomagać naszym konsumentom w budowaniu atmosfery podczas rodzinnych poranków, ważnych uroczystości i spotkań z najbliższymi. Już od ponad 20 lat dostarczamy na rynek polski nasze sztandarowe produkty pod markami: Apetina®,Cocio®, Lurpak® czy Castello® . Idąc za duchem czasu nie chcemy zapominać o poszanowaniu oraz odpowiedzialności za dobra natury, które pozwalają nam być na rynku. Dbając o nie ambitnie planujemy nasz rozwój pracując wspólnie w myśl wartości Lead, Sense & Create.

NASZE KORZENIE SIĘGAJĄ XIX WIEKU

Filozofia tworzenia naturalnych, zdrowych i wysokiej jakości produktów sięga lat 80. XIX w., kiedy to duńscy i szwedzcy farmerzy postanowili złączyć siły w drodze do wspólnego celu: produkcji i dostarczenia najlepszych produktów mleczarskich.

Naszymi właścicielami są farmerzy: nasze zyski są więc ich udziałem. Oznacza to, że kiedy konsumenci wybierają nasze produkty, zarobki dzielimy adekwatnie do ilości mleka dostarczanego przez naszych farmerów. To jeden z elementów filozofii kooperacji.

GLOBAL SHARED SERVICES GDAŃSK

Arlę tworzy 470 pracowników (na całym świecie jest nas 19 000). Każdy pracownik odgrywa ważną dla naszej firmy rolę we wspieraniu i rozwoju naszego biznesu oraz dążeniu do bycia liderem na rynku produktów mleczarskich. W gdańskim Centrum Usług Wspólnych wspieramy pracowników Arli z całego świata dostarczając usługi z zakresu księgowości, finansów, podatków, zaopatrzenia oraz procesów HR, prowadzimy projekty IT, a także helpdesk. 

Arla jest wyjątkowym miejscem, w którym dajemy szansę rozwoju zawodowego i osobistego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku. Nasze zespoły tworzą pracownicy, których łączą nie tylko zawodowe pasje. Jeśli szukasz ekscytującej pracy i chcesz być częścią dynamicznie rozwijającej się firmy, dołącz do nas! Arla to o wiele więcej niż zwykłe miejsce pracy - to również niepowtarzalna atmosfera, możliwość rozwoju i nowe wyzwania każdego dnia!