Artdecorrama. Sklep plastyczno-papierniczy. Producent ram do obrazów.

Artdecorrama.

Wybierz numer

502-102-119
s...@artdecorrama.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 • Zdjęcie 1/4 - Artdecorrama. Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/4 - Artdecorrama. Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/4 - Artdecorrama. Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/4 - Artdecorrama. Gdańsk 1

TV Filmy

Artdecorrama 126

Artdecorrama

Artykuły o nas

O nas

Zajmujemy się produkcją drewnianych ramek do obrazów, ich artystyczną oprawą, renowacją oraz konserwacją, wycinaniem passe-partout, naciąganiem płótna na krosno, sprzedażą artykułów plastyczno-papierniczych, hobbystycznych oraz szkolnych. Zapraszamy.
Artdecorrama to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca wysokiej jakości artykuły dla plastyków oraz będąca producentem ram do obrazów.

Produkujemy ramy o standardowych i nietypowych wymiarach, od 10x15 do 200x250 cm. Dbamy, aby powierzone nam zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, dobierając ramę do obrazu kierujemy się stylem i gustem.

Celem naszej firmy jest kompleksowa obsługa artystów plastyków po przystępnych cenach. W naszym sklepie stacjonarnym, niebawem także w internetowym oferujemy szeroki asortyment produktów plastycznych, papierniczych, szkolnych i hobbystycznych znanych marek.

Oferujemy dodatkowo:
-wycinanie passe-partout,
-napinanie płótna na blejtram,
-konserwację i renowację starych obrazów,
-oprawę luster, zdjęć, grafik, obrazów, wyszywanek, itp.
A także fachowe doradztwo plastyczne.

Naszym klientom zapewniamy własny parking na 5 aut.

Przy zakupie ramy artystyczna oprawa prac GRATIS!


www.sklep.artdecorrama.pl
www.artdecorrama.pl

Opinie (2)

Prince
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2020 

Jestem stałym bywalcem tego sklepu od kiedy pierwszy raz przyszedłem kupić zestaw farb trzy lata temu. Przez miłą obsługę, fachową obsługę i konkretnie wyposażony sklep nie poszukiwałem innych miejsc w, których mógłbym kupować niezbędne mi materiały do sztuki którą tworzę. Po jakimś czasie dostałem rabat w postaci karty stałego klienta - jestem amatorem ale niektórzy nazywają mnie inaczej - po prostu kupuje dużo farb bo maluje duże obrazy różnymi technikami olejną lub akrylową. Sklep to nie wszystko, świadczą też usługi nabijania płótna na krosna ja maluje formaty 160cm x 200cm więc mało kto w gdańsku zajmuje się takimi formatami - inaczej mało kto robi to w sposób prawidłowy. Polecam sklep i będę polecać bo jest na światowym poziomie jeżeli chodzi o wyposażenie i obsługę. Maluje wyłącznie z pasji malowania dla siebie nie sprzedaję obrazów - wieszam je na ścianach albo u siebie serdecznie zapraszam albo wypożyczam. Część moich obrazów można obejrzeć na www.prince-art.pl Pozdrawiam

w kategorii

Sklepy dla plastyków

6.0
 • obsługa:
  6
 • asortyment:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Maria Ptak
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020 

Super obsługa i zaopatrzenie sklepu

w kategorii

Sklepy dla plastyków

6.0
 • obsługa:
  6
 • asortyment:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6