ArtLife - laserowa korekcja wzroku - plastyka powiek - zabiegi okulistyczne

i...@artlife.com.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - ArtLife Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - ArtLife Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - ArtLife Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - ArtLife Gdańsk +5 1
 

O nas

- Laserowa korekcja wad wzroku: krótkowzroczność do -14D, dalekowzroczność do +6D, astygmatyzm do 6D
- Kwalifikacja i zabieg w tym samym dniu
- Plastyka powiek górnych i dolnych
- Zabiegi okulistyczne - cysty, gradówki, kępek żółtych, brodawek
Centrum Okulistyczne ArtLife powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, zespołu medycznego oraz inwestycje w unikalne urządzenia okulistyczne. ArtLife Spółka z o.o. od 2007 roku zajmuje się organizowaniem, administrowaniem, świadczeniem usług okulistycznych. Rozpoczęliśmy swoją działalność Projektem "Laserowa Korekcja Wzroku" w Centrum Medycznym w Sopocie w lipcu 2007 roku, a w maju 2008 roku zorganizowaliśmy Centrum Okulistyki Laserowej w prywatnym szpitalu w Gdańsku. Obecnie Centrum Okulistyczne ArtLife wyposażone jest w najwyższej jakości sprzęt do diagnostyki i mikrochirurgii oka. Głównymi specjalizacjami Centrum są laserowa korekcja wad wzroku i operacje plastyczne powiek.
Korekcja wzroku metodami:
SBK LASIK,
LASEK,
TransPRK (StreamLight™-"all-laser")
pozwala przy pomocy nowoczesnego lasera ekscymerowego WaveLight® EX500 usunąć następujące wady wzroku:
krótkowzroczności od -0,25 do -14D,
dalekowzroczności od +0,25D do +6D i
astygmatyzmu do 6D oraz ich kombinacje.
Oprócz  laserowej korekty wad wzroku i operacji plastycznych powiek w Centrum ArtLife wykonujemy drobne zabiegi okulistyczne (usunięcie brodawczaków, gradówki, kępek żółtych, skrzydlika), specjalistyczne badania okulistyczne, m.in. pod kątem stożka rogówki - topografię (mapę) rogówki.
Laserowa korekcja wzroku, plastyka powiek, drobne zabiegi okulistyczne, wykonywane w Centrum Okulistycznym ArtLife - to połączenie doświadczenia personelu medycznego, innowacyjnych technologii i wyposażenia nowej generacji, co jest gwarantem pomyślnych wyników usług okulistycznych oraz ich skuteczności i bezpieczeństwa.