• Zdjęcie 1/3 - Centrum Handlowe Auchan Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Centrum Handlowe Auchan Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Centrum Handlowe Auchan Gdańsk 2
 

O nas

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk ze znakiem jakości Oshopping jest jednym z największych obiektów handlowych w Trójmieście i pierwszym, jaki powstał w Gdańsku. Jego ofertę tworzy ponad 70 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Sinsay, Reserved Kids, CCC, Pepco, drogerie, księgarnie orazsalon wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Expert, Empik natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja paliw Auchan.
Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking na blisko 2300 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży oraz ładowarka samochodów elektrycznych i wiaty rowerowe. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.
Centrum mieści się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Powstało w 1998 roku, a latach 2015-2017 przeszło wieloetapową rozbudowę. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.