Autodrom Pomorze Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Pszczółki 83-032, Żuławska 5

Autodrom Pomorze

Wybierz numer

514-059-522
b...@autodrompomorze.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej

O nas

ODTJ Autodrom Pomorze to ośrodek oferujący szkolenia z doskonalenia techniki jazdy dla kierowców wszystkich kategorii.
To doskonałe miejsca na organizację eventów, szkoleń firmowych czy imprez integracyjnych.
Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy „Autodrom Pomorze” w Pszczółkach został utworzony przez Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku. Jest to jedyny tego typu obiekt na Pomorzu. Na jego 8-hektarowym terenie znajdują się:
- tor szosowy/kartingowy,
- tor ziemny,
- płata poślizgowa prostokątna,
- płyta poślizgowa pierścienna,
- plac manewrowy,
- sala wykładowa,
- hala eventowa.
 
Tor szosowy  o długości 1 047 m charakteryzuje się sporą ilością zakrętów, o różnych kątach nachylenia, co sprawia, że jazda po nim jest dynamiczna i ciekawa. Tym samym  nasz tor świetnie nadaje się do celów szkoleniowych, samodzielnych treningów, organizacji eventów motoryzacyjnych, zarówno z pomiarem czasu, jak i bez niego, pojazdami we wszystkich kategoriach prawa jazdy.
 
Tor ziemny o długości ok. 500 m posiada zróżnicowaną rzeźbę terenu z hopkami i ciasnymi zakrętami. Jest wykorzystywany podczas eventów firmowych oraz jazd testowych, chętnie korzystają z niego motocykliści trenujący motocross. Właściciele quadów mogą go wykorzystać w celu odbycia samodzielnego treningu lub skorzystać z opcji szkolenia z instruktorem.
 
ODTJ Autodrom Pomorze pozwala na profesjonalne doskonalenie teoretyczne i praktyczne techniki jazdy kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. W ośrodku kierowcy o różnym poziomie zaawansowania mogą w bezpiecznych warunkach podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje. Ośrodek prowadzi szkolenia indywidualne, grupowe oraz wynikające z przepisów prawa. Organizuje również imprezy integracyjne – firmowe, łączące naukę z rywalizacją, prezentacje modeli samochodów, jazdy testowe, turnieje motoryzacyjne oraz rozgrywki pucharowe. Istnieje możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność.  

Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy techniki jazdy, rzeczowa, wprawiona i odpowiednio przeszkolona obsługa techniczna oraz profesjonalna obsługa biurowa.