Autodrom Pomorze Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

83-032 Pszczółki, Żuławska 5
514-059-522  fax:  58 300-15-00
b...@autodrompomorze.pl pokaż
autodrompomorze.pl
zamów online
/autodrom
Godziny otwarcia
codziennie8:00 - 20:00

Napisali o nas

O nas

ODTJ Autodrom Pomorze to ośrodek oferujący szkolenia z doskonalenia techniki jazdy dla kierowców wszystkich kategorii.
To doskonałe miejsca na organizację eventów, szkoleń firmowych czy imprez integracyjnych.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy „Autodrom Pomorze” w Pszczółkach został utworzony przez Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku. Jest to jedyny tego typu obiekt na Pomorzu. Na jego 8-hektarowym terenie znajdują się:
- tor szosowy/kartingowy,
- tor ziemny,
- płata poślizgowa prostokątna,
- płyta poślizgowa pierścienna,
- plac manewrowy,
- sala wykładowa,
- hala eventowa.
 
Tor kartingowy o długości ok. 1047m jest wyposażony w nowoczesny system pomiaru czasu. Gokarty z naszej floty dysponują silnikami o mocy 9KM i potrafią rozwinąć prędkość maksymalną do ok. 70 km/h. Na miejscu można wypożyczyć kask oraz zakupić kominiarkę, która jest obowiązkowa. Po wcześniejszym uzgodnieniu tor udostępniamy również posiadaczom własnych gokartów. Na torze kartingowym może przebywać 10 gokartów jednocześnie. Wyścigi gokartowe odbywają się wyłącznie w sprzyjających warunkach atmosferycznych, ponieważ jest to tor odkryty.
 
 
Tor ziemny o długości ok. 500 m posiada zróżnicowaną rzeźbę terenu z hopkami i ciasnymi zakrętami. Jest wykorzystywany podczas eventów firmowych oraz jazd testowych, chętnie korzystają z niego motocykliści trenujący motocross. Właściciele quadów mogą go wykorzystać w celu odbycia samodzielnego treningu lub skorzystać z opcji szkolenia z instruktorem.
 
ODTJ Autodrom Pomorze pozwala na profesjonalne doskonalenie teoretyczne i praktyczne techniki jazdy kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. W ośrodku kierowcy o różnym poziomie zaawansowania mogą w bezpiecznych warunkach podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje. Ośrodek prowadzi szkolenia indywidualne, grupowe oraz wynikające z przepisów prawa. Organizuje również imprezy integracyjne – firmowe, łączące naukę z rywalizacją, prezentacje modeli samochodów, jazdy testowe, turnieje motoryzacyjne oraz rozgrywki pucharowe. Istnieje możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność.  

Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy techniki jazdy, rzeczowa, wprawiona i odpowiednio przeszkolona obsługa techniczna oraz profesjonalna obsługa biurowa.


 

Zdjęcia