Aż Sobie Zazdroszczę

adres
80-361 Gdańsk, Świętopełka 3
e-mail
a...@gmail.com pokaż
www
azsobiezazdroszcze.pl
 
zgłoś do aktualizacji

Napisali o nas

  • Nietypowy, charytatywny pokaz mody w Plenum
    Nietypowy, charytatywny pokaz mody w Plenum wideo 29 września 2019 (7 opinii) Pokaz mody w gdańskim Plenum to kolejna odsłona akcji charytatywnej organizowanej przez fundację Aż Sobie Zazdroszczę razem z Anną Czarnowską i Pauliną Chylińską. W sobotni...

O nas

Aż Sobie Zazdroszczę to fundacja, której celem jest inspirowanie do wiary w siebie i swoje możliwości oraz szeroko pojętej samoakceptacji. Utożsamiamy się z ideą body positive, według której każde ciało jest piękne pod warunkiem, że jest zadbane.

Aż Sobie Zazdroszczę zaczynało jako projekt społeczny, a następnie przekształcił się w fundację, aby pomagać odkrywać balans w dbaniu o siebie, o swoje ciało i duszę, zdrowie psychiczne i fizyczne bez popadania w niezdrowe, lecz bardzo popularne dziś skrajności.

Nasza główna działalność to warsztaty o różnej tematyce – zdrowym odżywianiu, sporcie i seksie. Wszystkie spotkania mają na celu pomóc uczestnikom w odnalezieniu równowagi w tych dziedzinach. Finałem po każdym cyklu jest pokaz mody, podczas którego zbierane są pieniądze na walkę z rakiem oraz wsparcie osób cierpiących na nowotwory.

Ale Aż Sobie Zazdroszczę to nie tylko miłe spotkania – to także edukacja młodzieży z zakresu zaburzeń odżywiania oraz seksuologii, wspieranie działań charytatywnych, pomoc w domach samotnej matki i inne szczytne inicjatywy, które mają uświadomić, że każdy z nas może sobie zazdrościć.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »