BABIES!Only

BABIES!Only

Wybierz numer

508-177-488
z...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - BABIES!Only Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - BABIES!Only Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - BABIES!Only Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - BABIES!Only Gdynia 1
 

O nas

BABIES! Only, jako siostrzana placówka KIDS! Only zapewnia opiekę i edukację dzieciom od 12 miesiąca do 3 lat. Najwyższe standardy opieki, elementy edukacji w języku angielskim oraz szeroki warsztat zajęć dodatkowych to główne założenia naszego żłobka.
Babies!Only to miejsce tworzony przez pasjonatów. Kadra, którą zatrudniamy, ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, szczególnie z tymi najmłodszymi. Dla naszych Pań praca jest przyjemnością, a nie obowiązkiem.
 
Nasze sale są jasne i przestronne. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zostały wyposażone w sprzęty najwyższej jakości, które są przyjazne dzieciom. Babies!Only to placówka kameralna – na naszej liście może znaleźć się jedynie 15 dzieci.

W trosce o zdrowie i rozwój najmłodszych proponujemy Państwu dania cateringowe przygotowane przez specjalistów do spraw żywienia najmłodszych. Istnieje możliwość wyboru diety dostosowanej do potrzeb dziecka (np. bezglutenowej czy wegetariańskiej).
 
Naszym kolejnym atutem jest lokalizacja. Osiedle Apartamenty na Polanie to miejsce odległe od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie usytuowane niedaleko od centrum miasta. Otoczenie jest bezpieczne, zamknięte od ruchu samochodowego i przystosowane do potrzeb dzieci. Bliskość terenów zielonych i ścieżek leśnych pozwala na organizowanie czasu w zdrowy i aktywny sposób.
 
Dla bezpieczeństwa dzieci i spokoju rodziców gwarantujemy stały dostęp do monitoringu. Dzięki temu będą mogli Państwo śledzić postępy swoich pociech i obserwować pracę naszego personelu. Dialog z rodzicami jest dla nas bardzo ważny, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i propozycje.