Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Wybierz numer

58 555-84-00
s...@bart.sopot.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Bałtycka Agencja Artystyczna BART Sopot 4
  • Zdjęcie 2/10 - Bałtycka Agencja Artystyczna BART Sopot 3
  • Zdjęcie 3/10 - Bałtycka Agencja Artystyczna BART Sopot 2
  • Zdjęcie 4/10 - Bałtycka Agencja Artystyczna BART Sopot +7 1
 

TV Filmy

Sopot Fashion Days 2012
7094

Sopot Fashion Days 2012

O nas

Bałtycka Agencja Artystyczna BART to miejska instytucja kultury i agencja produkcyjna. Jako operator Opery Leśnej wpisuje się w jej dzieje swoim 50-letnim doświadczeniem w organizowaniu zarówno dużych, jak i kameralnych wydarzeń muzycznych.
Możemy pochwalić się ponad 50-letnim doświadczeniem w organizowaniu zarówno dużych, jak i kameralnych wydarzeń muzycznych, operowych, teatralnych, konferencji, bankietów, bali i szkoleń. Mamy możliwości by zaprosić turystów, osoby szukające niebanalnego miejsca na imprezę okolicznościową oraz instytucje i firmy, które chcą zorganizować spotkanie służbowe, integracyjne, szkolenie lub konferencję w miejscu, które funkcjonuje w powszechnej świadomości jako kultowe, wyjątkowe.

Dzięki Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART w Trójmieście pojawiały się gwiazdy największego formatu: Whitney Houston, Lionel Richie, Tina Turner, Bryan Adams, INXS, Sarah Connor, Sean Paul, Jon Anderson, Chris Botti, Branford Marsalis, Melanie C, Kenny Garrett, Joshua Redman, Jethro Tull, Michael Bolton, Crowded House, Clannad, Paul Anka, Tracy Chapman, Suzanne Vega, Erykah Badu.