Bałtycka Agencja Artystyczna BART

adres
81-703 Sopot, Tadeusza Kościuszki 61
telefon
58 555-84-40, 58 555-84-51  fax:  58 555-84-42
e-mail
s...@bart.sopot.pl pokaż
www
www.bart.sopot.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

O nas

Bałtycka Agencja Artystyczna BART jest wieloletnim organizatorem koncertów oraz imprez kulturalnych. Od 1997 r. BART jest Producentem Wykonawczym Sopot Festival. BART jest gospodarzem Opery Leśnej, Sali Koncertowej PFK, Teatru na Plaży.

Możemy pochwalić się ponad 50-letnim doświadczeniem w organizowaniu zarówno dużych, jak i kameralnych wydarzeń muzycznych, operowych, teatralnych, konferencji, bankietów, bali i szkoleń. Mamy możliwości by zaprosić turystów, osoby szukające niebanalnego miejsca na imprezę okolicznościową oraz instytucje i firmy, które chcą zorganizować spotkanie służbowe, integracyjne, szkolenie lub konferencję w miejscu, które funkcjonuje w powszechnej świadomości jako kultowe, wyjątkowe.

Zdobywane przez lata doświadczenie we współpracy z artystami, menagerami, hotelami, firmami zajmującymi się techniką m.in.: nagłośnieniem i oświetleniem daje gwarancję najlepszej jakości eventu i zapewnia konkurencyjne ceny.

Dzięki Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART w Trójmieście pojawiały się gwiazdy największego formatu: Whitney Houston, Lionel Richie, Tina Turner, Bryan Adams, INXS, Sarah Connor, Sean Paul, Jon Anderson, Chris Botti, Branford Marsalis, Melanie C, Kenny Garrett, Joshua Redman, Jethro Tull, Michael Bolton, Crowded House, Clannad, Paul Anka, Tracy Chapman, Suzanne Vega, Erykah Badu.

Wyprodukowaliśmy m.in.:

SOPOT FESTIVAL
TOPTRENDY
SOPOT FASHION DAYS
SOPOT JAZZ FESTIVAL
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CHÓRALNY "MUNDUS CANTAT"
SOPOCKIE SPOTKANIA BALETOWO-OPEROWE
SOPOT - ULICA ARTYSTÓW
SOPOT W KRAKOWIE, SOPOT W WARSZAWIE
IMPREZY PROMOCYJNE/ KULTURALNE DLA URZĘDU MIASTA SOPOTU, m.in.: Koncert na otwarcie Polskiej Prezydencji; wydarzenie z okazji rozpoczęcia budowy dworca z udziałem grup rekonstrukcyjnych, bankiety w Operze Leśnej w ramach Europejskiego Kongresu Finansowego.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.3

w kategorii

Organizacja eventów

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • kreatywność:
  4
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.3
 

Jan - opinia

BART to stara, dobra szkołą profesjonalizmu. Wszystko jest na czas, przygotowane i dopieszczone. Przygotują każdą imprezę i załatwią każdego wykonawcę bo BART to marka na rynku, nie tylko trójmiejskim. Może nie wymyślają wielkich rewelacji, ale to co robią daje gwarancję jakości. Rewelacje i nadmierna kreatywność mogą dać splendor ale i skończyć się spektakularną klapą. BART stawia raczej na to co zawsze się podoba.

 • Jan
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »