BRS Invest Sp. z o.o. sp.k.

BRS Invest

Wybierz numer

730-730-180
b...@brsinvest.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - BRS Invest Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - BRS Invest Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - BRS Invest Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - BRS Invest Gdańsk +12 1

Inwestycje

Artykuły o nas

O nas

AKTUALNA OFERTA, Nowoczesne domy wolnostojące Matarnia ul. Filmowa
Zapraszamy do zapoznania się z kolejną inwestycją SREBRNY KADR 2, zlokalizowaną w Gdańsku dzielnica Matarnia ul. Filmowa na styku Klukowa i Osowy.

Inwestycja składa się z 3 etapów, łącznie powstanie 17 domów jednorodzinnych wolnostojących i 1 budynek dwulokalowy.
Działki na których usytuowane są budynki mają powierzchnie od ok. 400 m2 do 600 m2. Działki bardzo dobrze nasłonecznione, tarasy i ogrody od strony południowej/wschdniej lub południowo/zachodniej.
Osiedle Srebrny Kadr to nowoczesne i przestronne domy z garażem. Duży nacisk został położony aby były energooszczędne, wykonane z najlepszych materiałów, a ich rozkład cechował się dużą funkcjonalnością. Na parterze znajdziecie Państwo piękną część reprezentacyjną domu, a mianowicie salon z kuchnią, łazienką i przedpokojem, garaż. Na piętrze znajdują się aż 4 pokoje, garderoba i duża łazienka.
Nasze domy to duża przestrzeń (149m2 powierzchni użytkowej) i tym samym ogromne możliwości aranżacji wnętrz, gdyż nasze pokoje są pełnowymiarowe i nie posiadają skosów. Każdy dom posiada swój własny ogród i idealne usytuowanie względem stron świata. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż każdy dom posiada własny ogrodzony ogród.
Osiedle położona jest w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Matarnia i Trójmiejskiej Obwodnicy – dając świetne możliwości połączenia marzenia o domu w zacisznej okolicy z dostępnością walorów i możliwościami dużej aglomeracji.
Już w 10 min możemy dojechać do centrum Gdańska czy Wrzeszcza. Dzielnica bardzo dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury, znajdują się tu między innymi szkoły, przedszkola, sklepy, centra handlowe, Kościół, przystanek autobusowy, kolej metropolitalna, lotnisko, restauracje, kluby fitness.Więcej szczegółów i aktualną dostępność domów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.srebrnykadr.pl