BUS 24.PL Przewóz osób busy autokary kraj zagranic

BUS 24.PL

Wybierz numer

58 302-65-92 601-655-597
k...@bus24.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/18 - BUS 24.PL Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - BUS 24.PL Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - BUS 24.PL Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - BUS 24.PL Gdańsk +15 1
 

O nas

Oferujemy licencjonowane przewozy osób komfortowo wyposażonymi busami i autokarami Mamy bogate doświadczenie w obsłudze konferencji, imprez targowych, wesel.
Wieloletnie doświadczenie, jakie nabyliśmy podczas działalności naszej firmy sprawiło, że oferowane przez nas usługi stały się niezwykle kompleksowe i świadczone na najwyższym poziomie. Dzięki temu proponujemy szeroki zakres propozycji, obejmujący krajowy i zagraniczny przewóz osób, realizowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych pojazdów.

Najczęściej naszymi klientami są małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, działające na terenie Trójmiasta. Zamawiają oni wynajem busów i profesjonalny transport dla firm. W ramach tego rodzaju usług proponujemy przewozy VIP, polegające na ekskluzywnej obsłudze ważnych delegacji, konferencji, festiwali, spotkań biznesowych czy targów.

W ofercie kierowanej do firm proponujemy także transport za granicę. Takie rozwiązanie jest wybierane najczęściej jako przewiezienie pracowników w ramach konkretnego zamówienia (dotyczy to np. marynarzy).

Współpracujemy tez z biurami podróży w zakresie organizacji poszczególnych przewozów krajowych i zagranicznych.

Usługi naszej gdańskiej firmy obejmują także placówki oświatowe i klientów prywatnych. W związku z tym oferujemy między innymi transport na imprezy i uroczystości (np. śluby), transfery na lotniska, wycieczki szkolne, obsługę grup pielgrzymkowych.

Jeśli więc zależy Ci na usługach profesjonalnej i rzetelnej firmy transportowej – zgłoś się do nas! Gwarantujemy punktualność, wysoki komfort jazdy w nowoczesnych i w pełni sprawnych autobusach i busach, a także dotrzymanie wszystkich, wspólnie ustalonych warunków usługi.