Balticrent.pl

adres
81-347 Gdynia, Świętego Piotra 21/9
telefon
503-921-095
e-mail
b...@balticrent.pl pokaż
www
www.balticrent.pl
Godziny otwarcia
pn-sob10:00 - 20:00

O nas

Nieruchomość to pewna inwestycja - właśnie dlatego pod marką Balticrent.pl skupiamy osoby zdecydowane zainwestować na rynku nieruchomości na wynajem.
Balticrent.pl proponuje Państwu kompleksowe zarządzanie wynajmem krótkoterminowym i tradycyjnym.

Nieruchomość to pewna inwestycja - właśnie dlatego pod marką Balticrent.pl skupiamy osoby zdecydowane zainwestować na rynku nieruchomości na wynajem.
Jeżeli posiadacie Państwo apartament na wynajem zlokalizowany w linii brzegowej - trafiliście pod właściwy adres. Balticrent.pl proponuje Wam kompleksowe zarządzanie wynajmem - zarówno krótkoterminowym jak i długoterminowym. Ponadto oferujemy model łączony. Już nie musicie martwić się o to jak wypromować swój apartament na wynajem, kto będzie zarządzał kalendarzem rezerwacji, rozliczał pobyt turystów i odbierał od nich telefony. Zrobimy to za Was. Na Państwa czeka czysty zysk.
A może dopiero rozważacie Państwo aby zainwestować w apartament na wynajem?  Nie macie czasu, żeby samemu się tym zająć bądź nie mieszkacie w Trójmieście? Znajdziemy najlepsze oferty, jakie w danej chwili są dostępne na rynku, by następnie wynajmować Waszą własność turystom. Poza okresem wakacyjnym mieszkanie nie pozostanie puste - znajdziemy najemcę. Nieruchomość to pewna inwestycja - przekonaj się o tym współpracując z firmą Balticrent.pl - zarządzanie krótkoterminowym wynajmem apartamentów oraz zarządzanie wynajmem, sprzedażą i kupnem nieruchomości.Balticrent.pl - Zapraszamy do kontaktu!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »