Balticrent.pl

81-589 Gdynia, Kolendrowa 7A/3 Mapka
503-921-095
b...@balticrent.pl pokaż
www.balticrent.pl
Godziny otwarcia
pn-sob10:00 - 20:00

O nas

Nieruchomość to pewna inwestycja - właśnie dlatego pod marką Balticrent.pl skupiamy osoby zdecydowane zainwestować na rynku nieruchomości na wynajem.
Balticrent.pl proponuje Państwu kompleksowe zarządzanie wynajmem krótkoterminowym i tradycyjnym.

Nieruchomość to pewna inwestycja - właśnie dlatego pod marką Balticrent.pl skupiamy osoby zdecydowane zainwestować na rynku nieruchomości na wynajem.
Jeżeli posiadacie Państwo apartament na wynajem zlokalizowany w linii brzegowej - trafiliście pod właściwy adres. Balticrent.pl proponuje Wam kompleksowe zarządzanie wynajmem - zarówno krótkoterminowym jak i długoterminowym. Ponadto oferujemy model łączony. Już nie musicie martwić się o to jak wypromować swój apartament na wynajem, kto będzie zarządzał kalendarzem rezerwacji, rozliczał pobyt turystów i odbierał od nich telefony. Zrobimy to za Was. Na Państwa czeka czysty zysk.
A może dopiero rozważacie Państwo aby zainwestować w apartament na wynajem?  Nie macie czasu, żeby samemu się tym zająć bądź nie mieszkacie w Trójmieście? Znajdziemy najlepsze oferty, jakie w danej chwili są dostępne na rynku, by następnie wynajmować Waszą własność turystom. Poza okresem wakacyjnym mieszkanie nie pozostanie puste - znajdziemy najemcę. Nieruchomość to pewna inwestycja - przekonaj się o tym współpracując z firmą Balticrent.pl - zarządzanie krótkoterminowym wynajmem apartamentów oraz zarządzanie wynajmem, sprzedażą i kupnem nieruchomości.Balticrent.pl - Zapraszamy do kontaktu!

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • zaangażowanie:
  6
   
 • prowizje i opłaty:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Grażyna J. - opinia

Bardzo profesjonalnie prowadzony zarząd najmem długoterminowym (zleciłam najem 2 mieszkań). Bardzo szybko znaleźli solidnego Najemcę, co ważne dla mnie, teraz mieszkanie jest totalnie bezobsługowe. Co miesiąc wizytują mieszkanie, pilnują płatności, drobnych napraw, więc obsługa naprawdę kompleksowa. Polecam!

 • Grażyna J.
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »