BanGlob Catering

BanGlob

Wybierz numer

58 620-43-29
b...@banglob.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/30 - BanGlob Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - BanGlob Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - BanGlob Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - BanGlob Gdynia +27 1
 

Artykuły o nas

O nas

Od 25 lat organizujemy przyjęcia w Waszych domach oraz naszych wyjątkowych lokalizacjach! Zapraszamy do naszej nowej przestrzeni eventowo-konferencyjnej na terenie przystani Marina Yacht Park w Gdyni - Business Class Marina!
Obsługujemy wydarzenia eventowe od kameralnych spotkań rodzinnych po realizacje dla kilku tysięcy osób. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje organizację eventów czy cateringu konferencyjnego na najwyższym poziomie. Zapraszamy na kulinarną podróż przygotowaną przez profesjonalistów. Nasza oferta cateringowa skomponowana jest z najwyższej jakości składników, przygotowana przez mistrzów - szefów kuchni wraz z perfekcyjnie przygotowaną oprawą każdej uroczystości. 

Z przyjemnością zadbamy o catering do Twojej firmy czy domu. Z radością zaprosimy Was do naszych stałych trójmiejskich lokalizacji. Wykreujemy wydarzenie pod Twoje potrzeby!

Nasza nowa lokalizacja eventowo-konferencyjna znajduje się na terenie Marina Yacht Park. 
Zorganizujemy tutaj Twój prywatny jubileusz, spotkanie rodzinne, wydarzenie okolicznościowe, ale i również lunch biznesowy czy imprezę integracyjną! Dzięki wysokiej jakości nagłośnieniu oraz multimediom zorganizujesz u nas konferencję czy szkolenie z wyjątkowym widokiem!