Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

BanGlob Catering

81-434 Gdynia, Cypriana Kamila Norwida 4C Mapka
58 620-43-29  fax:  58 620-43-29
b...@banglob.pl pokaż
www.banglob.pl
Zaplanuj przyjęcie w swoim domu lub ogrodzie Zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży!

Napisali o nas

 • Polscy kucharze na podium Olimpiady Kulinarnej
  Polscy kucharze na podium Olimpiady Kulinarnej 25 października 2016 (35 opinii) Polska reprezentacja z gdańskim szefem kuchni Adamem Woźniakiem na czele zdobyła srebrny medal w kategorii "Dania regionalne" na Międzynarodowej Olimpiadzie Kulinarnej w...

O nas

Lider na rynku usług cateringowych w województwie pomorskim.

Od ponad 20 lat obsługujemy wydarzenia eventowe od kameralnych spotkań rodzinnych po realizacje dla kilku tysięcy osób. .Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje organizację eventów czy cateringu konferencyjnego na najwyższym poziomie. Zapraszamy na kulinarną podróż przygotowaną przez profesjonalistów. Nasza oferta cateringowa skomponowana jest z najwyższej jakości składników, przygotowana przez mistrzów - szefów kuchni wraz z perfekcyjnie przygotowaną oprawą każdej uroczystości. Organizujemy: oficjalne spotkania biznesowe (także te z uwzględnieniem zasad protokołu dyplomatycznego), konferencje, kongresy, gale, szkolenia, bankiety, przerwy kawowe, lunche, przyjęcia weselne, komunie i inne uroczystości rodzinne.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Catering

 • jakość usług:
  6
   
 • menu:
  6
   
 • jakość potraw:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Maciej Tomaszewski - opinia

Firma zorganizowała 17 lipca 2020 r. w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni catering dla 30 osób po "wodowaniu" (spotkaniu z autorem organizowanym przez muzeum) mojej książki. Wszystko przygotowane estetycznie i profesjonalnie. Obsługa taktowna a goście zadowoleni. Polecam.

 • Maciej Tomaszewski
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »